דרוש מידע שיפצתם מטבח ויצא מהמם?

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@אילת ח
המטבח שלך נראה לי ממש בסגנון שהמליצו לי פה היום באשכול שכן..
יש מצב שתכתבי לי מה הגודל של השישים שלך (כולל הכפולות של המרובעים),
וכן מה האורך של החצי אי?
תודה רבה ממש יעזור לי לקבל תמונה נכונה...
אורך השיש צד ימין- מתחילת האי ועד הקיר= 3.6 (כולל כיורים)
רוחב המטבח 3.3
צד שמאל 1.78

צד ימין זה חלבי היות וזה גם משמ כשולחן, צד ימין והחזית בשרי, בפועל הבשרי הוא כמעט 3 מטר והחלבי קצת יותר, רק מה היות והבשרי "חתוך" בכיור הבשרי (השמאלי) ובכיריים שהיו צריכות להיות באמצע מבחינה עיצובית , בגלל הארון שמעליו, היה מוזר שהם לא יהיו באותו קו, זה הורס את הרצף של השיש, כאלו מרגיש לנו שהבשרי לא כזה גדול שבפועל זה שטח ממש יפה!! לכן את האפיה אני עושה בחלבי.

המטחה מנגריית טימבר, יוחאי וייכמן

estyr

משתמש מקצוען
רוחב המטבח 3.3
צד שמאל 1.78

צד ימין זה חלבי היות וזה גם משמ כשולחן, צד ימין והחזית בשרי, בפועל הבשרי הוא כמעט 3 מטר והחלבי קצת יותר, רק מה היות והבשרי "חתוך" בכיור הבשרי (השמאלי) ובכיריים שהיו צריכות להיות באמצע מבחינה עיצובית , בגלל הארון שמעליו, היה מוזר שהם לא יהיו באותו קו, זה הורס את הרצף של השיש, כאלו מרגיש לנו שהבשרי לא כזה גדול שבפועל זה שטח ממש יפה!! לכן את האפיה אני עושה בחלבי.

המטחה מנגריית טימבר, יוחאי וייכמן
תודה ענקית! באמת דומה לשלי...אולי נקפוץ לראות אותו... ;)
הרוחב של כל המטבח הוא 3.3 או מה שנשאר מעבר לשתי הצדדים של השיש?
מותר להעז ולשאול כמה הוא עלה?

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
באזור ה50 K , לא כולל ברזים כיורים ומוצרי חשמל
מגירות כולם לגרובוקס, צירי בלום, חזיתות בלום, טריקה שקטה

estyr

משתמש מקצוען
באזור ה50 K , לא כולל ברזים כיורים ומוצרי חשמל
מגירות כולם לגרובוקס, צירי בלום, חזיתות בלום, טריקה שקטה
הלכת על משהו טוב...
יש לך גם קלאפות?
ואני אשמח אם תעני לי על רוחב המטבח אם זה הרוחב של כל המטבח.
מה זה הנגרייה הזאת?
וסליחה על כל ההתנפלות של השאלות...

estyr

משתמש מקצוען
אם עוד לא ענית אז אני אנסה להטריח עוד קצת...
את יודעת לומר לי כמה מטר האורך של ה'שולחן' לבד? כי אני רואה שנכנס לך שם 4 כיסאות...
שוב תודותי....!

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
רוחב המטבח זה אכן כל המטבח 3.3 , בחלק של הבר זה יותר רחב,
מדובר בנגר מעולה מירושלים, מגיע למרכז (נפגשנו איתו בבלורן ושם סכמנו הכל) , הוא בעבר עבד בבלורן כך שהוא נותן לך הכל משם עם מחירים ממש טובים! הפרטים שלו:
משרד:0502210541
טלפון: 0543025533
מייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

השולחן 1.8, נכנס 4 כסאות רצינו בזמנו לעשות שולחן נשלף ממגירה והוא לא כ"כ המליץ, מה גם שזה יוריד לי מגירה, או לעשות מקום נוסף מהצד היום אני קצת מתחרטת, ביום יום מספיק לנו אבל בזמן הקורונה ובימי שישי ממש היה חסר לנו מקום.

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
באמת חבל על הויכוח.
הדעות גם היום של כל המעצבים שונות זו מזו.
ובדבר הזה לא הייתי שואלת רק אותם, הייתי שואלת את הקבלנים והמפקחים, הם אלו שצריכים להתמודד אם קוראים להם אחרי שנה על עובש באמבטיה או על קילופים.
ואל תשכחי שאם הם לא עשו עבודה יפה יש גם מדרגה אחרי הקרמיקה שמצטבר על זה אבק.
חשבתי להביא לך מקורות מימינו אבל יש מדי הרבה.
תכתבי בגוגל "חיפוי עד התקרה" ותקבלי אינספור דעות עדכניות של מעצבים שטוענים רק כך.
זה נושא שכל אחד אמור להחליט לעצמו ולא לפי אופנה.
וחשוב מאוד להחליט לפי איפה שהוא גר! כפי שכתבתי מקודם במקומות כמו ירושלים שיש קור קיצוני בחוץ, ומתקלחים בפנים עם מים חמים מעלי אדים ותנור אמבטיה, הבדלי הטמפרטורה לאורך זמן משפיעים על הקירות, גם אם עשיתם מסטיגום על כל הקיר.

קרמיקה בצבעים חמים או בדוגמאות עץ לא תהיה קרה כלל.
עורכת: אם חשוב לכם אמבטיה במראה כפרי/אנגלי, אז יהיה לכם בעייתי במראה לחפות עד הסוף.
מה ההבדל בין הקירות העליונים לתקרה? כי אצלי כל התקרה באמבטיה מנופחת ומקולפת.

abc321

משתמש פעיל
אני מתכננת מטבח והאפשרות המתאימה לי היא שיש בשני צדדים מקבילים האם פרקטי,אופנתי?
הרווח שבין שיש לשיש הוא 114 סמ האם זה מספק? זה נח כשעובדים במקביל בשני הצדדים או שצפוף מדי?
אשמח לעזרתכן

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אני מתכננת מטבח והאפשרות המתאימה לי היא שיש בשני צדדים מקבילים האם פרקטי,אופנתי?
הרווח שבין שיש לשיש הוא 114 סמ האם זה מספק? זה נח כשעובדים במקביל בשני הצדדים או שצפוף מדי?
אשמח לעזרתכן
אני מעצבת המון מטבחים שהם שני סטריפים , זה משהו שמאד הולך היום,
בחלוקה נכונה ותכנון נכון של השטח,
מרויחים בו שטחי עבודה מנוצלים, ואכסון רב יותר.
מרווח של 114 זה מרווח מצוין לעבודה ולמעבר. כמובן ככל שיש עוד , יותר טוב.....

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אני מעצבת המון מטבחים שהם שני סטריפים , זה משהו שמאד הולך היום,
בחלוקה נכונה ותכנון נכון של השטח,
מרויחים בו שטחי עבודה מנוצלים, ואכסון רב יותר.
מרווח של 114 זה מרווח מצוין לעבודה ולמעבר. כמובן ככל שיש עוד , יותר טוב.....

לי יש כזה מטבח נח בטרוף!!!
המשטח הבשרי גדול, נח מאוד והכי כיף שהכל נגיש וקרוב, לא צריכה ללכת קילומטר בשביל שום דבר,
יש לי מטבח 5 מטר על 3. והקווים הקבילים נמצאים באורך של ה5 מטר והם אורך 3 ומשהו ובסוף המטבח יש את פינת האוכל,
בקיצור אני שיא הממליצה זה יוצר נוחות מטורפת במטבח!

ממוחשבת

משתמש מקצוען
המשטח הבשרי גדול, נח מאוד והכי כיף שהכל נגיש וקרוב, לא צריכה ללכת קילומטר בשביל שום דבר,
יש לי מטבח 5 מטר על 3. והקווים הקבילים נמצאים באורך של ה5 מטר והם אורך 3 ומשהו ובסוף המטבח יש את פינת האוכל,
כמה רוחב המרחק בין הצדדים?

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מטר וחצי ולדעתי זה המרחק המושלם כדי שיהיה נח ולא רחוק מידי,
אגב גם אם זה היה פחות מזה זה היה בסדר!

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אשמח לעזרתכן
גרתי בדירה כזו.
בעיני הרווח חייב להיות שאם 2 אנשים פותחים מגירות מ2 הצדדים, הם לא צריכים לחכות אחד שהשני יסיים.
מטבח נוח זה מטבח שלפחות 2 אנשים עובדים בו ביחד ללא שום הפרעה.
וזה מצריך רווח גדול ממה שכתבת.

ח. גרין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כמה מקומות יש לך בפינת האוכל? אני לפני בנית מטבח בדיוק בתנאים האלו, יש מרחב או צפוף?

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כמה מקומות יש לך בפינת האוכל? אני לפני בנית מטבח בדיוק בתנאים האלו, יש מרחב או צפוף?

הפינת אוכל זה 6 מקומות (אפשר גם יותר גדול זה השולחן שיש לי כרגע)
ממש לא צפוף כולם מציינים כמה מרווח המטבח.

abc321

משתמש פעיל
תודה על כל ההמלצות ברור שכדאי כמה שיותר מרחק בין שני צידי השיש,
אך השאלה מה עדיף במטבח קטן האם ריש ומשטח עבודה קטן בהרבה או שני צדדים מקבילים ומרחק 114 סמ ביניהם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה