דרוש מידע שיפצתם מטבח ויצא מהמם?

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
צפה בקובץ המצורף 663490תודה לפותחי האשכול, אנו בדיוק בתהליך של בניית מטבח נשמח להערות או הארות בנוגע להדמייה
שימו את הכיריים במקום הכיורים
ואת הכיורים במרכז (נוטה לימין) הקיר השני
יהיה לכם - מימין חלבי ומשמאל בשרי, כולל הפינה , בר' יעמדו הכיירים

arons

משתמש פעיל
חבל יכולת להתרשם.
את התנור, שימי מתחת לגז! ככה זה אצלי.
ואז את מקבלת שיש חלבי+שיש בשרי גדול.
מעל השיש הבשרי יש חלון?
החלון נמצא בצד ימין של הכריים לגבי התנור אני רוצה תנור כפול

פרוגיוזרית

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
צפה בקובץ המצורף 663490תודה לפותחי האשכול, אנו בדיוק בתהליך של בניית מטבח נשמח להערות או הארות בנוגע להדמייה
שימי לב שזה לא כזה נוח שהכיריים רחוקות מהכיור.
תחשבי שכל שטיפה של כף / הנחה של כלי מלוכלך את צריכה לחצות את המטבח.
הייתי שמה את הכיריים באזור הפינה, ומחלקת את הכיורים - אחד במקום של הכיריים הנוכחי, ואחד כמו עכשיו, רק יותר קרוב לתנור (כדי ליצור משטח רציף בין הכיור לכיריים).

מטבח הדמייה.jpeg

hadas9

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נדמה לי שכבר העליתי באשכול הזה, אז הנה המטבח שלנו מפולימר, נהנית ממנו כל רגע!
חדש מלפני שנה , ההפרש למטבח שלנו בין פורמייקה לפולימר היה גם כ5000 ש"חצפה בקובץ המצורף 662428צפה בקובץ המצורף 662429
מטבח ממש יפה
הפולימר הזה של איזה חברה? פורמקס/בלורן/אחר
אני פשוט במשא ומתן עם נגר שלא רוצה לעשות לי מטבח עם הדגם הזה כי יש בו הרבה בעיות לטענתו
ואני ממש מבואסת

פנדורה

משתמש מקצוען
נדמה לי שכבר העליתי באשכול הזה, אז הנה המטבח שלנו מפולימר, נהנית ממנו כל רגע!
חדש מלפני שנה , ההפרש למטבח שלנו בין פורמייקה לפולימר היה גם כ5000 ש"חצפה בקובץ המצורף 662428צפה בקובץ המצורף 662429
אואהוו מהמם!
הייתי שואלת באישי אבל לא ניתן.
איזה צבע הקירות? זה קפה כזה? תוכלי לכתוב לי גוון? מאד אהבתי את הקרניז, ואת הזויות של הקירות.
תוכלי לשתף במחירים ואנשי מקצוע?

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
מטבח ממש יפה
אני פשוט במשא ומתן עם נגר שלא רוצה לעשות לי מטבח עם הדגם הזה כי יש בו הרבה בעיות לטענתו
ואני ממש מבואסת
זה חזיתות של פורמקס, הדגם הזה באמת כבר כמעט ולא עושים אותו כיום אפילו שהוא מהמם.

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מטבח ממש יפה
ואני ממש מבואסת
זה של בלורן, קצת יותר יקר מפורמקס, רק שהנגר שלי עבד פעם בבלורן והוא נתן מחיר אחיד (כנראה מקבל מחיר טוב בבלורן) לפורמקס אני מאמינה שיש גם משהו דומה, ואם הוא חושב שיש בעיות (איזה בעיות??) שייתן לך דגם דומה, לאיזה חברה הוא מתכוון??
אואהוו מהמם!
הייתי שואלת באישי אבל לא ניתן.
איזה צבע הקירות? זה קפה כזה? תוכלי לכתוב לי גוון? מאד אהבתי את הקרניז, ואת הזויות של הקירות.
תוכלי לשתף במחירים ואנשי מקצוע?

הצבע של הארונות זה קשמיר - בבלורן, ולאטה בפורמקס,
הקיר צבוע בגוון 559 של נירלט , שהוא מאד מאד דומה לצבע הארונות במטבח.
הזויות בקירות עשינו כי הקיר מחופה בטפט פיבלרגלס, זה מין טפט שקוף עשוי סיבי זכוכית הוא נראה כמו בד עם דיגום , מדביקים אותו וצובעים, המיוחד בו שהוא בא לשמר את הקיר מפגעים מים וכו, רחיץ ולא מקבל כתמים,
כמעט ולא יוצא לי לנקות אותו , יש לי אותו כבר שנה והקיר מאחרוי פינת האוכל ניקיתי פעמים בודדות ממש.
בפינות הייתי חייבת לשים זויות כדי שלא ייתקלף,

המטבח עשיתי אצל יוחאי וייכמן
משרד:0502210541
טלפון: 0543025533
מייל: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

hadas9

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
היא שאלה על המטבח שלי, זה

לא של פורמקס זה של בלורן, ובטח עושים היום
הוא טוען ששל פורמקס לא מומלץ
הלכנו על בלורן אבל הפער במחיר ממש גדול בין הדגם הזה לדגם אחר שראינו (6000 שח הפרש בין דגמים)ובין דגם זהה בפורמקס,
כך שהלקוחה כנראה תסגור על משהו אחר (הרבה פחות יפה לטעמי, וגם לטעמה)
באסה

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הוא טוען ששל פורמקס לא מומלץ
הלכנו על בלורן אבל הפער במחיר ממש גדול בין הדגם הזה לדגם אחר שראינו (6000 שח הפרש בין דגמים)ובין דגם זהה בפורמקס,
כך שהלקוחה כנראה תסגור על משהו אחר (הרבה פחות יפה לטעמי, וגם לטעמה)
באסה
אני אמרתי לנגר שאני מוכנה ללכת על פורמקס אם יש בעיה במחיר, אז הוא אמר לי שאצלו זה אותו דבר,
אבל שמעתי שפורמקס מעולים! אולי כדאי לברר למי שיש נסיון עם הדגם הזה, יש מצב שהנגר הספציפי לא יכול לקנות אצלם את כל הדגמים?

יש להם קטוג ענק ואפשר למצוא משהו קרוב ממש (או שכל הסדרה לא בסדר?)

איך קוראים לדגם שרצית בפורמקס?

hadas9

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני אמרתי לנגר שאני מוכנה ללכת על פורמקס אם יש בעיה במחיר, אז הוא אמר לי שאצלו זה אותו דבר,
אבל שמעתי שפורמקס מעולים! אולי כדאי לברר למי שיש נסיון עם הדגם הזה, יש מצב שהנגר הספציפי לא יכול לקנות אצלם את כל הדגמים?

יש להם קטוג ענק ואפשר למצוא משהו קרוב ממש (או שכל הסדרה לא בסדר?)

איך קוראים לדגם שרצית בפורמקס?
הוא דוקא מתעסק בעיקר עם פורמקס, וטוען שהסדרה שמתחילה בT (הדגם שרציתי דומה לדגם במטבח שלך)ובQ מתעקמים עם הזמן
ושמע מעוד נגרים
אני פניתי לבדוק את העניין מול פורמקס
הם אמרו לי שסדרה Q בעייתית ו-T דוקא לא, (ואם מתעקם זה קורה בייצור ולא אחרי)
הנגר טיפוס יסודי שלא מוכן לבצע את זה אם יהיה תקלות בעתיד, לא לוקח גרם סיכוי
והלקוחות שלי נעולים עליו (הוא באמת עושה עבודה ליגה, יסודי כבר אמרתי..)
בלורן הרבה יותר יקרים מפורמקס, הפער ממש משמעותי

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לפני הבניה חפרתי המון בקטלוגים של פורמקס, חשבתי שנקה אותם לא חלמתי לקחת בלורן, אז רשמתי לי מספר דגמים שאהבתי עכשיו אני בודקת ורואה שהם דוקא בסדרת הT (סדרת הQ חדשה?)

T2 מקנס

T3 איפריאן

פנדורה

משתמש מקצוען
זה של בלורן, קצת יותר יקר מפורמקס, רק שהנגר שלי עבד פעם בבלורן והוא נתן מחיר אחיד (כנראה מקבל מחיר טוב בבלורן) לפורמקס אני מאמינה שיש גם משהו דומה, ואם הוא חושב שיש בעיות (איזה בעיות??) שייתן לך דגם דומה, לאיזה חברה הוא מתכוון??

הצבע של הארונות זה קשמיר - בבלורן, ולאטה בפורמקס,
הקיר צבוע בגוון 559 של נירלט , שהוא מאד מאד דומה לצבע הארונות במטבח.
הזויות בקירות עשינו כי הקיר מחופה בטפט פיבלרגלס, זה מין טפט שקוף עשוי סיבי זכוכית הוא נראה כמו בד עם דיגום , מדביקים אותו וצובעים, המיוחד בו שהוא בא לשמר את הקיר מפגעים מים וכו, רחיץ ולא מקבל כתמים,
כמעט ולא יוצא לי לנקות אותו , יש לי אותו כבר שנה והקיר מאחרוי פינת האוכל ניקיתי פעמים בודדות ממש.
בפינות הייתי חייבת לשים זויות כדי שלא ייתקלף,

המטבח עשיתי אצל יוחאי וייכמן
משרד:0502210541
טלפון: 0543025533
מייל: <באופן זמני לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
תודה.
איזה חברה התנור ?
סול.

YOM&TOV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
תעלי
הם משגעות!!

טוב אני מעלה תמונות-
וזה רק כדי שתדעו שבשביל לקבל מטבח טוב, יפה ומנוצל צריך לחשוב הרבה הרבה.
ולא לוותר על אדריכלית
ובמיוחד לא לסמוך בכלל על המעצבות מטבחים של כל מיני חברות מטבח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה