התייעצות שיפור כתב לילדים

ענינית

משתמש פעיל
אשמח לקבל עצה עבור ילד בן 11 שהכתב שלו מחריד. טיפלנו כבר בחגורת בכתפיים, שווי משקל, מוטוריקה ועוד.
עבדנו לבד בחוברת של קונשניר אבל הכתב נשאר חרטומים ולא קריא. יש לי תחושה שבגיל הזה צריך רק לתרגל לכתוב לאט אות אות אבל הוא לא מוכן ואין לו סבלנות לזה וזה מתיש אותו. יש עוד עזרה מקצועית שאפשר לתת לו?

rk 1234

משתמש פעיל
אשמח לקבל עצה עבור ילד בן 11 שהכתב שלו מחריד. טיפלנו כבר בחגורת בכתפיים, שווי משקל, מוטוריקה ועוד.
עבדנו לבד בחוברת של קונשניר אבל הכתב נשאר חרטומים ולא קריא. יש לי תחושה שבגיל הזה צריך רק לתרגל לכתוב לאט אות אות אבל הוא לא מוכן ואין לו סבלנות לזה וזה מתיש אותו. יש עוד עזרה מקצועית שאפשר לתת לו?
אשמח לשמוע, האם השגת משהו בעניין? האם זה עזר לך?
מחפשת גם לסיפור דומה. תודה רבה!

ח ק

משתמש צעיר
D I G I T A L
כדאי מאד ללכת לקונשניר . מקסימה. מקצועית מאד ועושה את הכל חוויתי לילד.

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
בתור ילדה, אבא שלי ממש עמד עלינו שנשפר את הכתב
עשה לנו מלא 'מפצעים' שווים עם מתנות ופרסים
קנה לנו מחברת, וכתבנו את האותיות לאט לאט

אפשר לומר שזה ממש שיפר את הכתבים של אחים שלי..
אבל בהחלט דורש סבלנות

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הסיפור שלי בדיוק...
ילד בן 11
מה עושים?
אפילו הוא לא מצליח לקרוא את מה שכתב,
למי פונים עכשיו?
ניסינו תרגול ועזר רק לזמן התרגול במציאות לא הוכיח את עצמו

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
אני קניתי ספר בדיחות (הוא מאוד אוהב וגם זה קטעים קצרים) וקניתי גם מחברת יפה
לא הרשיתי לו לקרוא את הספר אלא רק להעתיק כל יום בדיחה, לאט לאט ויפה עם רווח בין המילים ואותיות בתוך השורה.
לפעמים שממש התחנן הרשיתי לו שתי בדיחות. אח"כ היה צריך לקרא את זה מהמחברת ולתקן מה שלא היה כתוב יפה.
יש שיפור, וגם שגיאות כתיב יותר טוב, לא שיש לו כתב מדהים אבל באמת יותר קריא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה