תוכנות שיפורים ותיקוני באגים - בתוכנת 'הורדה מהירה מיוטיוב'!

בתקופה האחרונה, התלוננו כמה אנשים על כמה שגיאות, וכמו כן היו כמה שדרושים שביקשו או שחשבתי בס"ד לסדרם בין קודי היישום.

ובכן, בס"ד ביום האחרון ישבתי על זה, והשתדלתי לסדר מה שמצאה ידי בס"ד, הנני לבקש מכל המשתמשים להשתדל להתעדכן ולעמוד בקצב, לטובת הכלל.

להלן כמה באגים שהשתדלתי לסדר, בקשתי שתודיעו אם הסתדר - וכמו כן שתמשיכו להודיע ולבקש מה שצריך, יישר כח.

• הסרה דרך לוח הבקרה, מקוה שהסתדר למי שהיה לו בעיה עם זה, נא להודיע.
  • מניעת קריסה מפעם לפעם בסיום הורדה, לא התברר לי למה זה קרה לאיזה אנשים, אך הדיווח הכללי הוא רק מהגרסאות האחרונות, השתדלתי לסדר שם משהו, נא להודיע אם כעת זה בסדר.
  • בגרסה האחרונה בטעות נחסם צפיית סרטוני הצעות דרך דפדפן התוכנה גם למשתמשי נטפרי, בטענת לפני עור, למרות שזה לא אמור להיות כך, השתדלתי לסדר, אשמח לקבל עדכון על כך שכעת זה תקין בס"ד.
  • עוד כמה שיפורים ויזואליים, ועוד, חלק לא רלוונטי לפרסום ממוקד, וחלק אני כנראה לא זוכר, אבל היו הרבה עניינים בס"ד.

תודה לכל המפדבקים לי במייל! זה עושה לי תחושה טובה ומרץ ונחת! אין עליכם בעולם!

תודה לכל המעוררים והמדווחים והעוקבים, זה נותן לי אינדיקציה איך לשפר זאת לטובתכם!

להורדה מהאתר הרשמי: http://horadah.click/
לא צריך להסיר את הישן, ניתן להתקין את החדש גם אם הישן מותקן, התוכנה תזהה את ההסרה ותסיר אותה ותתקין שוב בעה"י.
כמו כן ניתן להתקין רק קובץ עדכון המופיע באתר, קל פשוט ומהר יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה