תוכנות "הורדה מהירה מיוטיוב" ברף חדש ב"ה! וכמה דברים שלא ידעתם עליה...

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני מעלה צילום מסך מלוח הבקרה, יצויין שזה כבר מזמן כך, ומי שזה לא מופיע לו שם סימן שהוא מחזיק בגירסה ישנה מאד, אני מצטער אבל זו המציאות:

אם לא ראית, ויש לך את הכי חדש, אז תבדוק יותר טוב... זו העצה היחידה שיש לי להציע לך, אחרי שתמצא תבקש סליחה, אל תשכח :) ...

צפה בקובץ המצורף 1549772
אין לי, ואני לא מטומטם

אין לי, ואני לא מטומטם

אני מצטער מאד בצערך, לפעמים כל אחד מחפש ולא מוצא מיד, זה לא קשור לטמטום.

אם באמת באמת אין לך זה חייב להיות או שהתוכנה לא מעודכנת, או שלא התקנת אותה, (כלומר שאולי העברת ידנית את הקבצים לפרוגרם פיילס אבל ללא התקנה).

אין משהו אחר שהולך יד ביד עם המציאות, ובכל אופן אין לי איך לעזור לך בזמן שאני רואה לנגד עיני מציאות שונה ממה שאני שומע ממך, צר לי אבל מה אני יכול לעשות למענך חוץ מלהתפלל שיהיה לך טוב במצב הפלאי שאתה נמצא מול המציאות שאני יודע בודאות.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני מצטער מאד בצערך, לפעמים כל אחד מחפש ולא מוצא מיד, זה לא קשור לטמטום.

אם באמת באמת אין לך זה חייב להיות או שהתוכנה לא מעודכנת, או שלא התקנת אותה, (כלומר שאולי העברת ידנית את הקבצים לפרוגרם פיילס אבל ללא התקנה).

אין משהו אחר שהולך יד ביד עם המציאות, ובכל אופן אין לי איך לעזור לך בזמן שאני רואה לנגד עיני מציאות שונה ממה שאני שומע ממך, צר לי אבל מה אני יכול לעשות למענך חוץ מלהתפלל שיהיה לך טוב במצב הפלאי שאתה נמצא מול המציאות שאני יודע בודאות.
אתה תגיד לי מה יש אצלי במחשב??
אין את הוירוס שלך בלוח הבקרה!!! וזו הגרסה העדכנית ביותר!
יתרה מזו, משום מה אני גם לא מצליח למחוק את הוירוס ידנית, אני שוקל לתבוע אותך

בכל אופן, מאחר והתוכנה היא וירוס בעיניך, הייתי ממליץ לך בחום להסיר אותה מהר ככל האפשר, לכן בל"נ אחזור על האופציות שכבר כתבו לך לעיל:

א. להסיר כרגיל מלוח הבקרה.
ב. למחוק את תיקיית פרוגרם פיילס.
ג. להריץ שוב את קובץ ההתקנה, ולתוכנה יש זיהוי אוטומטי אם יש כבר התקנה, והיא שואלת "האם אתה מעוניין להסיר" והיא מסירה את עצמה.

אשלח בל"נ שוב קישור לקובץ ההתקנה שהיא גם קובץ ההסרה:

לגבי התביעה, אשמח שתתבע, הפרטים שלי:
אליעזר סילבר
שבט אפרים 7 לוד (אחיסמך)
אתה יכול לשלוח לי מכתב תביעה לכל בית דין או להבדיל לערכאות שתרצה, לתיבת הדואר שלי.

אגב, אתה גם יכול לבוא אליי הביתה ותתקבל בחום ושמחה, כמו עשרות האנשים הפוקדים את ביתי מידי יום ושבוע בשלל נושאי המחשב, וגם אשמח להראות לך את כל הקוד של התוכנה מתחילתו ועד סופו כפי שכתבתי כאן בפורום כמה פעמים.

אם אני לא בבית, לא ברחתי לשום מקום, אני יושב בבית המדרש המסורתי והצנוע מתחת הבית, אתה יכול לרדת לשם ולזרוק עלי גויבות, או מה שתרצה, שבט זבולון 2 לוד בני הישיבות.

בקיצור, אני כאן, במחתרת הוירוסים ומתקפות הסייבר הגדולה בעולם!

כרגע נפל לי האסימון איך יכול להיות שאין לך את זה בלוח הבקרה, יכול להיות שהתקנת את זה כבר פעם לפני זמן רב כשזה עוד לא היה בלוח הבקרה, ואחר כך התקנת רק עדכונים, ולא קובץ מקורי, אז זה לא נרשם לך.

טוב, אם כך זה יכול באמת להיות, אולי נעמוד על כך איה"י לסדר את הפרט הזה, וכך גם לעדכן את הרישום של הגרסה (אצלי למשל כתוב בלוח הבקרה כח כפי שהעליתי לפני רגע, על אף שבאמת יש לי לה).

בכל אופן, יש לך את שתי האופציות האחרות.

סתם שתדע, בוירוס - הסרה לא מועילה כלל, אלא צריך לחקור היטב את ההשלכות והרישומים וכו' ואז למחוק את דרך הפעלה בטוחה או חיצונית, לא תמיד אבל באופן תכונתי זה בד"כ מה שקורה, ובשביל זה צריך טכנאי רשמי שמסיר וירוסים, אז בכל מקרה אתה יכול לקפוץ אליי... :) .

א היימישע טעכנאלאגיע.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה