תוכנות "הורדה מהירה מיוטיוב" ברף חדש ב"ה! וכמה דברים שלא ידעתם עליה...

ראשית להודות ולהודות, לה' יתברך על כל הטובה! ולכל העוזרים והמסייעים.

לאחרונה, לאחר הרתמות של כמה צדיקים'לך, התוכנה שודרגה למקום ראוי יותר, עם ממשקים נוחים יותר ועוד כמה פיצ'רים וכו', וראיתי לנכון לפרוס את המפה להודיע ולהסביר על כמה עדכונים חדשים לתוכנת "הורדה מהירה מיוטיוב".

ובכן, יש דברים שאתם יודעים, ויש דברים שעדין לא... תקראו ותראו בעה"י.

א. כידוע בימים האחרונים התוכנה מכילה פאנל אפליקציות כמו טאבלט אנדרואיד, עם אתרי סרטוני יוטיוב, ועם הורדה ישירה.

ב. ב"ה, התוכנה תחומה, עם מה שיש, דהיינו עם התוכנה החדשה של מכון כתר תורה: "נחתום בטבעת המלך", זה אומר שכיום ניתן להוריד ישירות ולהתקין, ללא וינרארים והצפנות וסיסמאות וכו' וכו', ולכאורה ללא כסח מתמיד עם האנטיוירוס.

ג. התוכנה מופיע בלוח הבקרה וברבו, מה שאומר שכרגע תוכלו להסיר אותה ללא תלות בקובץ ההתקנה.

ד. התוכנה תומכת בעדכון אוטומטי! מה שאומר שלא תצטרכו בינתים לעדכן ידנית כל פעם, אלא התוכנה תעדכן את עצמה בעה"י! אנו תקוה לה' יתברך שזה יחזיק מעמד לטובה.

ה. התוכנה קיבלה אתר, אתר יפה ומטופח, עם הורדה ישירה ונקיה, וכו', כנסו ותראו! קרדיט לתורם ששילם על כך כמה מאות ש"ח, הן על הדומיין והן על הבנייה, ושוב תודה על הייעוץ והתמיכה והכל! ממנו יראו וכן יעשו, ועל הכל השבח וההודאה לה' יתברך! ששלח אותו ואת כל הטוב הזה, ואת כל המעירים ומאירים והעזורים.

האתר החדש: הורדה.קליק = http://horadah.click/

מי שיש לו שאלות, תראו את הסרטון הזה, זה יפתור לכם הרבה:

לא עובד בנטפרי

עובד מצויין בנטפרי!
דא עקא, יוטיוב מחקו את זה...
בנטפרי זה עובד שאם זה חסום כבר מסיבה אחרת אז זה מופיע כחסימה שלהם.
1703802953237.png

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
לא הבנתי, בתכלס' ההורדה מיוטיוב חסומה בנטפרי!

מה לא ברור במה שכתבתי? הסרטון א-י-נ-ו קיים ביוטיוב בכלל! הוא איננו! זהו! גם באינטרנט הכי פתוח באירן ובעזה!
מה שביוטיוב זה מופיע כחסום זה ענין טכני שאם הקישור לא רלוונטי אז ככה זה מופיע.

בכל אופן, יוטיוב לא ינצחו אותנו בשום פנים ואופן! אני מעלה קישור להורדת הסרטון: https://n.zelaze.ovh/s/L3BiXSBCzDMTZCo/download/הורדה מהירה מיוטיוב - מכון כתר תורה - גרסה כה.mp4

----------------------------------

עריכה:
לא הבנתי, בתכלס' ההורדה מיוטיוב חסומה בנטפרי!

אם התכוונת שהתוכנה לא עובדת לך, התוכנה עובדת מצויין בנטפרי, כעת ניסינו על כמה סרטונים וזה עבד מצויין!
אם יש לך בעיה, אתה יכול להשתדל להסביר ונשמח לעזור, אך לא הבנתי אם אתה מתכוון לסרטון או לתוכנה.

נערך לאחרונה ב:
הבנתי שהם חסמו כמדיניות את רוב תוכנות ההורדה מיוטיוב

היתה לי טעות ותיקנתי מיד, התכוונתי שהקישור ששלחתי עכשיו חסום בנטפרי, זה הכל!

שוב דבר לא חסום ביוטיוב, והתוכנות עובדות מצויין! ב"ה! טפו טפו טפו, יה"ר שלא תהיינה בעיות אף פעם בעה"י.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
שוב דבר לא חסום ביוטיוב, והתוכנות עובדות מצויין! ב"ה! טפו טפו טפו, יה"ר שלא תהיינה בעיות אף פעם בעה"י.
אני בנטפרי ולא מצליח להוריד סרטונים מיוטיוב דרך התוכנה שלך
(כמובן שהסרטונים פתוחים בנטפרי)

זה מה שמופיע אצלי לאחר ניסיון הורדת סרטון
צפה בקובץ המצורף 1537221
(ואין לי בעיית קליטה כי יש לי מודם בזק)

ברוך הבא למושג יוצא מן הכלל! יש כרגע כמה עשרות אלפי משתמשים (השרת מונה משתמשים ללא אסיפת פרטים חלילה), ויש כמה שלהם לא עובד, בינתים קיבלתי פחות מ10 או עשרים דיווחים נראה לי.

msc613

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
זה מה שמופיע אצלי לאחר ניסיון הורדת סרטון
צפה בקובץ המצורף 1537221
(ואין לי בעיית קליטה כי יש לי מודם בזק)
ברוך הבא למושג יוצא מן הכלל! יש כרגע כמה עשרות אלפי משתמשים (השרת מונה משתמשים ללא אסיפת פרטים חלילה), ויש כמה שלהם לא עובד, בינתים קיבלתי פחות מ10 או עשרים דיווחים נראה לי.
הורדתי את התוכנה, תודה גדולה!
הצלחתי להוריד איתה
היום פתחתי שוב בשביל להוריד ועושה לי את השגיאה הזו גם

הורדתי את התוכנה, תודה גדולה!
הצלחתי להוריד איתה
היום פתחתי שוב בשביל להוריד ועושה לי את השגיאה הזו גם

לכל השואלים, מניסיוני זה בד"כ או הסינון או הקליטה, תנסו וגזור ולהדביק שוב את שורת הכתובת, ולהמתין עוד פעם, ותשנו מיקום נתב.

לפני כמה ימים זה קרה לי גם, שהיה חסום כביכול, וגזרתי והדבקתי וזה כן עלה! והיה לי קליטה בסדר, אז או שלרגע לא היה קליטה, או שיש בעיה עם נטפרי.

אבל נראה לי שיותר מכ-99 אחוז מהמקרים הכל חלק ב"ה.

יש לי איזה כיוון, יתכן שלפעמים איכות אחת בעייתית, אז תנסו איכות אחרת, ותודיעו האם זה כן עובד.

עריכה: הוספתי התראה להחלפת איכות במדה והאיכות מחזירה תקלה, נקוה להעלות את העדכון במשך איה"י, יש עוד כמה עדכונים.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה