שיפוץ דירה מהיסוד-כמה יעלה?

מגנטית

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ראיתי את התגובות שכתבו לך, אני עכשיו עברתי לדירה משלי ב"ה שעברה שיפוץ מהיסוד הויות וכשקניתי אותה מאד הסתפקתי מכיון שמצבה היה כה גרוע עד שלא היה שייך להשאיר בלטה אחת במקומה והרסתי אותה מהיסוד וממש לא עלה לי כ"כ הרבה כסף
ביעיקרון המחיר לדירה של 75 מ"ר עם שבירת כל הקירות והחלפת אינסטלציה וחשמל כולל דלתות ריצוף ושקעים גביס ובקיצור הכל הנמחיר נע בין 180 אלף למאתיים אלף,
כמו כן אין זה נכון שצריך להוסיף 40% עלויות, כשעושים חוזה מסחודר בד"כ הכל בחשבון חוץ מדברים לא היה אפשאר לדעת עליהם מראש כגון עמוד שצריך חיזוק
אם אתה ארןוצה יש לי קבלן ערבי בשמלווה אותו מיהו משלנו שלוקח מאד זול ובעיקר עושה עבודה מאד טובה שלא רואים כמעט הכל ביסודיות בלי לדלג על שום דבר הכל הכי איכותי שיש וכן רמת הגימור שלו בקירות ובצבע גבהוהה מאד הוא עשה עבודה אצלי [ניתן לבוא ולראות] ומאד נהנתי.
פל: 0548440270
כמו כן המחיר למטבח נגרות בכלל לא כפי שכתוב כאן אני עשיתי מטבח גדול איכותי וחדיש מאד [צירים שקטים - בלום] עלה לי 27,000 ש"ח [בלע קלפות שבלאו הכי יצאו מהשוק כמו שבאו].

מוש&דודי

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
מחפשת מידע עדכני על עלויות:
כמה יעלה שיפוץ דירה (ברמה טובה לא מוגזמת)כולל
- עיצוב פנים לדירת שלושה חדרים -כ80 מ"ר
- מטבח(די קטן) כולל עיצוב ותכנון
- החלפת ריצוף למבריק באיכות טובה 120*60
- החלפת דלתות פנים-6 דלתות
- צבע משי משי בכל הבית
- ארון ספרים מגבס
- שולחן וכסאות סלון
- פינת ישיבה
- סגירת מרפסת סלון למשהו יפה אבל נפתח לסוכה +חלונות גדולים בקיר אחד (רוצים לרצף את המרפסת כמו כל הבית- שיווצר מעין פינת ישיבה לסלון ובעצם לבטל את היציאה למרפסת ובמקומו לעשות אופציה סגירה לאורחים)
- החלפת חלון סלון (קטן)לחלונות ויטרינות על כל הקיר
- עיצוב והחלפת שרותים ואמבטיה+שרותים נפרד+ פינת שרות/כביסה
- מזגן למטבח
- החלפת פינת נטילת ידיים לכיור יפה עם ארונית וקרמיקה
- עיצוב וריהוט חדר ילדים
תודה רבה מראש!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה