בשרי שיפודים בתנור

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
האם מישהו ניסה לעשות חזה עוף בשיפודים - בתנור?
איך יוצא?
אשמח לטיפים שלא יצא יבש מדי..

שרית100

משתמש מקצוען
לאפות על תכנית גריל - בטמפרטורה הכי גבוהה, בשלב העליון של התנור,
לכמה דקות בלבד.
יוצא קצת צלוי, (הילדים שלי אומרים שזה כמו ממנגל) - אך עסיסי ולא יבש בכלל.

(כמו"כ כדאי להשרות במרינדה כמה שיותר)

משתמש מקצוען
לאפות על תכנית גריל - בטמפרטורה הכי גבוהה, בשלב העליון של התנור,
לכמה דקות בלבד.
יוצא קצת צלוי, (הילדים שלי אומרים שזה כמו ממנגל) - אך עסיסי ולא יבש בכלל.

(כמו"כ כדאי להשרות במרינדה כמה שיותר)
מה זה תכנית גריל?
לא מכירה.. (משתמשת להכל בטורבו)

שרית100

משתמש מקצוען
ובאפיה של כמה דק' בלבד
זה לא יצא 'רוי'? - לא אפוי/מבושל
לא
לחזה עוף מספיק כמה דקות כדי להיות מוכן
את צריכה לראות כמה זמן בדיוק לפי גדול הקוביות ועוצמת התנור שלך
תוציאי אחרי כ-10 דקות ותחתכי קוביה אחת אם היא לבנה מבפנים - זה מוכן
כמה דקות יותר מדי - זה כבר מתייבש

אמא גאה

משתמש פעיל
אני אופה שיפודים תמיד בתנור.
שמה בשלב העליון ביותר על החום הכי גבוה (בתוכנית רגילה, גם אני משתמשת תמיד בטורבו... ;))
אני שמה 10 דקות, ואז הופחת לעוד 5 דקות. לא יוצא יבש.
משרה קודם את החזות התערובת של קטשופ, מיונז, סויה ושום כתוש- יוצא מעדן, וגם שומר על העסיסיות של העוף.
בתיאבון!!!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני מכינה
יוצא מעולה +++
לא יבש בכלל
IMG_5489_800x600.jpg

אמא גאה

משתמש פעיל
זה כן משחיר, לפחות חלקי.
שמעתי פתרון לזה (לא ניסיתי בעצמי)- להשרות קודם את השיפודים (רק את המקלות) במים למשך כמה שעות.
המים שומר שלא ישחיר

משתמש מקצוען
זה כן משחיר, לפחות חלקי.
שמעתי פתרון לזה (לא ניסיתי בעצמי)- להשרות קודם את השיפודים (רק את המקלות) במים למשך כמה שעות.
המים שומר שלא ישחיר
אין לי זמן כבר להשרות..
כבר מכינה עכשיו את השיפודים ותיכף אופה אותם..

נייר אפייה או נייר כסף יעזור?

רבקה זקס

משתמש מקצוען
לא
זה ממש דקות ספורות
ואני מכסה את חלק השיפוד בניר כסף
עשיתי לפי ההוראות כאן, השריתי בתבלינים ומיונז כל ההלילה, ואפיתי בגריל, (חזה בשילוב קוביות בצל) ויצא טעים במיוחד! רק תקלה אחת - למרות שכיסיתי בניר כסף את השיפודים הם התפחמו, והיה ריח ממש לא נעים, וטעם לוואי לעוף. איך אפשר למנוע זאת? (גם השריתי במים את השיפודים כל הלילה...) אני רואה בתמונה של העני שהשיפודים עבים. אני השתמשתי בדקים יותר. יכול להיות שזה ההבדל?

מייפל אורגני.

משתמש מקצוען
יש שיפודים מברזל...
ולא לשכוח לשים אם עושים עם רשת אז למטה תבנית עם מים.
יש כאלה שקונים שומן כבש ושמים קוביות קטנות בין לחתיכות חזה וזה נותן המון עסיסיות!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה