עזרה שינוי צבע לכל האובייקט עם צבע זהה

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
כפי מה שאני יודע וכפי כמה שחיפשתי, יש אפשרות לשנות בבת אחת את הצבע של כל האובייקטים שצבועים באותו צבע רק עם כל האובייקטים נמצאים באותו group.
מה לעשות יש לי בקובץ הרבה קבוצות כאלו, ואני צריך לשנות, נגיד, כל האובייקטים של כל הקבוצות שצבועים בשחור - בכחול.
האם אכן אין אפשרות כזה?

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
1651038402144.png

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
Select >> Same >> Fill Color
1651057932754.png

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
בדיוק את זה התכוונתי לשלול, כי זה עובד רק על כל האובייקטים שבאותו קבוצה, ולא בשאר האובייקטים במסמך.
שכפלו אלמנט אחד מהצבע שאתם רוצים לרמה העליונה של השכבה (מחוץ לקבוצה) ואז תבצעו את הפעולה הזו.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
בדיוק את זה התכוונתי לשלול, כי זה עובד רק על כל האובייקטים שבאותו קבוצה, ולא בשאר האובייקטים במסמך.
דרך מסורבלת קצת.
אפשר לאגד קבוצה רצויה, ללחוץ פעמיים - כשהוא נגיש מפורק לבד, לבחור באמצעות Y את הצבע הרצוי.
יש אמצעים אחרים צריך גלגל הצבעים, אבל זה כבר יותר מורכב.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
שכפלו אלמנט אחד מהצבע שאתם רוצים לרמה העליונה של השכבה (מחוץ לקבוצה) ואז תבצעו את הפעולה הזו.
יכול להיות שזה עובד. למעשה אצלי זה לא עובד. גם לא המגי'ק טול, שבוחר רק כמה אובייקטים. אני לא יודע למה.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
דרך מסורבלת קצת.
אפשר לאגד קבוצה רצויה, ללחוץ פעמיים - כשהוא נגיש מפורק לבד, לבחור באמצעות Y את הצבע הרצוי.
יש אמצעים אחרים צריך גלגל הצבעים, אבל זה כבר יותר מורכב.
כמובן שכך עשיתי, אבל כל זמן שזה עדיין חלק מקבוצה גם אם אני בוחר אובייקט אחד זה לא יבחר אובייקטים מקבוצות אחרות.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יכול שמפני שכל האובייקטים מורכבים מכמה 'מילואים' ולפעמים מכמה 'קווים', זה לא תופס.

אביה- סטודיו לעיצוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יכול להיות שזה עובד. למעשה אצלי זה לא עובד. גם לא המגי'ק טול, שבוחר רק כמה אובייקטים. אני לא יודע למה.
אולי הצבעים לא 100 אחוז אותו דבר. במג'יק טוול אפשר לשנות tolerance

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אולי הצבעים לא 100 אחוז אותו דבר. במג'יק טוול אפשר לשנות tolerance
גם אם מג'יק טול לא הצלחתי לבחור הכל. גם כששיחקתי עם כל האפשרויות.
האמת היא שאני רוצה לבחור אובייקטים עם דרגות שקיפות שונות. וזה אמורים לעשות עם מג'יק טול, ועדיין לא הולך לי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה