דיון שינויים בתזונה, האם זה בהכרח טעים פחות?

לאלה

משתמש על
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
שינוי תזונה הוא תהליך שלוקח זמן.
ואני - כיהודיה האמונה על עבודת המידות - לוקחת משם רעיונות.
ללכת צעד צעד, לא לתפוס מרובה ולהישאר בלי שום ציפור לא ביד ולא על הענף.

אני לא אוכלת חלב ומוצריו, לא נוגעת בקופאין (קקאו, קפה וכדו'), ומשתדלת לאכול רק קמח כוסמין.

אני בשינוי הזה בערך 3 שנים. הוא קרה וקורה לאט לאט.
הקושי הגדול הוא באמת בזמן ההכנה שצורכים מאכלים בריאים.
הטעם משתנה, ודברים שפעם לא היה סיכוי להכניס לפה, טעימים לי היום.
ויש כל כך הרבה מבחר וסגנונות טעמים ומתכונים שאפשר למצוא דברים אהובים.
וגם הגאון שהמציא את המקפיא מאוד מקל על חיים בריאים והכנת אוכל ביתי.

ובקשר להרהורים נוגים על פעם-
אז יש דברים שכבר לא מגרים אותי. וזה כיף גדול.
ויש דברים שאני צריכה להתגבר. שוין, בקבר ננוח.

D

Deleted 66182

אורח
אנחנו עשינו את האוכל הבריא משהו נחשק
חותכים ירקות צבעוניים יפה, יש מחדד לחידוד גזר-הילדים מבסוטים להכין גם
קינואה- רק בצורת סלט עם עדשים וחמוציות-נחטף בכל הגילאים

החלק הקשה זה שצריך לאפות הכל במקום לחם לחמניות חלות ביסקויט או קרקר-לא עומדים בביקוש.
יש לכם טיפ? חוץ מיום אפיה חודשי מרוכז?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה