דרוש מידע שינויים בכשרות של הבשר של הרב לוין

עץ תפוח

משתמש רשום
אשמח לדעת הם מישהו יודע על שינויים במערך הכשרות של הבשר של הרב לוין לאחרונה?

בעלת שאיפה

משתמש חדש
מידי פעם יוצאת שמועה כזאת ואחרת על בשר לוין-בעקרון עד כמה שידוע לי בררתי אצל אברכים מארגנטינה אפי' לא מהקהילה שלו וכו' וכו' ,אין שום שינוי והם מחזיקים זאת כמהודר,הרב הגאון הגר''י בן נעים [נחלת משה]אמר לי שהוא היה שם לפני כמה שנים ,והיה מרוצה ,כמו כן ידוע לי באופן אישי ממערכת הכשרות הליטאית הידועה שהם לוקחים לפעמים שוחטים שלו והם בעלי ירא''ש מיוחדת-בכל כשרות מהודרת יש איזה דבר שמקפידים יותר -כוונתי רק לכשרויות המהודרות ביותר וד''ל,ולא יפה עשו לוין שמעלים את המחיר ,כעת מס' 5 -81 ש''ח ,במשנת יוסף 90ש''ח ,דברתי עם הרב פולק והוא אומר שכוונתם לש''ש והבוחר יבחר.

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
למיטב ידיעתי אין שום שינויים

עץ תפוח

משתמש רשום
מידי פעם יוצאת שמועה כזאת ואחרת על בשר לוין-בעקרון עד כמה שידוע לי בררתי אצל אברכים מארגנטינה אפי' לא מהקהילה שלו וכו' וכו' ,אין שום שינוי והם מחזיקים זאת כמהודר,הרב הגאון הגר''י בן נעים [נחלת משה]אמר לי שהוא היה שם לפני כמה שנים ,והיה מרוצה ,כמו כן ידוע לי באופן אישי ממערכת הכשרות הליטאית הידועה שהם לוקחים לפעמים שוחטים שלו והם בעלי ירא''ש מיוחדת-בכל כשרות מהודרת יש איזה דבר שמקפידים יותר -כוונתי רק לכשרויות המהודרות ביותר וד''ל,ולא יפה עשו לוין שמעלים את המחיר ,כעת מס' 5 -81 ש''ח ,במשנת יוסף 90ש''ח ,דברתי עם הרב פולק והוא אומר שכוונתם לש''ש והבוחר יבחר.
מתי בררת?

בעלת שאיפה

משתמש חדש
גם היום דברתי עם אברך ארגטינאי במקור -היה שם לפני כמה חודשים לביקור ,
בקשר למחיר-היבואן בורדוביץ'-קובע את מחיר הבשר לפי מחירי השוק של בשר בכשריות מהודרות ומוריד מעט כדי שיקנו,ומביני עניין אומרים שהרווח על כל ק''ג הוא למעלה מ10ש'ח,והיה ניתן למכור בהוזלה של עשרות ש''ח לק''ג ,פשוט השתלטו על היבוא הנ''ל.
כנראה שבהידור חלק אין יותר מלוין,אבל בשחיטה עצמה יתכן שמשנת יוסף עולים עליהם וזה יתכן עדיף להלכה מחשש נבילות.

בעלת שאיפה

משתמש חדש
גם בשארית עד כמה שידוע לי מאוד משתדלים בשחיטה בחו''ל של הבהמות עם חומרות מהגריש''א-אבל על זה אני לא מעודכן בשנים האחרונות אם לא חלו שינויים-בחלק קצת פחות.-למי שרוצה לשלם ניתן להשיג חלק גמור משחיטת שארית בחו''ל-ואכמ''ל.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
כיום מי שנמצא בשטח זה אחיינו וראש הישיבה שם בארגנטינה הרב דב בער לוין שליט"א שכבר שנים נמצא עימו יחד בהנהלת הקהילה
וכך גם רשום על הארגזים ועל הפרוספקטים
כל החומרות וההתנהלות נשארו כשהיה
והרווח העיקרי שלהם שהם מקומיים ולכן אין להם לחץ לשחוט בימים מסוימים, כל שאלה הכי קטנה נזרקת לגויים באזור ואז אין שאלות

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
סתם מעניין, באיזו מדינה השחיטה של משנת יוסף/שארית?

בעלת שאיפה

משתמש חדש
בהמשך לד' חיים הקו' כל ההכשרים שבאים לשחוט בחו''ל יש להם עלות משלחת למעלה מ300000 דולר,והם חייבים להוציא לפחות 30% מהמפעל אחרת המפעלמפסיד-שארית מוציאים 30% ,לוין יכול לקחתמגם רק 10%-שאר ההכשריםלוקחים קרוב ל50%!!!-על משנת יוסף אני לא יודע אחוזים,ממילא יש ללוין הרבה פחות עליות ואפשריות,אבל רמת מומחיות חד מינן כתרי מינייהו.הירא''ש שמעתי מצויינים גם בחו''ל.

חיים הקוסם

משתמש מקצוען
המחיר מתייקר ביחסיות לפסח תשפ"ג ב2-3 שח לק"ג.

אין לבשר הרב לוין אסאדו???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה