שימו לב ! עכשיו משלוח חינם מאמזון U.S.A

msc613

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איפה תוב שהמהמשלוח חינם? (כשאני עומדת במוצר כלשהוא)
הנה
1628968117153.png

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ק"ש

ראשית אקדים שעדיף כמובן לא לקנות אם לא צריך,... אך אין סוף לאפשרויות יש סטים של קורל (שלא נשברים, אבל נראה לי שכדאי לחכות שהם ירחיבו את האפשרויות) ואצל אבא שלי שהוא אמריקאי טיפוסי אם אין על השולחן שבת סכו"ם של Oneida זה לא שולחן שבת, פליימוביל, בקבוקי קונטיגו, אני ממליץ גם על טרמוס של חברת טרמוס שבאמת מחזיק מים רותחים 24 שעות והוא עשוי נטו מנירוסטה ללא זכוכית, קניתי גם לבן שלי בן 10 מעבדת אלקטרוניקה והוא שיחק בה כל החופש האחרון בהנאה רבה (אבל תלוי אולי בטיפוס של הילד) אפשר למצוא כל מיני מותגים לגברים וכו'

אבל אנא התחילו עם הכתובת של הסמייל כדי שאמזון תתרום 0.5% מהקניה....

תודה
אפשר פירוט על מעבדה האלקטרונית?

מאיר 4134

משתמש מקצוען
תודה
אפשר פירוט על מעבדה האלקטרונית?

לומדים עם זה כל מיני כללים באלקטרוניקה, וזה מכיל באיזור ה100 ניסויים, בונים מעגלים חשמליים לדוגמא מנורה עם מפסק, מנוע שמעיף צלחת מעופפת, סירנות ועוד כל מיני ניסויים (ודי נהנתי מהניסוי האחרון ששילב סגירת מעגל דרך כוס מים והיה כתוב בדף הוראות שאם מוסיפים מלח למים מנגינת צליל הסירנה תשתנה מכיון שהמים מלוחים מעבירים יותר זרם והמערכת רגישה לזאת) וזה מחיר יפה כי אפשר לבדוק לבד כמה עולה הדגם הזה electronic snap circuits kit SC-100 בחנויות מקומיות וישנם עוד הרחבות לקניה למערכת.

(חוברת ההוראות היא באנגלית וצריך לדעת לפחות אנגלית בסיסית כדי להסתדר איתה וכן צריך נראה לי בוגר עם חוש לאלקטרוניקה שיסביר לילד את מהות הניסוי)

זה באמת שומר על המים רותחים ממש כאילו עכשיו הרתיחו אותם??
מוכרים את זה גם בארץ?

את האמת לא קניתי את זה בשבילי אבל חבר שלי הראה לי לאחר 24 שעות שעדיין אי אפשר לגעת במים מרוב שהם חמים (ולא בדקתי מד טמפרטורה) ויש לו גם טרמוס של peacock (טווס) והוא אמר לי שהטרמוס שקניתי לו הרבה יותר טוב מהטווס, וניתן להשיג בחנויות מקומיות טרמוס של טרמוס אבל מפלסטיק ושהפנים שלו הוא מזכוכית והדגם הנ"ל מאמזון הוא נראה מרשים מאד ועשוי נטו מנירוסטה.

מה מיוחד בבקבוק הזה?

ראשית הוא איכותי (אשתי קנתה לבת שלי בFOX בקבוק דומה לזה והוא נשבר אחרי יום אחד של שימוש) ומשום מה בנות רבות מחזיקות אותו אבל זה כבר עניין של לחץ חברתי.

נערך לאחרונה ב:

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לומדים עם זה כל מיני כללים באלקטרוניקה, וזה מכיל באיזור ה100 ניסויים, בונים מעגלים חשמליים לדוגמא מנורה עם מפסק, מנוע שמעיף צלחת מעופפת, סירנות ועוד כל מיני ניסויים (ודי נהנתי מהניסוי האחרון ששילב סגירת מעגל דרך כוס מים והיה כתוב בדף הוראות שאם מוסיפים מלח למים מנגינת צליל הסירנה תשתנה מכיון שהמים מלוחים מעבירים יותר זרם והמערכת רגישה לזאת) ואתה יכול לבדוק לבד כמה עולה הדגם הזה electronic snap circuits kit SC-100 בחנויות מקומיות
תודה על הפירוט המפורט!

מאיר 4134

משתמש מקצוען
דברים שקשורים לתינוקות? צעצועים?
ל"ש

טיפ:

תנסו לחפש בגוגל את הנושא המבוקש ובתחילה לרשום BEST SELLER ואח"כ את הנושא ואח"כ את המילה AMAZON

וכאן BEST SELLER BABY GAME AMAZON

והתוצאה היא

#1 זה מקום ראשון במכירות היום בארה"ב של צעצועים באמזון ו#2 זה מקום שני וכו' ואני מזכיר להתחיל את הקניה בכתובת

כדי להפעיל את אופצית הסמייל

פודינג וניל

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אפשר שעון לגברים?
סביבות ה-200 ש"ח?
בחיפוש מהיר לא מצאתי שום דגם עם שילוח חינם.
משלוח 11 דולר...
אגב, זו חברה טובה? מישהו מכיר?

נערך לאחרונה ב:

עמליה 098

משתמש מקצוען
שעון מעורר חזק לבחור ישיבה
מוצרי תינוקות
תיקים.
אשמח לקישורים

פודינג וניל

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שעונים תמיד השתלם להזמין.
הפערים פשוט מטורפים ומשלוח לא עובר את השלושים ש"ח.
את יכולה לעשות חיפוש רגיל של פריטים שנשלחים בינ"ל
משלוח לשעון במחיר של עד 70 דולר בערך עולה 12 דולר
מעל זה המחיר קופץ ל-36 דולר...זה כבר יוצא 140 שח רק על משלוח. זה כאילו מכס?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
משלוח לשעון במחיר של עד 70 דולר בערך עולה 12 דולר
מעל זה המחיר קופץ ל-36 דולר...זה כבר יוצא 140 שח רק על משלוח. זה כאילו מכס?
רק צריך לחפש
יש המון מוצרים במשלוח חינם לישראל
בחיפוש של רגע, שעון עם משלוח חינם:

תילתן

משתמש סופר מקצוען
כמה קישורים עם משלוח חינם
איו לי זמן לפרט אז פשוט כנסו:
לחלק מהמוצרים יש הנחת קופון שצריך לאסוף גם אותו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה