עזרה אמזון סמייל - הסבר איך לעשות צדקה באמצעות הקנייה באמזון

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אמזון סמייל
לקונים באמזון, חשוב לדעת --- אמזון נותנת אפשרות ש0.5% מהקניה תלך לצדקה !
וישנם מעל מליון ארגוני צדקה שאפשר לתרום להם, וישנה אפשרות שם לבחור לאיזה מוסד או ישיבה לתרום , כמובן אתם מחליטים למי לתרום. (הנתינה כלולה בתוך סכום הקנייה, ולא על חשבונכם, וסכום הקניה ישאר אותו דבר בין אם תתרמו ובין אם לא)

להתחיל עם אפשרות תרומת חייבים פעם אחת לרשום בדפדפן כרום בשורת הכתובת את המילים SMILE.AMAZON.COM
ומספיק בתחילת או באמצע הגלישה, ובקניה הבאה באמזון להפעיל אפשרות זו צריך שוב פעם להכנס לכתובת הנ"ל כדי שתתבצע תרומה, ועד היום אמזון תרמה לצדקה מעל 140 מליון דולר !

וישנה אפשרות לשנות את המוסד, ותבחרו כפי נדבת לבכם !

וארשום הסבר:

1. כדי שבקנייה הנוכחית תתבצע נתינת צדקה תרשמו בעמוד הכתובת בדפדפן SMILE.AMAZON.COM

1.png

2. אם זה פעם ראשונה שאתם מפעילים את אופציית האמזון סמייל, מופיע העמותת הברירת מחדל שניתרם לה הכסף
וצריך ללחוץ על הלחץ הקטן הזה (אולי זה רק בנטפרי?!)

2.png

3. ואז נפתח כזה חלון, והזכירכם יש מעל 1,000,000 עמותות וארגונים שניתן לתרום להם, אז תרשמו באנגלית איך מתחיל המוסד שאתם רוצים לתרום לו, ולדוגמא אני רשמתי YESHIVA (ישיבה) והופיעו שמות של ישיבות

3.png

4. בחרתי את לדוג' את ישיבת חתן סופר, ואז הופיע הודעה שמיידעת אותי שכל פעם שאני רוכש באמזון אם ברצוני לתרום אני צריך לרשום בשורת הכתובת את המילים SMILE.AMAZON.COM
אישרתי וזהו ! ואם אבצע כעת קניה 0.5% ממנה תלך לצדקה !

4.png

5. ולדעת אם אכן עשיתם כשורה, תבדקו אם באתר הראשי כבר מופיעות המילים אמזון סמייל עם חיוך. (AMAZON SMILE)

5.png

נערך לאחרונה ב:

איבאיבא

משתמש פעיל
תודה על המידע
איזה עוד עמותות רלוונטיות יש? יש גם מהארץ?
ואולי זה רעיון לעמותות לפנות לאמזון.

מאיר 4134

משתמש מקצוען

מאיר 4134

משתמש מקצוען
הקפצה -

כי אם לא רושמים בתחילת הקניה http://smile.amazon.com/
לא תשלח תרומה מאמזון, ודין פרוטה כדין מאה, הלא כך ?!

כדאי לעשות קיצור דרך לאמזון סמייל בסימניות של הכרום ע"י לחיצה על הכוכב בסוף שורת הכתובת כדי להוסיפם לסימניות (ואפשר בעזרת CTRL + SHIFT + O לגשת למנהל הסימניות ולגרור את הסימניה שרוצים שתהיה מהראשונות הנראות לעין)

מאיר 4134

משתמש מקצוען
ראיתי היום שהשבוע התרומה עברה את ה200,000,000$ !

צפה בקובץ המצורף 727599

מאיר 4134

משתמש מקצוען
הם נמצאים כבר ב215.000.000$
אם אני לא טועה ישיבת מיר היא היחידה שאפשר, לא?
American Friends of Yeshiva Dmir Inc

בחיפוש קל מצאתי עוד ישיבות

לקט ישיבות מהארץ שניתן להפנות אליהם את תרומת אמזון

American Friends of Hebron Yeshiva Jerusalem Inc - ישיבת חברון גבעת מרדכי

American Friends of Ponevez Yeshiva in Israel Inc - פונוביז' בני ברק

Yeshivas Chasidei Belz-Belz Institutions in Israel - ישיבת בעלז ירושלים

American Friends of Yeshiva Dmir Inc - ישיבת מיר ירושלים

Batay Avoth of Ponevez Yeshiva Inc

Yeshiva Ohel Simon of Jerusalem

Kamenitzer Yeshiva of Jerusalem Inc

Yeshiva Wolozin Bnei Brak Israel Inc

Yeshiva Beth Abraham of Jerusalem Inc

והסכום קצת יותר גבוה (ומשום מה נראה לי שהם תורמים יותר מ0.5%......)

1629302338798.png

A052

משתמש סופר מקצוען
חבל להקפיץ אשכול עתיק סתם.

כמו"כ לאחרונה אמזון הודיעה שהמיזם מתבטל בחודשים הקרובים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה