מידע שימושי שימו לב! חטיפי בריאות על טבעיים...

א. נוסבוים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה זאת אומרת סוכר פירות מזיק???
לסוכר שבתפוח ותפוז אתה קורא מזיק? הכל במידה כמובן, גם שתיית מים מרובה עלולה להזיק.
צר לי לפגוע בפרנסתכם, אבל מי שלוקח את התפוז או התפוח, ומרכז מתוכו רק את הסוכר שבו, הסוכר משמין ומכביד על המערכות כמו סוכר רגיל כמעט, יש בו אמנם מעט מערכי הפרי, הוא גם פחות מעובד, אך הוא משמין ומסוכן כמעט באותה מידה.
זה כמו החילוק בין דבש לסוכר, שבדבש אמנם יש המון ערכים בריאותיים, אבל משמין באותה מידה.
וזה לא כמו לשתות מים או לאכול תפוח, עם כל הכבוד ל @אורגני

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מה זאת אומרת סוכר פירות מזיק???
לסוכר שבתפוח ותפוז אתה קורא מזיק? הכל במידה כמובן, גם שתיית מים מרובה עלולה להזיק.
הסוכר שבפרי הוא בכמות קטנה באחוזים למנת צריכה, מלווה במים, סיבים וויטמינים.
בממתק 100% פרי זה מרוכז באופן קיצוני
גם בפירות יבשים, אגב.

ופרוקטוז הוא לא ממש בריא...
מצורף קובץ למתעניינות

גילוי נאות:
אני קונה לילדי ממתקים מהסוג שאת מייבאת, אולי אפילו אותם ממש.
אבל לא כי הם בריאים, אלא זה יחסי

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הנה הקובץ

קבצים מצורפים

• Are-fruits-good-or-bad-for-you.-Fructose.pdf
    KB 24.7 · צפיות: 31

אורגני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גילוי נאות:
אני קונה לילדי ממתקים מהסוג שאת מייבאת, אולי אפילו אותם ממש.
אבל לא כי הם בריאים, אלא זה יחסי
הילדים שלי מקבלים את החטיפים האלו מאותה סיבה. זה עדיף פי כמה וכמה מאשר הסוכריות זאזא וליקוקים למיניהם, זה הכל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה