שיחזור קבצים

adr חשבונאו

משתמש רשום
נאבד לי זכרון עם הרבה חומר.
האם ניתן לאחזר את החומר מהמחשב עליו נפתחו הקבצים?
בעיקרון מדובר בדיסק קשיח עם הרבה מקום פנוי.
בצידה וזה אפשרי האם יש צורך רק דיסק קשיח או עוד דברים מהמחשב (המחשב נמכר בינתיים, אך אני יכול לקבל ממנו חלקים)
תודה רבה

דודו דוד

משתמש חדש
נכתב ע"י bris;684367:
האמת שלא הבנתי כלום.
אם הבנתי נכון, הוא מתכוון שנאבד לו הארד דיסק עם זיכרון בתוכו, שמקור הזיכרון הוא מהמחשב.
לכאורה אפשר לשחזר מההארד דיסק שבתוך המחשב ולא צריך לזה עוד חיבורים,

adr חשבונאו

משתמש רשום
אני אסביר.
יש לי קבצים שנשמרו על כרטיס זיכרון, ומתוך הכרטיס פתחתי אותם והוספתי עליהם ועדכנתי אותם, כך שהקבצים המעודכנים מעולם לא נשמרו על הדיסק קשיח. הכרטיס אבד לי, שאלתי היא האם בזמן שאני פותח את הקבצים במחשב הם נשמרים היכן שהוא על המחשב באופן זמני כך שניתן לשחזר אותם או שאין מה לעשות במקרה הזה?

תודה מראש.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
הם נשמרים באופן זמני מאוד על התיקיה ממנה פתחו את הקובץ המקורי
בכל אופן כך זה במסמכי אופיס
PS ואפטר ובטח עוד אחרים שומרים את הקבצים הזמניים על המחשב (לא שנראה לי שתוכל לפתוח אבל בכל זאת)
ה' ימלא חסרונכם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה