דרוש מידע שיחות מציקות עם הודעות מוקלטות (התרמות וכו') מה עושים??

Goldidea

משתמש מקצוען
אולי כבר העלו את זה אבל מה אפשר לעשות בנושא? הדבר נהיה יותר ויותר מציק, התופעה הרווחת של צלצולי טלפון שכשעונים מצווחת לך באוזן ההודעה המוקלטת מראש כמו: "רק היום! ישועות מהארגון XX".
זה מציק ברמות, אין לי שום דבר נגד תרומות, אני תורמת כל חודש מעשר++ ביד רחבה, אבל עד הטלפון שלי. רוב השיחות הנכנסות שלי שיחות ספאם. עד שאני רצה לענות אני שומעת הודעה מעצבנת, זה מטריד, ואי אפשר לעבוד ככה.
ואם פעם זה היה מקידומת של 077 וכדו', היום זה גם ממספרים שנראים פרטיים כמו 050 וכאלו.
איך אני אמורה להבדיל בין שיחה מהגרפיקאית החדשה של הפרוייקט שאמורה לשבת איתי על החומר, לבין הודעה רעשנית של הגרלה או מכירה. גם כשלא עונים זה משאיר לך הודעה עם הפרסומת בתא הקולי. למה אני צריכה לסבול משיחה ממתינה ממספרים לא מוכר בזמן שאני בשיחה חשובה.
גם בשגרה זה קורה ועוד יותר בתקופות של חגים. והמספרים מתחלפים בתדירות גבוהה.

מגיע ימים שזה שיא של 15- 20 שיחות ביום!!!
זה מטריד, זה מעיק, בא לי לצעוק למי שאחראי לזה: צאו לי מהפלאפון שלי!!

אין לי מושג, אולי לטלפונים חכמים יש איזה סינון או אפליקציה שחוסמת או מתריעה. אבל לי יש פלאפון כשר קטן וחבוט שנועד למטרה אחת: תקשורת עם הלקוחות שלי והמשפחה. ולא לוח מודעות מצפצף של כל הציבור.

יש המון אמצעי פרסום אחרים, מודעות רחוב, עיתונים, עלונים, רדיו, ועוד ועוד. הפרסום (מכל סוג שהוא) גם ככה חודר באגרסיביות לכל בית.
מה האזרח הקטן יכול לעשות כדי למגר את התופעה המעיקה הזאת?
איך את כותבת יפה, הזדהיתי לגמרי עם כל מילה, וזה גם סוג של התמודדות...

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כמה דברים:
1. מי שמוציא עצמו מימות המשיח- יכול למצוא את עצמו גם מחוץ לקווים המשפחתיים שלו- הוא מוצא מכל הקשור אליהם!!!
2. רב הקווים הם לא של ימות המשיח, יש הרבה מפעילים
3. זה עכשיו---
לחכות שיעבור 'זאת חנוכה'
4. נראה לי שאמורה לעבורר הצעת חוק שתאסור את הצינטוקים האלו... ככה שמעתי

שוהם307

משתמש מקצוען
הפיתרון האישי שלי, זה לא לענות לשיחות הללו, וכך נרשם אצלם שזה מספר לא פעיל (או משהו כזה), אני עדיין מקבל צינתוקים אבל לא בכזה היקף כמו אחרים.
ועכשיו תגידו, ומה אם רוצים אותי מלשכת ראש הממשלה?... איך אדע, אף פעם לא ארים לטלפונים??!!
אז ככה,
רוב האנשים שאתם מדברים איתם נמצאים באלפון שלכם, תבדוק את הנתון הזה. אז נשאר לנו אחוז נמוך מאוד של טלפונים לא מזוהים, ומתוכם אפשר כבר לזהות לפי המספר במי מדובר, האם באדם פרטי או בהתרמות, ועדיין יש פספוסים, אז נכון, נשאר לנו אחוז זניח של מספרים שנראים ממש כמו מספרים אישיים של אנשים. וגם בזה יש פתרון, ב"ה.
1. לא חייבים להרים, אם הוא ממש צריך אותך הוא יתקשר עוד פעם,
2. לא מרימים מיד, אלא ממתינים קצת לראות אם מתנתק לבד.
וככה לאט לאט נפחתים הצינתוקים.
בהצלחה.

ישראלינט

משתמש צעיר
זה לא אמור לעזור, זה שהם רואים שאתה לא מגיב לטלפונים
נראה לך שהם רושמים סטטוס זמינות לכל אחד מהמאה אלף צינתוקים שהם שולחים.
אבל הפתרון היעיל הוא ללחוץ 9 .
אבל אם חזרתם אליהם ולא לחצת 9, אצל רובם אתה נכנס לרשימת צינתוקים חינמית, כך שהם יכולים לצנתק לך בחינם מתי שבא להם.

שוהם307

משתמש מקצוען
נכון, שכחתי להוסיף את זה, שאם בכל זאת הרמת, לפחות ללחוץ 9.
ואני אומר לך מניסיון, שאם אתה לא מרים אתה יוצא איך שהוא מהרשימת תפוצה. אתה צריך להבין שזה עולה להם כסף כל פעם לשלוח צינתוק או הודעה. והם לא מעוניינים לבזבז את הכסף על מספרי פקס או מספרים לא פעילים.

תותית י.

משתמש מקצוען
הפיתרון האישי שלי, זה לא לענות לשיחות הללו, וכך נרשם אצלם שזה מספר לא פעיל (או משהו כזה), אני עדיין מקבל צינתוקים אבל לא בכזה היקף כמו אחרים.
ועכשיו תגידו, ומה אם רוצים אותי מלשכת ראש הממשלה?... איך אדע, אף פעם לא ארים לטלפונים??!!
אז ככה,
רוב האנשים שאתם מדברים איתם נמצאים באלפון שלכם, תבדוק את הנתון הזה. אז נשאר לנו אחוז נמוך מאוד של טלפונים לא מזוהים, ומתוכם אפשר כבר לזהות לפי המספר במי מדובר, האם באדם פרטי או בהתרמות, ועדיין יש פספוסים, אז נכון, נשאר לנו אחוז זניח של מספרים שנראים ממש כמו מספרים אישיים של אנשים. וגם בזה יש פתרון, ב"ה.
1. לא חייבים להרים, אם הוא ממש צריך אותך הוא יתקשר עוד פעם,
2. לא מרימים מיד, אלא ממתינים קצת לראות אם מתנתק לבד.
וככה לאט לאט נפחתים הצינתוקים.
בהצלחה.
פתרון מדהים
לא לכל אחד
אני חיפשתי עבודה ראשונה לא מזמן
כל טלפון שימח את ליבי
רצתי לטלפון בשביל כל צילצול
ובמיוחד מספרים חדשים... ומוזרים.. (מה לעשות למגייסים יש מספרים מוזרים)
היו עשרות פעמים (!!) שרצתי לטלפון לחינם!!
לא יכולתי לחכות.. המגייס יעבוד למועמד הבא (ויש לו מאות כמוני...)
עכשיו ב"ה מצאתי עבודה.. ועדיין זה חופרררר

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
הרבה אחרים יאמרו שלא.

וחוץ מזה לא כולם דרך ימות המשיח עובדה שזה כבר מזמן לא רק ממספרי 077. כך שהדיון על התועלת הוא לא רק מהחברה הזאת.
אני רשומה בלי הסכמתי במאגר שלם של כל מיני תפוצות.
יכול להיות.
אבל זה לא כל כך משנה מי החברה שמפעילה.
בגדול הצורה שהם עובדים היא - שהם מעניקים שירות חינם של וואצפים וקווי מידע למיניהם, ועי"ז אוגרים כמות אדירה של מספרי טלפון שמשמשים אותם לפרסומות, ואת הכסף שלהם הם עושים מהפרסומות ולא מהציבור שמשתמש בשירות שלהם.
האם בהכרח זו הצורה שהציבור מעדיף? יתכן שלא ויתכן שכן.
ומה שהציבור כל כך זועם על הפרסומות, זה לא אומר שהם מעדיפים לשלם, זה אומר שהם לא הבינו שהאופציה השניה היא לשלם כסף על כל הקווים שהם משתמשים בהם.

יחזקאל יוסף

משתמש רשום
יש פתרון פשוט: להטריד בחזרה
ללחוץ 1 והשתק ולתת להם להתיבש
להתקשר אליהם בחזרה כמה עשרות פעמים על השתק
אם כמה עשרות אנשים יעשו את זה הם לא יעמדו בזה וזה יגרום להם לחשוב כלכלית שזה לא משתלם
השאלה היא האם זה יטריד את מי שצינתק אליך...
או שזה יטריד את המזכירה המסכנה... שכדי לעשות כמה גרושים הסכימה לקבל את התרומות...

אילה-עריכה לכל מטרה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
השאלה היא האם זה יטריד את מי שצינתק אליך...
או שזה יטריד את המזכירה המסכנה... שכדי לעשות כמה גרושים הסכימה לקבל את התרומות...
צריך למצוא את הטלפון של ראשי הארגון, או מי שמקליט את ההודעה ("שלום מדבר הרב...")

ופרצת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
מזדהה איתך, ובכל אופן, בוחרת להתייחס לנושא מכיוון שונה:
אם נצא מתוך הנחה, שהארגונים הפונים לציבור עושים זאת מתוך צורך אמיתי לגייס משאבים, או עכ"פ, מתוך כוונה לזכות יהודים לפי הסגולות הידועות להם, הרי שאין פה, חלילה, מגמה להטריד אנשים. נכון שזה לא נעים ולא נוח לקבל טלפונים מסוג זה בתדירות גבוהה, או גם פחות מכך, אבל הצורך שלהם הוא המניע אותם לפעול באופן זה.

מה אפשר לעשות?
1. להתבונן ולהכיר בצורך של הארגונים / מוסדות בגיוס תרומות ('מרובים צרכי עמך').
2. להכיר את מקומך מצד אפשרויות התרומה שלך, לנהוג על פיהם ולהרגיש שלמה עם זה.
3. אם קיבלת שיחת טלפון שאינך מעוניינת בה, אינך מחוייבת להאזין לה עד סופה (לעניות דעתי). אפשר לנתק ולהמשיך לסדר היום.

* טל"ח

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בדיוק היום גם אני הרגשתי שקצת הוגדשה הסאה בשבוע האחרון
בדר"כ לא עונה כ"כ למס' לא מוכרים גם לא פלאפונים
אבל היום חיכתי לטלפון ממשרד מסוים שלא ידעתי מאיזה מס' הם חוזרים ולבנתיים התקשרו אלי איזה הודעה ניסתי ללחוץ 9 כדי להתנתק (אגב לגבי קווי תוכן זה עבד לי די יפה כבר מזה זמן ארוך מאוד שירד דרסטית הכמות שלהם בצינתוקים לטלפון שלי) תכל'ס לא הייתה כזו אופציה
הקשתי 1 לנציג מאחר וזו קופה שאני תורם לה וכו' הזדהתי בשמי והכל אמרתי שאני שמח לתרום כשנוח לי ומקבל פרסום במספיק דרכים אחרות ולא מעוניין שגם הטלפון שלי יהיה חלק מזה - הכל בשפה נוחה ונעימה ס"ה המוקדן/נית לא באו להציק ולא אחראים לרשימת התפוצה ואפילו לא לזמן שבו ישלחו את הצינתוק
הנציג שם טען שיסירו אותי
הלואי!
ושתמיד נזכה להיות מהנותנים ולא מהמקבלים!!!

שלוומי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אנשים מבוגרים (ולאו דווקא) סובלים !! מהם ,אז מי שגורם סבל וצער ליהודי אמרו כבר גדולים שמכניס ידו לאש, וכוונתו הטהורה לא תציל אותו בדיוק כנכנס לאש עם כוונות וייחודים.

מצליחנות

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
אנשים מבוגרים (ולאו דווקא) סובלים !! מהם ,אז מי שגורם סבל וצער ליהודי אמרו כבר גדולים שמכניס ידו לאש.
קצת פרופורציה בסבל.... בס"ה רובם ככולם עושים צדקה וחסד ולא באים להרוס לנו את החיים ושלוות הנפש
אני גם נגד והכל אבל..............

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה