התייעצות שיווק של סמינר

מצב
הנושא נעול.

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
יש בנות שזו הצלה בשבילן!
בציבור המבורך שלנו הן מיעוט קטן. אפשר "להציל" אותן בצורה פרטנית.
התנדבות היא לא חובה!!
בסמינרים שבנותי למדו בהן ההתנדבות הייתה חובה.

יש לי הכרת הטוב גדולה לסמינרים שבנותי למדו בהם. אני גם מבינה את הערך של ההתנדבות, של פעילויות סמינריות, ושל טיפוח הפטריוטיות. בכל מקרה, מה שרציתי לציין הוא שעודף פעילות, או פעילויות יוקרתיות ומפוצצות, הם לא תמיד משאת נפשם של כל ההורים. מבחינתי אחד היתרונות הגדולים של הקורונה היא שהבנות חזרו הביתה.

בעצם היום

משתמש פעיל
אולי כאן טמון המוקש שלכם?
בגרות בגדול נאסרה ע"י הרבנים וסמינר שעושה כן מקבל מיד סטיגמה שונה עם סגנון בתים שונה לגמרי
כל! הסמינרים גם החסידיים עושים בגרות טכנולוגית. במקצועות העיוניים עושים מבחני חוץ.

estyr

משתמש מקצוען
את בטוחה?
סמינרים כמו הישן החדש הסניף עושות בגרות כלשהי?
משהי יכולה לאמת?
ברור......
מכירה את המושג של מגמות בתיכון?
בכל מגמה עושים לפחות בגרות אחת, אם לא שתיים או שלוש.
על המושג החדש של סולד מורחב במתמטיקה ואנגלית שיש בישן וכמדומני שגם בחדש שמעת?
אז זה פשוט בגרות של 4 או 5 יחידות.
רק שאף אחד לא באמת קורא להם בשם בגרות. רק מי שקצת יותר בעניינים...
היום גם הרבנים הכי חזקים לא מתנגדים לבגרויות מהזן הספציפי הזה.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
שאלה: מה רמת הלימודים בסמינר שלכם?
אולי תוכלו להרים יותר את הרמה, תדרשו יותר, ואז תגענה גם תלמידות ברמה גבוהה יותר?

סמינר דוד

משתמש מקצוען
ברור......
אנגלית ומתמטיקה, הן לא בגרות, אבל הטכנולוגי, הוא בגרות, עם תעודה טכנולוגית.
ואת זה עושים כמעט בכל הסמינרים היום, מבני ברק ועד ירושלים.
וזה לא בגרות אחת או שתיים, זה לפחות 6 יחידות בגרות. שהם מבחן 3 יחידות ופרויקט 3 יחידות. ובנוסף, גם מבחן פנימי של מקצוע מדעי, ביולוגיה, פיזיקה ועוד.

צצצ

משתמש מקצוען
אני חושבת שהבנות שאוהבות את הסמינר זה בעיקר 3 סיבות:
1. קשר חזק בין הבנות לצוות. מורות בגובה העיניים אבל שיש מה לעריץ אותם. שיהיה כמה מורות שיעריצו אותם כפשוטו.
שיהיה להם עם מי לדבר יועצת טובה, מורות שמוכנות ופנויות להקשבה אבל לא ידחפו לבנות שלא רוצות בזה. והשקעה אישית.
2. בקשר לתוכניות יש לי התלבטות בין רמה גבוהה של תכוניות ומחנות, בגלל שראיתי בנות פטריוטיות ברמות קשות לסמינרים שאין להם שם תכוניות גבוהות אלא יש להם מי שילהיב אותם לזה. לדוג' השתתפות כל הבנות בהכנות למחנה לתוכניות (לא בכל דבר)
3. רמה לימודית יש כאלה שחשוב להם רמה גבוהה ויש שחוששות מזה ומתחרותיות אז צריכים בזה לתמרן בין הבנות.

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ניסינו, לא מספיק עוזר...
אז הם לא היו מספיק טובים.
זה עולה הרבה כסף אבל זה שווה!!!
מכירה ישיבות שרשמים העלו אותם לרמה של ישיבות מצוינות, בזכות הרישום הטוב.
תשקיעו בזה.

תולעת ספרים ראשית

משתמש מקצוען
אני מורה בסמינר, ששנה אחת קיבלו כמה בנות שגרמו לירידה טוטאלית של הרישום לשנה הבאה וכמו כדור שלג רמת הנרשמות אליו ירדה וירדה. (הבנות המדוברות הוצאו מהסמינר)
אולי יש לכן רעיui איך ניתן לשפר את המצב?
חשוב לי לציין שהצוות מעולה! הבנות בסמינר מקבלות המון מכל הבחינות ממש, מורות בקשר טוב, משקיעות, הטיולים והמחנות ברמת על.
הבו עיצות!!
תודה!
תפילה.
רק תפילה יכולה לעזור בפועל.

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
את בטוחה?
סמינרים כמו הישן החדש הסניף עושות בגרות כלשהי?
משהי יכולה לאמת?
כל התיכונים, גם של "עץ" מגדירים את עצמם כטכנולוגיים כדי לקבל כספים. עושים בגרויות במגמות, בד"כ 9 יחידות.
כדי לקבל כסף מותר, כנראה, וזה לא משפיע על החינוך, הקדושה והאיכות של הבנות. אם הבנות רוצות בשביל להרוויח יותר כסף בעתיד? אז זה כבר פגיעה בבית היהודי ובקדושת החינוך.
המידע פתוח לכולם במערכת "מבט רחב" של משרד החינוך

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
ברור......
חמש יח"ל זה לא.
לכל היותר ארבע או שלש עם נגיעות של ארבע.
לא קוראים להם בשם הזה כדי לשווק את עצמם כסמינר שלא עושה בגרויות רח"ל. וגם לא מיידעים את הבנות שיש להן יחידות בגרות.

ELFISH

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
את טועה,
אנחנו מציעים סמינר לכל הבנות שצריכות מקום קטן וקצת יותר פתוח אך בלי להתפשר על ערכים, סמינר שהמורות בו הם ברמה גבוהה, ולא סמינר פתוח שגם המורות בו פתוחות וגם הערכים בו פתוחים.
וזה הבדל עצווווםםם מסתם סמינר פתוח!!!
ההודעה שלך על הסמינר השני בעיר בלבלה אותי, מתנצלת.
חייבת לומר לך שצורת הביטוי די ילדותית. ההגדרות של "פתוח" "פתוח מאד" "מורות ברמה גבוהה ולא פתוחות" עם ניואנסים חיצוניים (כן, בגרות זה חיצוני לחינוך), לא מצליחות להבהיר את ההבדל שהוא בעיקר על דרך השלילה ולא לעומק.
ואולי אם תחדדו את המסרים קודם לכם ואז גם לשווק אותם בצורה נכונה ומעמיקה החוצה- אנשים יבינו למה שווה להם לשלוח בנות אליכם.

נדב י.

משתמש פעיל
אני מורה בסמינר, ששנה אחת קיבלו כמה בנות שגרמו לירידה טוטאלית של הרישום לשנה הבאה וכמו כדור שלג רמת הנרשמות אליו ירדה וירדה. (הבנות המדוברות הוצאו מהסמינר)
אולי יש לכן רעיui איך ניתן לשפר את המצב?
חשוב לי לציין שהצוות מעולה! הבנות בסמינר מקבלות המון מכל הבחינות ממש, מורות בקשר טוב, משקיעות, הטיולים והמחנות ברמת על.
הבו עיצות!!
תודה!
לא קראתי את כל התגובות לעיל
אבל אני חושב שהדבר הכי טוב ונכון לעשות זה פשוט ליח"צן את הסמינר מבפנים
הכוונה שהרושם הטוב יתקבל בחוץ מהבנות עצמן - לבוש והתנהגות הולמת מכבדת ומכובדת וכו'
תתגמלו טוב טוב את הבנות שעושות את הרושם הכי טוב זה יתן להם חשק והרבה מוטיבציה וזה ידבר בעד עצמו יותר מכל יח"צנות אחרת גרנדיוזית ככל שתהיה

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
לא קראתי את כל התגובות לעיל
אבל אני חושב שהדבר הכי טוב ונכון לעשות זה פשוט ליח"צן את הסמינר מבפנים
הכוונה שהרושם הטוב יתקבל בחוץ מהבנות עצמן - לבוש והתנהגות הולמת מכבדת ומכובדת וכו'
תתגמלו טוב טוב את הבנות שעושות את הרושם הכי טוב זה יתן להם חשק והרבה מוטיבציה וזה ידבר בעד עצמו יותר מכל יח"צנות אחרת גרנדיוזית ככל שתהיה
לגמרי.
והחינוך אמור להתבסס על מה אנחנו כן ולא על מה שאין לאחרות בבתי ספר אחרים בעיר שלכם ובכל עיר אחרת.
חינוך שמבוסס על שלילת האחר הוא שביר ומסוכן. גאוות יחידה אמורה להתקיים במרחב הפנימי.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
היום הטכנולוגי נחשב אצל התלמידות וההורים.

חוץ מהתקציב היותר גדול שבית הספר מקבל, ההורים רוצים את הטכנולוגי, שתוך כדי לימודים, כבר פותחים אפשרות של מקצוע.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
היום הטכנולוגי נחשב אצל התלמידות וההורים.

חוץ מהתקציב היותר גדול שבית הספר מקבל, ההורים רוצים את הטכנולוגי, שתוך כדי לימודים, כבר פותחים אפשרות של מקצוע.
אני לא בטוחה שכל ההורים מודעים לעובדה שלבת שלהם יש למעשה יחידות בגרות שלא תידרש להשלים במידת הצורך.
כמו שזה נשמע באשכול הזה ובאשכול קודם שעסק בעניין באופן נרחב ההצהרה על בגרויות מתקיימת נטו מול המדינה ונטו לצורך תקציב.
מול התלמידות מגנים את מוסד הבגרויות ומתייגים באופן מאד מסוים כל תיכון שמגיש להן באופן גלוי ורשמי.
וד"ל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה