התייעצות שיווק של סמינר

מצב
הנושא נעול.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
מי שעושה את זה בולט - שילך לקבל הדרכה.

אבל נורמאלי שידרשו כל מיני דברים שיבנו אוירה של סמינר מיוחד. זה תורם גם לבנות. ועובדה שההורים שולחים דוקא לסמינרים האלה, שמראים לכל העולם שאין כמוהם. וזה גם מעודד את התלמידות ללכת בדרך הזאת, כי אז היא נחשבת.
ואנחנו ההורים, נחנך את הבנות שלנו בבית, שעושים את הדברים כדי להיות טובים, וגם כדי להראות טוב בעיני אלוקים ואדם. ומי שעושה טוב - משתבח.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
חמש יח"ל זה לא.
לכל היותר ארבע או שלש עם נגיעות של ארבע.
לא קוראים להם בשם הזה כדי לשווק את עצמם כסמינר שלא עושה בגרויות רח"ל. וגם לא מיידעים את הבנות שיש להן יחידות בגרות.

את מכירה את המגמה המדוברת?
כי ממה שנאמר לי, ההקבצה המתוגברת בישן, לומדת ונבחנת ברמת 5 יחידות.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
את מכירה את המגמה המדוברת?
כי ממה שנאמר לי, ההקבצה המתוגברת בישן, לומדת ונבחנת ברמת 5 יחידות.
שמעתי עליה וגם כתבו עליה באשכול לפני מספר חודשים.
בד"כ מדובר בלימודים שנועדו לשם הכנה טובה יותר למסלול הנדסאיות כך שמתגברים בנושאים ספציפיים אבל לא סביר שהם מקיפים את כל החומר בחמש יחידות שגם תלמידים טובים מאד בחינוך הכללי משקיעים שעות רבות כדי להקיף אותו ולעבור בציונים טובים. ממילא גם לא כל הנושאים נדרשים להנדסאות.
ספציפית בקיץ שעבר היה קל יותר לעבור את הבגרות בכל הרמות כיון שהיו הקלות משמעותיות מאד בשל הקורונה.
(אמא שלי מורה למתמטיקה בתיכון ומגישה לבגרויות).

סמינר דוד

משתמש מקצוען
לא מכירה את הכיתה המדוברת, אבל לפני שנתיים או שלוש, הגיע לידי הקול קורא ממשרד החינוך, שהוא מתגבר כיתות שלומדות מתמטיקה בהגבר, לי זכור שזה היה 4 או 5 יחידות. כלומר היה אפשר גם רמה של 4 וגם רמה של 5.

דיתי חן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני חושבת שעוד לא כתבו -
אבל אופציה נוספת שיכולה לעזור:
להכניס לצוות הסמינר דמות מוכרת ואהובה בציבור,
מרצה ידועה, רבנית, או שם מוכר בתחום מקצוע מסויים.
(ואולי לא יפה - אבל מכירה מספיק מקומות שסחבו דמות משמעותית מסמינר מתחרה...)

סמינר דוד

משתמש מקצוען
להתלבש בצניעות כי זה הכי נחשב?
לעשות חסד כי זה מעלה את הרמה של הסמינר?
בכוונה לא נכנסתי לפרטים, רק דיברתי בכללי, שלמרות הקושי, סמינר דורש, הוא סמינר נחשב.
גם כשראינו מעשים לא חינוכיים בעליל, הסמינרים האלה נשארו ה"שווים".
כתבתי בעובדות, מה ההרגשה של ההורים.

פנינה :)

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שמעתי עליה וגם כתבו עליה באשכול לפני מספר חודשים.
בד"כ מדובר בלימודים שנועדו לשם הכנה טובה יותר למסלול הנדסאיות כך שמתגברים בנושאים ספציפיים אבל לא סביר שהם מקיפים את כל החומר בחמש יחידות שגם תלמידים טובים מאד בחינוך הכללי משקיעים שעות רבות כדי להקיף אותו ולעבור בציונים טובים. ממילא גם לא כל הנושאים נדרשים להנדסאות.
ספציפית בקיץ שעבר היה קל יותר לעבור את הבגרות בכל הרמות כיון שהיו הקלות משמעותיות מאד בשל הקורונה.
(אמא שלי מורה למתמטיקה בתיכון ומגישה לבגרויות).
אחותי בסמינר החדש נבחנת ברמה של 5 יחידות, והקבוצות שם מחולקות ל3, 4, ו5 יחידות לפי בחירת הבנות ומבחני התאמה.
הן נבחנות לשאלון של 5 יח"ל- בעיני ראיתי, ואף אחד לא עובד עליהן בעיניים.
רמת הלימודים אכן מפרכת, ויש שעות תגבור רבות נוספות, אבל למה לצאת מנקודת הנחה שמה שתלמיד במסגרת הכללית יכול, בחורה מוכשרת ומשקיעה בסמינר לא יכולה?

סמינר דוד

משתמש מקצוען
לכאורה היית אמורה לקבל תעודה טכנולוגית, שכוללת את המבחנים שעשית בטכנולוגי.
ובכל זאת, את יכולה לבדוק באינטרנט אם יש לך גישה.

תכתבי ציוני בגרות, ויעלה לך אופציה של קבלת קוד אימות, תפעלי לפי המתבקש, ותקבלי את הציונים שלך.

ואם אין קוד אימות בטלפון כשר, תתקשרי למספר *6552, ותבקשי סיסמה.

קיץ

משתמש פעיל
אני מורה בסמינר, ששנה אחת קיבלו כמה בנות שגרמו לירידה טוטאלית של הרישום לשנה הבאה וכמו כדור שלג רמת הנרשמות אליו ירדה וירדה. (הבנות המדוברות הוצאו מהסמינר)
אולי יש לכן רעיui איך ניתן לשפר את המצב?
אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני- כך אומר הפתגם.. ויש בזה משהן!

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
רמת הלימודים אכן מפרכת, ויש שעות תגבור רבות נוספות, אבל למה לצאת מנקודת הנחה שמה שתלמיד במסגרת הכללית יכול, בחורה מוכשרת ומשקיעה בסמינר לא יכולה?
זו שאלה שלא צריכים להפנות אלי. אני בטוחה לגמרי שגם תלמידות סמינר יכולות ולשמחתי בפריפריה הן גם נבחנות בפועל לבגרות של ארבע.
אני טוענת שמה העניין ללמוד ברמה גבוהה אבל להעלים את העובדה שמדובר בבגרות? יואל גבע לא כותב ספרים מיוחדים לסמינר ואם הוא כשר לבוא בקהל אז אפשר לעשות בגרות וזהו.
הלימודים שאת מתארת מתקיימים ברמת חמש אבל הם לא אמורים להקיף את כל החומר כי הם מכוונים מסלולים מסוימים.

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
אני מופתעת מכל המצקצקים.
איך בדיוק כל נושא הרישום עובד?
לפי רושם.
נקודה.
אז החיים כאן בעולם, מצריכים חיבור למציאות ולא התעלמות ממנה...
את לגמרי צודקת, אבל בכל זאת - כשאתה רוצה לעשות רושם, זה בדיוק הרושם שאתה עושה...

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
בסיעתא דשמיא

אני מכירה סמינר
שהשקיע מאוד בכיתות יג' יד'
במבחר של מסלולים
והרצאות מיוחדות מפי רבנים ורבניות נחשבים
עשו גם הופעה עם פרסום
בה נטלו חלק ראש העיר ורבנים
בהופעה נטלו חלק בנות הסמינר
וכך נחשף הקהל לבנות, להנהלה, לצוות,
למטליות וכו'.
וגם לרבנים שהם מביאים.

ובאמת הם הצליחו מאוד
ורק אחר כך הן פתחו את כיתות- ט- יב'
ועל ההצלחה שלהן מעידה העובדה
שסמינרים אחרים שנפתחו לפניהם
צולעים ברישום
בעוד שבבסמינר הזה שפעל חכם יש רישום מבורך.

תמי פ

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני חושבת שעוד לא כתבו -
אבל אופציה נוספת שיכולה לעזור:
להכניס לצוות הסמינר דמות מוכרת ואהובה בציבור,
מרצה ידועה, רבנית, או שם מוכר בתחום מקצוע מסויים.
(ואולי לא יפה - אבל מכירה מספיק מקומות שסחבו דמות משמעותית מסמינר מתחרה...)
אני כתבתי :eek:
וכדי לא לגנוב לסמינר המתחרה אפשר לקחת מחוץ לעיר, משהיא שתעבוד במקביל בשני סמינרים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה