מידע שימושי שטיח יפה למסירה ללא תשלום

הודו לקיל

משתמש פעיל
מעונינת למסור שטיח בצבעים יפים ורעננים ירוק וזהב במצב מעולה גודל השטיח 2 מטר רוחב על 3 מטר אורך

יכול גם להתאים לבית כנסת.

הודו לקיל

משתמש פעיל
אין לי אפשרות לצלם אבל השטיח תוצרת כרמל במצב מעולה
באיזה אזור אתם?

צלצולית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אני בירושלים ואני לא בטוחה שיתאים אבל הגבתי גם כדי להקפיץ וגם כדי להעלות תמונה לטובת מי שנכנסת לפה

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אין מצב לתמונה?

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
שטיח הוא עניין של טעם, ונדיר שמישהו יטרח לבוא כדי לראות שטיח שלא ידוע כלל איך הוא נראה, אפילו אם הוא גר קרוב.
תנסי בכל זאת לאתר מצלמה, אפילו בהלוואה, אפילו צילום לא מאוד חד, וזה ירוץ מהר בעז"ה, אחרת כמעט אין סיכוי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה