שחפים

menachem

משתמש צעיר
צילום מקצועי
מה דעתכם

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    KB 66.4 · צפיות: 7

תם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אהבתי את הקמפוזיציה חבל שהתמונה שרופה...

רבקה.

משתמש מקצוען
יופי של זווית וחשיפה.
[לא, התמונה לא שרופה, היא חשופה היטב. הרבה יותר הגיוני שהעננים טיפה יישרפו מאשר שהנושא המרכזי יהיה כהה מדי. ואני מקווה שאף אחד לא מעלה בדעתו לנסות ליצור פה HDR או להשתמש בפלאש. למען ה', אלו בסה"כ כמה עננים. גם אם השמש תהיה בתמונה (שרופה, מין הסתם) תעיר על זה?]

חבל לי שהתמונה לא חדה. זה נובע מפספוס פוקוס, מתזוזה או מהקטנה לקויה? איך הקטנת את התמונה? (כי ניכרת חוסר חדות בכל התמונה, ולכן פספוס פוקוס נראה לא כ"כ מתאים.)

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
זוית נהדרת וקרבה טובה!

לדעתי מעט קונטרסטי, מה שגורם למעט 'אטימות' בחלקים של התמונה. אבל בהחלט מעניין מאד!

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
זוית נהדרת וקרבה טובה!

לדעתי מעט קונטרסטי, מה שגורם למעט 'אטימות' בחלקים של התמונה. אבל בהחלט מעניין מאד!

DDFF

משתמש פעיל
זוית מוצלחת.
אכן יש משהו ב(אי) חדות שמפריעה קצת.
(בנוסף, מרגיש לי טיפה אי פרופורציה בגובה)

menachem

משתמש צעיר
צילום מקצועי
התמונה כווצה ב-VSO למי שמכיר. הורדתי את המצלמה לקרקע. ללא הבטה ב עינית המצלמה מחשש שהשחפים יעופו. ובאמת התמונה המקורית קצת יותר חדה

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תמונה מדהימה. זוית מדהימה. וקומפוזיציה יפהפיה. (הייתי 'מכתר' את התמונה "השחפים על המזח כבר עפו...")

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמא

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה קְרָאתִיךָ חוּשָׁה לִּי הַאֲזִינָה קוֹלִי בְּקָרְאִי לָךְ:ב תִּכּוֹן תְּפִלָּתִי קְטֹרֶת לְפָנֶיךָ מַשְׂאַת כַּפַּי מִנְחַת עָרֶב:ג שִׁיתָה יְהוָה שָׁמְרָה לְפִי נִצְּרָה עַל דַּל שְׂפָתָי:ד אַל תַּט לִבִּי לְדָבָר רָע לְהִתְעוֹלֵל עֲלִלוֹת בְּרֶשַׁע אֶת אִישִׁים פֹּעֲלֵי אָוֶן וּבַל אֶלְחַם בְּמַנְעַמֵּיהֶם:ה יֶהֶלְמֵנִי צַדִּיק חֶסֶד וְיוֹכִיחֵנִי שֶׁמֶן רֹאשׁ אַל יָנִי רֹאשִׁי כִּי עוֹד וּתְפִלָּתִי בְּרָעוֹתֵיהֶם:ו נִשְׁמְטוּ בִידֵי סֶלַע שֹׁפְטֵיהֶם וְשָׁמְעוּ אֲמָרַי כִּי נָעֵמוּ:ז כְּמוֹ פֹלֵחַ וּבֹקֵעַ בָּאָרֶץ נִפְזְרוּ עֲצָמֵינוּ לְפִי שְׁאוֹל:ח כִּי אֵלֶיךָ יְהוִה אֲדֹנָי עֵינָי בְּכָה חָסִיתִי אַל תְּעַר נַפְשִׁי:ט שָׁמְרֵנִי מִידֵי פַח יָקְשׁוּ לִי וּמֹקְשׁוֹת פֹּעֲלֵי אָוֶן:י יִפְּלוּ בְמַכְמֹרָיו רְשָׁעִים יַחַד אָנֹכִי עַד אֶעֱבוֹר:
נקרא  5  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה