מידע שימושי שחזור תמונות מכרטיס מצלמה שנמחק

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
מכירים חנות בבני ברק שעושה את זה?
אם התוכן חשוב לא הייתי ממליץ ללכת לחניות שמוכרות פיתות ואו כל דבר אחר
רק למשחזר מידע מקצועי שזה העיסוק הבלעדי שלו
הרבה צרות שנגרמו מכאלה המתיימרים להקרא בשם משחזרי מידע
כל משהם עושים
אתם יכולים לעשות בבית לבד

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
חנויות צילום יכולות לבצע את זה או עדיף לפנות לטכנאי?
השאלה הוא לא עניין של עדיפות כי הרמה של שתיהם אותו דבר
ואת זה תוכלו לעשות לבד
הבעיה היא רמת הזהירות הנדרשת שגם חנויות צילום וגם רוב המוחלט של הטכנאים לא נוקטים
לכן אם מדובר בחומר חשוב אך ורק משחזרי מידע מקצועיים

ברכה רחל

משתמש פעיל
1. זה הקישור..
2. לצורך ההורדה יש צורך להירשם.
3. תשתמשו בגרסה הניידת. היא מצויינת ונותנת תוצאות מעולות.
4. מכיון שהתוכנה עברה פריצה אינני לוקח אחריות על תוצאותיה (אם כי לא צפויות כאלו)
בהצלחה!
אני עכשיו בתהליך של שחזור אני רואה את התמונות אבל כשאני לוחצת על הלחצן שחזר הוא מבקש ממני לקנות את התוכנה בתשלום
מה עושים ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה