שחזור כרטיסי זיכרון...

refael

משתמש רשום
CardRecovery הוא שימושי התוכנה המובילה עבור התאוששות צילום דיגיטלי
זו תוכנה לשיחזור כרטיסי זיכרון או הרדיסקים עם בטעות מחקתם את הכרטיס או אפילו פירמטתם אותו
יכול לשחזר ביעילות קבצים שאבדו, נמחקו, נפגמו תומך כמעט בכל סוגי כרטיסי זיכרון כולל SmartMedia , CF Compact Flash, Secure Digital כרטיס SD, Memory Stick, Microdrive, xD Picture Card, Multimedia Card MMC and much more

קבצים מצורפים

• Card_Recovery_v5.30_.zip
    1.3 MB · צפיות: 26

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
אני מקפיצה את האשכול הזה כדי לברר:
האם יש תוכנה לשחזור כרטיסי זכרון - חינמית?
התוכנה שהועלתה כאן מצליחה לשחזר לי את הכרטיס שאותחל בטעות, אולם כדי לשמור את התמונות יש לרכוש אותה.

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא מכיר את מה שהביא מעליי, אבל הכי נוח שאני מכיר למי שלא מקצועי ושמביא תוצאות מעולות זה RECUVA.

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
תודה!
האם יש לכם קישור להורדת התוכנה שהצעתם,
או בעדיפות ראשונה - הורדה של התוכנה? (אני חסומה)

לו יצוייר

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י 3 פינות;2051940:
ניסית סריקה עמוקה?

מה הכוונה סריקה עמוקה?
ניסיתי לסמן וי בכל פעם על אופציה אחרת, ובאף אופציה הוא לא הצליח לשחזר

qwerrrewq

משתמש מקצוען
שמח שנעזרת בכך, אכן תוכנה מצויינת ואיכותית.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה