שזירת פרחים בקשתות וסיכות לשבועות

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
לא ראיתי את התמונה בקישור (חסומה ) אבל לכאורה הבסיס לשזירה הוא בירזול של הגבעול-ללפף חוט ברזל דק על הגבעול ואז את יכולה ללפף ולעצב את הפרח לאן שתירצי בעבור זר עגול את יכולה גם להכין את הבסיס כולו מחוט ברזל

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
סיכות ראש אמנותיות להשכרה

אני לא בטוחה שזה קשור
אבל אם ישנן מתענינות, יש לי עסק של השכרת סיכות אמנותיות, עבודת-יד לאירועים,
לכלות שושבינות ועוד
אוכל לצרף תמונות לדוג'

טובהלה

משתמש פעיל
נכתב ע"י חדוי כנרת;1276437:
אני לא בטוחה שזה קשור
אבל אם ישנן מתענינות, יש לי עסק של השכרת סיכות אמנותיות, עבודת-יד לאירועים,
לכלות שושבינות ועוד
אוכל לצרף תמונות לדוג'

תצרפי תמונות.

סיון

המניפה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י ציורית;1276226:
לא ראיתי את התמונה בקישור (חסומה ) אבל לכאורה הבסיס לשזירה הוא בירזול של הגבעול-ללפף חוט ברזל דק על הגבעול ואז את יכולה ללפף ולעצב את הפרח לאן שתירצי בעבור זר עגול את יכולה גם להכין את הבסיס כולו מחוט ברזל

תודה!
איזה פרחים כדאי להשתמש שיחזיקו מעמד?

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
סיכות אמנותיות להשכרה

סליחה על הבורות, אבל איך מצרפים תמונה

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
צירוף תמונה לתגובה

מישהי תוכל בבקשה להדריך איך מצרפים קובץ או תמונה

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים

קבצים מצורפים

• IMG_0940.JPG
    2.5 MB · צפיות: 23

YochiS

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זה נראה מאד מאד מיוחד!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה