שוב פעם - רופאת נשים מכבי אזור בני ברק

• פותח הנושא yudb
  • פורסם בתאריך

eli3434

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ד"ר יפעת אוקסהורן
מקבלת בבית א.פ.ק בנין צמוד לבית נח מנחמי ברח' בן גוריון
מקצועית וסימפטית
מומלצת בחום!
זה נקרא רמת גן כיון שרח' בן גוריון צד אחד בני ברק וצד אחד רמת גן אך זה ממש קרוב....

ספירלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י יוליוס;2034696:
ד"ר שריזלי-פינקל ישראלית?
מכירים?
ליד ירושלים-הרואה רמת גן

מומלצת מאד!
רופאה מעולה

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י eli3434;1970987:
ד"ר יפעת אוקסהורן
מקבלת בבית א.פ.ק בנין צמוד לבית נח מנחמי ברח' בן גוריון
מקצועית וסימפטית
מומלצת בחום!
זה נקרא רמת גן כיון שרח' בן גוריון צד אחד בני ברק וצד אחד רמת גן אך זה ממש קרוב....

הייתי אצלה לאחרונה והתרשמתי לטובה, בחדר ההמתנה תחקרתי ממתינה אחת וגם היא המליצה בחום. אגב, הגעתי ברגל, פחות מעשר דקות הליכה מאיזור דובק.

chaia

משתמש מקצוען
הייתי אצל דוקטור יעל ברקאי- מאד נהניתי!!!
רופאה מאד עניינית נתנה אינפורמציה מאד מדויקת והכי חשוב כשהיו דברים שלא היו בתחום שלה הפנתה אותי הלאה ולא ניסתה למשוך אותי ולעשות עלי ניסויים

מקומית

משתמש מקצוען
מירב רז
רופאה מעולה מבחינת מומחיות היא מנהלת מחלקת נשים במעייני הישועה
אבל מבחינה אנושית אני דווקא התחברתי יש כאלה ששמעתי שלא אהבו לא יודעת לי לא היה איתה בעיה ענתה על כל שאלה יסודית ברמות לא הגיוניות
התורים אליה זה משהו שצריך לקבוע מראש בתחילת ההריון עבור כל ההריון וגם לתור שאחרי..
אגב לגבי זמינות תורים אני חושבת שזה המצב הנתון בבני ברק אין כל כך אופציות אחרות הרופאים הטובים יש תורי ארוכים

הדס וערבה

משתמש פעיל
צילום מקצועי
מירב רז
רופאה מעולה מבחינת מומחיות היא מנהלת מחלקת נשים במעייני הישועה
אבל מבחינה אנושית אני דווקא התחברתי יש כאלה ששמעתי שלא אהבו לא יודעת לי לא היה איתה בעיה ענתה על כל שאלה יסודית ברמות לא הגיוניות
התורים אליה זה משהו שצריך לקבוע מראש בתחילת ההריון עבור כל ההריון וגם לתור שאחרי..
אגב לגבי זמינות תורים אני חושבת שזה המצב הנתון בבני ברק אין כל כך אופציות אחרות הרופאים הטובים יש תורי ארוכים
בקיצור אין!!!
יעל ברקאי - ששמעתי עליה דברים טובים כבר לא מקבלת חברים חדשים!!! ...למה?כובע!
מירב רז את אומרת שאיחרתי את המועד...
יש עוד מישהו?!
פליז!

שש

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אני גם אצל מירב רז מרוצה מאד היא יסודית אחראית ואנושית
לפעמים היא קצת קצרה.
תתקשרי לקופה תבדקי מה התור הקרוב אני באתי בסוף פברואר וקבעו לי לאמצע מאי מה לעשות?
ואז קבעתי 6-7 תורים כולל התור של אחרי הלידה

צף

משתמש פעיל
גם אני מאד מאד מרוצה ממירב רז. הן מהמקצועיות והן מהאנושיות.
ולפעמים קורים ניסים שמתפנה תור מיידי
אבל, לא ידוע לי שהיא מקבלת במכבי.

סמולטוק

משתמש מקצוען
בקיצור אין!!!
יעל ברקאי - ששמעתי עליה דברים טובים כבר לא מקבלת חברים חדשים!!! ...למה?כובע!
מירב רז את אומרת שאיחרתי את המועד...
יש עוד מישהו?!
פליז!
רמת גן איזור הרואה, מעניין אותך?
יש את ד"ר ישראלית שריזלי פינקל.
היא בסדר גמור.
עניינית ומקצועית. לא מדי נחמדה אבל גם לא להיפך.

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
טרשנוי מרינה מקצועית מאד!!!!!! לא אפרט כאן אבל עשתה מעשה חסד עצום איתי!! דרך אגב המחסור חמור ברופאות נשים במכבי ואצלה מצאתי מענה .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה