צילום אמנותי שוב אני פה, הפעם עם ניו בורן

צילומירי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה על כל התגובות המחממות בפוסט הקודם!
אני אדע לשתף פה יותר..

והפעם, ניו בורן לתינוק ממיס,
לא משנה כמה תינוקות אני מצלמת ואצלם, תמיד מתרגשת כאילו זה התינוק הראשון שבא אלי לסטודיו.

מעניין אתכם פוסטים מאחורי הקלעים?
7CFE3BA7-A4BE-4EC8-8BE9-CA2E440313A5.jpeg
0CACF264-F692-4548-BB5E-62B9F373C75B.jpeg
F65EFE4E-971A-42AE-8AD6-E60CD45FE339.jpeg
E308341C-2FA4-4170-B58A-2D5D59F4D9CC.jpeg
8AB443C9-93D1-48AE-B473-E4F9D9CA0E6B.jpeg

מירי דוידסון | צלמת | 0548499127
Miri.photographer@ gmail.com

נעמה נייהוז

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תנוחות מתוקות.
אהבתי את הראשונה, כמה רוגע היא משרה.

בקטנה כדאי לך לשים קרדיט

Yael Roth

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
מגוון ומושקע, צבעים ממש יפים.
קומפוזיציות יפות

בראשונה - הבד נראה מוחלק מידי ולא טבעי, מענין לראות לפני
וגם הייתי מנסה אולי טיפה לחמם את עור התינוק

מלכי אייזנבך

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מקסים.
קצת חבל על התאורה בראשונה :(
והטשטוש קצת לא טבעי.
שני'ה שלישית ורביעית - תמונות מושלמותת...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה