שוב אוטוקאד- דחוף

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אתן לא מבינות איזה חסד אתן עושות שאתן מנסות לעזור. אני מיואשת קשות. לחשוב שכ"כ הרבה שעות עבדתי לחינם, שלא לדבר על הפגישות שקבעתי למחר ואין לי מה להראות. נכון שיש צרות גדולות ואמתיות יותר אבל כרגע המועקה שלי גדולה מאד וכל עזרה עוזרת גם מנטלית. אז באמת תזכו למצוות. ואני אנסה עכשיו כל מה שאמרתן לי והלואי שתהיו השליחות לעזור.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אז ככה: אני לא מצליחה לעשות RECOVER. כשאני נותנת את הפקודה הוא לא מריץ את הקובץ בו כתבתי את הפקודה אלא רוצה לפתוח קובץ אחר. בקיצור, אין לי מושג איך אני עושה את זה.
לגבי הגיבוי, זה באמת ב TENP אבל כנראה הוא שומר כל פעם רק את האחרון כי הקבצים שיש שם הם מהיום. ז"א בלי הפעולות מהימים האחרונים.

קניתי את המחשב אצל פרסומון, וכידוע השרות שלו מעולה. פניתי אליו והוא ינסה מחר לעזור לי. אם אני אצליח לעלות על הבעיה קודם, מה טוב, אם לא אולי הוא יבין מה קורה שם.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
@אך ממש כואב לי לשמוע שככה קורה לך על דברים שבטח השקעת בהם שעות
ואין סיוט גדול מלעשות את אותו שרטוט פעמיים ...
לדעתי אין סיבה אמיתית שזה יקרה כמעט להכל יש פתרונות
1-קודם כל -גיבוי צריך לעשות שמירה אוטומטית כל 5-10 דק (ראי תצלום), ולדעת איך להוציא קבצים משם אם יש תקלה לשנות סיומת וכו
2- ניקוי קבצים מיד פעם חובה !! במיוחד קבצים "כבדים"
את פעולת RECAVER עושים לפני פתיחת הקבץ בהאוטוקד פתוח על סתם דף ,בוחרים לפתוח אותו דרך RECAVER (ראי תצלום)
אם הוא פתוח אפשר לעשות ניקוי דרך AUDIT זה אותו רעיון
ותמיד טוב גם PURGE
3- גיבוי חיצוני כל שינוי גרסה או שינו משמעותי בשרטוט גם על המחשב וגם על דיסק קשיח חיצוני
4- במעבר בין מחשבים הייתי משאירה תקופה את המחשב השני "פעיל" ליד למקרה שיש בעיה בקובץ מסוים הייתי מנקה אותו ושימרת גרסאות נמוכות לפני שפתחתי במחשב החדש
5- יש פעולת ניקוי עם תוסף שכתבו על זה בעבר מנקה ומוריד הרבה בעיות בכבדות של קובץ -אם את רוצה אני יחפש לך קישור לשרשור הזה
6- תמיד מומלץ במקרים קשים להתיעץ ולהביא אליך טכנאי שמבין אוטוקד (קשה למצא אגב)או מישהו שיודע אוטוקד על בוריו זה יכול להציל לך קבצים ושעות של עבודה ...
upload_2018-11-21_13-12-32.png

upload_2018-11-21_13-14-22.png

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@gbg תודה על האכפתיות ועל התשובה המפורטת. מישהי אתמול בלילה שלחה לי בפרטי שם של טכנאי שהיא כותבת שהוא מומחה לאוטוקד, אני הייתי עסוקה בכיבוי שרפות לפני פגישות אז לא היה לי זמן להתקשר אליו, פגישה אחת ב"ה כבר היתה והספקתי לשרטט שוב את הכל ופגישה אחרת תהיה בע"ה עוד מעט אז אני רוצה להספיק קודם לשרטט את כל מה שאני צריכה להראות להם אח"כ אני אנסה אותו ובע"ה שיהיה השליח להציל אותי...
לא נראה לי שזה בעיה של קבצים כבדים וכו' אלא משהו יותר עמוק כי זה כל קוב שאני פותחת. זה כנראה איזשהו באג או הגדרה או משהו בסגנון.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
עשיתי AUDIT והוא מצא 0, ז"א שלא זו הבעיה :(

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כן, אבל כפי שאמרתי, זה משהו חדש מהשבוע וזה כל הקבצים של אוטוקאד. לא נראה לי וירוס כי המחשב חדש ומותקן בו אנטי וירוס חדש. אני אסיים פה איזה שרטוט(למרות שכל הזמן אני מרגישה שאני עובדת בשביל דברים זמניים שיכולים להמחק כל רגע...) ואצלצל לטכנאי שאמרו לי. אני מבטחה בל"נ ליידע מה היתה הבעיה ולו בכדי שזה לא יקרה לעוד מישהו.

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
כן, אבל כפי שאמרתי, זה משהו חדש מהשבוע וזה כל הקבצים של אוטוקאד. לא נראה לי וירוס כי המחשב חדש ומותקן בו אנטי וירוס חדש. אני אסיים פה איזה שרטוט(למרות שכל הזמן אני מרגישה שאני עובדת בשביל דברים זמניים שיכולים להמחק כל רגע...) ואצלצל לטכנאי שאמרו לי. אני מבטחה בל"נ ליידע מה היתה הבעיה ולו בכדי שזה לא יקרה לעוד מישהו.
לדעתי האוטוקאד לא הותקן כראוי...

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יתכן, אבל שבועיים ראשונים הוא עבד מצוין.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, קניתי את המחשב אצל ניק פרסומון. אני מאד מאד מרוצה גם מהמחשב וגם מהיחס והסבלנות. עכשיו דיברתי איתו, הוא השתלט לי על המחשב ו...... אני אפילו מתביישת להגיד מה הבעיה... בגלל שהעברתי את כל החומר מהמחשב הישן לחדש בדיסק או קי לא שמתי לב והמשכתי לעבוד על הדיסק און קי. כמובן שתוך כדי עבודה הוא התמלא ו... זהו. לא שומר יותר. ובגלל כזה דבר שטותי כ"כ הרבה עגמת נפש. אז ראשית, שיהיה כפרת עוונות ושלא יהיו לנו צרות גדולות יותר ושנית, תמיד תמיד לשים לב לעבוד ישירות על המחשב :( :)

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, קניתי את המחשב אצל ניק פרסומון. אני מאד מאד מרוצה גם מהמחשב וגם מהיחס והסבלנות. עכשיו דיברתי איתו, הוא השתלט לי על המחשב ו...... אני אפילו מתביישת להגיד מה הבעיה... בגלל שהעברתי את כל החומר מהמחשב הישן לחדש בדיסק או קי לא שמתי לב והמשכתי לעבוד על הדיסק און קי. כמובן שתוך כדי עבודה הוא התמלא ו... זהו. לא שומר יותר. ובגלל כזה דבר שטותי כ"כ הרבה עגמת נפש. אז ראשית, שיהיה כפרת עוונות ושלא יהיו לנו צרות גדולות יותר ושנית, תמיד תמיד לשים לב לעבוד ישירות על המחשב :( :)
דדדדדדדדדדדדיייייייייי

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לפעמים התשובה היא כל כך פשוטה...
חחח

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
דדדדדדדדדדדדיייייייייי
לגמרי.
ואני לא יודעת אם לבכות או לצחוק.
מה שבטוח שזו עוגמת נפש מאד מאד גדולה, ואם זה מה שהייתי צריכה לעבור אז ב"ה שרק בגלל דברים כאלו.
אני רק לא מבינה למה במקום להודיע שהדיסק מלא ההערה היא על אוביקט לא תומך וכו'

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
:D
תודה.
ב"ה נהנית. קניתי מחשב תותח אחרי שהתותח הקודם סיים את תפקידו המסור לאחר 6 שנות עבודה מאומצות. ואני ממליצה על פרסומון בכל ליבי מה גם שהוא יצא משמעותי יותר זול מאחרים.

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@אך שמחה בשבילך.
ותודה שעידכנת.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה