שוב אוטוקאד- דחוף

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
בוקר טוב.
לאחר קניית מחשב חדש התקנתי אוטוקאד 18, הקודם של היה 12. מתי ששידרגתי את האוטוקאד הוא לא נותן לי לשמור את התכניות וכשאני נותנת את פקודת השמירה הוא כותב לי " לא ניתן לשמור אובייקט אחד או יותר ברישום זה בתבנית שצוינה..." ולא שומר לי את התכנית. שעות רבות של עבודה כבר ירדו לי לטמיון. מה הסיבה לבעיה ואיך אני מתגברת עליה?
מצב תמונת מסך של ההערה....
upload_2018-11-20_9-9-17.png

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לא יודעת.
אבל אולי תנסי לשחק בהגדרות של השמירה - לשמור על גירסה ישנה יותר, או לשמור בפורמט DWT.
נשמע ממש מתסכל :mad:

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
חשבתי לשמור בגירסה יותר ישנה אבל ראשית, זה מסורבל כי זה כל פעם כאילו קובץ חדש, שנית גם בגירסה הישנה זה לא נותן. הוא כותב שישנו בשרטוט אוביקט מותאם אישית שלא נתמך בגירסה זו:
upload_2018-11-20_9-32-27.png

מה זה יכול להיות? הבעיה היא שזה לא רק בקובץ אחד אלא בכולם.
את צודקת שהתסכול גדול כי במשך השבוע אני פשוט לא סוגרת קבצים,למרות שזה מעצבן, אבל לפני שבת אין לי ברירה ואני סוגרת בידיעה שכל העבודה שלי הולכת להמחק.אמנם אני עושה כל מיני מעקפים אבל לפעמים זה עוזר ולפעמים לא. מה שבטוח שזו לא דרך נכונה לעבוד כך.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
אני לא מכירה את 2018 ושגעונותיו...
מציעה לך להעלות את השאלה גם בארכיג'וב בפורום של אוטוקד...

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@אך
אני שולחת את השאילה שלך בווצאפ של אוטוקאד saf.

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@אך .
אני מצטטת את התשובה.
אם זה לא עזר תעדכני אותי:
אם לא נותן שמירה אז תעשי את הפקודה WBLOCK. תקישי W ואנטר. במסך שייפתח תלחצי על SELECT OBJECT סמני את כל השרטוטים ואנטר. בשורה של איפה לשמור ליחצי על ה-... ותני שם חדש לקובץ ואת מיקום השמירה בתיקיה. התוצאה תהיה שישמור לך בשם חדש את כל מה שסימנת

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@R.H. DESIGN תודה רבה! תזכי למצוות.חבל שאני לא יכולה לתת לך יותר מלייק אחד. עשיתי את כל הנ"ל. זה באמת שמר ועכשיו הקובץ החדש נשמר בלי בעיה גם כשאני עושה שמירה חוזרת. אז קודם כל עכשיו אני יעבוד עם יותר חשק כי אני יודעת שעבודתי לא הולכת לטמיון....
יש לי 2 שאלות: 1. מה הסיבה שזה לא שומר רגיל?
2. יש לי המון תכניות פעילות, אני צריכה עכשיו לעשות את כל הסיפור הזה על כל קובץ וקובץ? :eek:

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@R.H. DESIGN תודה רבה! תזכי למצוות.חבל שאני לא יכולה לתת לך יותר מלייק אחד. עשיתי את כל הנ"ל. זה באמת שמר ועכשיו הקובץ החדש נשמר בלי בעיה גם כשאני עושה שמירה חוזרת. אז קודם כל עכשיו אני יעבוד עם יותר חשק כי אני יודעת שעבודתי לא הולכת לטמיון....
יש לי 2 שאלות: 1. מה הסיבה שזה לא שומר רגיל?
2. יש לי המון תכניות פעילות, אני צריכה עכשיו לעשות את כל הסיפור הזה על כל קובץ וקובץ? :eek:
בשמחה.
לי יש 2016 ואין לי בעיה כזו ברוך ד'.
התשובה שרשמו לך...:
סביר להניח שהקובץ נעשה בגרסה עדכנית עם המון יכולות של גרסה חדשה ולא ניתן לפתוח בגרסה ישנה. אז לפעמים יש בעיה. אפשר גם לנסות לעשות RECOVER לקבצים

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הפוך, אלו קבצים שעבדתי איתם ב 2012 והעברתי אותם ל 2018. הגירסה הזו חדשה אצלי כך שרוב הקבצים הם קבצים שהתחלתי בגרסה הישנה אבל לא אמורה להיות בעיה לפתוח ישן בחדש.

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@R.H. DESIGN אין עליך!
מאשרת שמגיעה לך הרבה לייקים..;)

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מיואשת. כל קובץ שאני פותחת אני מגלה שהעבודות האחרונות שלי לא נשמרו. כבר אין לי כוח לחזור שוב ושוב על עבודות שעשיתי. גם שעות של עבודה שירדו לטמיון וגם אופציות שלקוחות כבר אישרו ואני צריכה לשחזר. יש מצב שזה מגובה היכן שהוא? ב bak זה לא נמצא. רק מי שעובדת בעבודה הזו יכולה לתאר את עוצמת היאוש, ויש פה הרבה כאלו אז לפחות אני מרגישה שמבינים פה מה אני עוברת(ואלף פעמים תודה להקב"ה שזה רק בעבודה, אבל עדיין זה כואב). יש לי מחר בבוקר פגישה שידעתי שאני מוכנה אליה. עכשיו פתחתי את הקובץ רק כדי לראות אם יש לי מה לשפר ואני מגלה שאני נמצאת במצב של לפני הפגישה האחרונה. ז"א שאין לי את כל האופציות שהראתי להם ואין לי את השיפורים על האופציה הנבחרת.

חדוי פלבני

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מיואשת. כל קובץ שאני פותחת אני מגלה שהעבודות האחרונות שלי לא נשמרו. כבר אין לי כוח לחזור שוב ושוב על עבודות שעשיתי. גם שעות של עבודה שירדו לטמיון וגם אופציות שלקוחות כבר אישרו ואני צריכה לשחזר. יש מצב שזה מגובה היכן שהוא? ב bak זה לא נמצא. רק מי שעובדת בעבודה הזו יכולה לתאר את עוצמת היאוש, ויש פה הרבה כאלו אז לפחות אני מרגישה שמבינים פה מה אני עוברת(ואלף פעמים תודה להקב"ה שזה רק בעבודה, אבל עדיין זה כואב). יש לי מחר בבוקר פגישה שידעתי שאני מוכנה אליה. עכשיו פתחתי את הקובץ רק כדי לראות אם יש לי מה לשפר ואני מגלה שאני נמצאת במצב של לפני הפגישה האחרונה. ז"א שאין לי את כל האופציות שהראתי להם ואין לי את השיפורים על האופציה הנבחרת.

רק מי שנמצא באותה סירה, יכול להבין ולהזדהות.
ממש מתסכל.
אבל בטוח שיש לזה פתרון כל שהוא.
@R.H. DESIGN מה את אומרת? יש מה לעשות במקרה כזה?
אני לא מבינה בזה... סורי.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אמפטיה ועידוד זה גם משהו, אז תודה :)
אני מודה להקב"ה שלפחות לא זרקתי את הדפים מהפגישה אחרי שתיקנתי בשרטוט את מה שהם ביקשו, ככה לפחות יש לי מאיפה לשחזר את כל האופציות, ואולי הפעם יצא משהו משופר...
הבעיה היא שזה לא נגמר בקובץ אחד, אלא כל קובץ שאני פותחת יש לי כאלו הפתעות לא נעימות.
אתמול הייתי צריכה לשלוח סט תכניות לקבלן ולא היה לי אף אחד מתכניות העבודה...

shיפי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
כמו שכתבו לך למעלה נסי לעשות recover לתכנית.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שיפי, איך לעשות recover

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
שיפי, איך לעשות recover
פקודה RECOVER בדיקת שרטוט על שגיאות

RECOVER [ File > Drawing Utilities > Recover :Command
Validating objects in the handle table... Auditing Header... Auditing Tables...

אם בהודעה: "Total errors found 0 fixed 0" מספר שגיאות שנמצאו בקובץ הוא מעל "0", יש לשמור את הקובץ ולהפעיל את פקודת RECOVER שוב, עד שמספר השגיאות לא יעלה על "0".

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
את יכולה לנסות לבדוק אם ואיפה אוטוקד שומר אוטומטית קבצי גיבוי.
אפרט בעז''ה מאוחר יותר. ואם יש מישהי שמכירה את זה - אשמח שתקדים אותי ותנסה לעזור

R.H. DESIGN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
השם של הקובץ השמור אוטומטית מקבל תוספת של כמה מספרים.
מה שצריך לעשות זה לשנות את הסיומת ל-DWG.
המקום בו אוטוקאד שומר את קבצי הגבוי האוטומטי לרוב הוא בתקייה TEMP

9-68591-20121126-1553.jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה