עזרה שואב אבק שוטף אלחוטי טינקו - יש כזה דבר מכשיר ש-ש-ו-ט-ף טוב?

BV55

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
לי יש ביסל עם חוט הכי זול והכי חזק יש לו כוח פי שנים מהטינקו בסלד חוט 7 מטר
כבר שנתיים מרוצה עד הגג בשימוש יומי
אפשר בבקשה את מס' הדגם?

האם משאיר סימנים לאחר השטיפה?
לפי הביקורות שקראתי עליו, על זה בעיקר היו התלונות

SING

משתמש רשום
קניתי באמזון טינקו s5 והגיע עם שקע אמריקאי, האם מספיק מתאם שקע רגיל או שנאי?

חולי

משתמש סופר מקצוען
איזה דגם של טינקו יש לך?
את יודעת אולי מהו ביחס לג'ימי (שזול משמעותית, והמוכר חנות המליץ לי אך לא היה לו טינקו..)
וכן האם הטינקו גם משאיר אוירה נקייה , מריח כזה או שרק מנקה נקודתית עם תחושה של רצפה מרוחה?
אני לא זוכרת.
אבל לא מהדגמים החדשים.

פפרר

משתמש מקצוען
מקפיצה
כמה זמן המוצר הזה קיים ?
שואלת בשביל לדעת איך הוא מתפקד בתום תקופת האחריות
תודה רבה מראש למגיבים

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מקפיצה
כמה זמן המוצר הזה קיים ?
שואלת בשביל לדעת איך הוא מתפקד בתום תקופת האחריות
תודה רבה מראש למגיבים
קיים מלא שניים תסתכלי בתגובות באמזון

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
לי יש ביסל עם חוט הכי זול והכי חזק יש לו כוח פי שנים מהטינקו בסלד חוט 7 מטר
כבר שנתיים מרוצה עד הגג בשימוש יומי
לי גם יש אותו :)
כבר שנה
מרוצה מאוד
עלה לי בערך 700 ש"ח + קיבלתי 7 תמיסות ניקוי (הטבה של מאות שקלים)
אישית, אני מוצאת שיותר נוח לי עם כבל כי זמן השימוש הוא בלתי מוגבל, ואין צורך להטעין קודם (יש לי גם ניסיון עם מכשיר אלחוטי נטען).
מעניין שאת אומרת שהוא יותר חזק מהטינקו

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לי גם יש אותו :)
כבר שנה
מרוצה מאוד
עלה לי בערך 700 ש"ח + קיבלתי 7 תמיסות ניקוי (הטבה של מאות שקלים)
אישית, אני מוצאת שיותר נוח לי עם כבל כי זמן השימוש הוא בלתי מוגבל, ואין צורך להטעין קודם (יש לי גם ניסיון עם מכשיר אלחוטי נטען).
מעניין שאת אומרת שהוא יותר חזק מהטינקו
מה הדגם?

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
באתר של ביסל, השואב שוטף החוטי כולל התמיסות וזה עולה 1700 בערך כרגע

המברשת נראת ממש רחוקה מהקיר
וגם אין ניקוי עצמי

נערך לאחרונה ב:

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
זה הדגם:

CROSSWAVE 17132​

קשה לי להאמין שעולה יותר מ 800 ש"ח
התמיסות במתנה היו בהטבה לזמן קצר.
לא יודעת אם יש גם היום.
נכון אין לו ניקוי עצמי של המברשת. שאר החלקים בכל מקרה צריך לנקות ידנית גם במכשירים עם ניקוי עצמי (לפחות כך היה בקודם שהיה לי).
אגב, יתרון נוסף הוא שיש חלקי חילוף זמינים למכשיר בזול גם באמזון וגם באליאקספרס. במקום לטרוח הרבה על ניקוי המברשת או המסנן, אני פשוט מחליפה אותם כל תקופה ...
לשים לב שיש כאלו שיפריע להם החוט. בעיני, זה יתרון.

nechamizak

משתמש סופר מקצוען
כנראה שהטינקו ודומיו יותר מפנקים, אבל בחישוב של עלות מול תועלת, העדפתי אותו.

haiosi

משתמש פעיל
[עדכון מאת פותח האשכול]

עבר כשנה וחצי מאז שקנינו (טינקו), עכשיו הוא פחות בשימוש לניקוי יסודי של יום שישי וכדו', יותר בשימוש של ניקיון מלמעלה באמצע השבוע או לפני שבאים אורחים וכדומה.
המכשיר קצת נשחק, והוא מנקה פחות טוב ממה שהיה בהתחלה, וצריך לעבור איתו כמה פעמים עד שמנקה, אבל עדיין עושה את העבודה.

יתרון נוסף שגיליתי לאחרונה: לתת לילדים (מגיל 6 ומעלה) לנקות איתו את הבית, הם ממש מתלהבים... וזה ממש עזרה בשבילי. כמובן, שאני מנצל את זה לבקש מהילד: אם תסדר קודם יפה את החדר (או כל דבר אחר), אתן לך לעשות בשואב-שוטף. WIN WIN!

הערת אגב: מאז פירסום האשכול הזה לפני כשנה וחצי, נראה לי שהיתה עליית מכירות דרמטית של המוצר הזה, כך נראה לי לפי עמודי הפירסום שהם (טינקו) משקיעים בעיתונות החרדית. לא לוקח את הקרדיט לעצמי, רק מדגיש את החשיבות והעוצמה של פורום פרוג!

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לי יש את זה גם יותר משנה עובד בלי עין הרע יום יום

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
בהמלצתה של @HennyS קנינו של חברת dreame

אומנם רק שבוע... אבל נראה ומתפקד בינתים מעולה, ב”ה
איך הדרימי שלכם? איזה דגם קניתם?
תוכלו לתת רשמים חוויות ביקורת מעלות חסרונות....?
תודה
אני גם בעקבות @HennyS בודקת ברצינות את הדרימי

פלמונה

משתמש פעיל
איך הדרימי שלכם? איזה דגם קניתם?
תוכלו לתת רשמים חוויות ביקורת מעלות חסרונות....?
תודה
אני גם בעקבות @HennyS בודקת ברצינות את הדרימי
מעולה, ב”ה. מרוצה מאד.
בשימוש יומיומי.
מעלות - כמו כל שואב שוטף + מיכל מים גדול יותר
חסרונות - כמו כל שואב שוטף... לא מגיע עד הפינות ממש (בשטיפה. לשאוב הוא שואב פרורים מהפינה) (לא לכעוס עלי, אבל גם הטינקו לא כזה יסודי)
לאחותי יש טינקו ולא ראיתי הבדלים משמעותיים: הדרימי קצת יותר כבד ואין בו מצב של שטיפה מוגברת.

יש לי דגם m12

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מכירים את הדגם הזה?
Jimmy HW8 Pro
במבצע עכשיו 579 שקל ומשלוח חינם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה