עזרה שגיאה בכניסה לגימייל-מה עושים?

שושן חוחים

משתמש פעיל
‏‏לכידה.PNG

SMN

משתמש מקצוען
פ
לא, ואני מבואסת, אני חייבת את המייל ואין לי גישה...
פשוט מאוד
להיכנס ב שלוש הנקודות בצד שמאל של הגיימיל
להיכנס לכלים נוספים
כלים עבור מפתחים
יפתח סוג של חלון מצד ימין ואז איפה שעושים רענן בחץ המתעגל בצד ימין למעלה
ללחוץ לחצן ימני בעכבר ולעשות ריקון המטמון
ויחזור לפיעלות רגילה בעזרת ה' ובסייעתא דישמיא

רוחי בלבוחי

משתמש סופר מקצוען
למחוק קבצי Cookies ניסתם?
צריך להיזהר במחיקה- לא למחוק דברים נוספים על הדרך, כמו שקרה לי שמחקתי את כל הסטוריית הגלישה, נמחקו לי הסיסמאות שהיו במחשב ועימו המייל שהלך לטמיון :(

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לי פתרון מושלם! אז ככה- בד"כ הבעיה קורית מאינטרנט איטי, לא נורא זה מה שעושים:
את נכנסת לגימייל ומיד למעטה בצד שמאל כתוב: טען תצוגת html בסיסי. לוחצת על זה מהר לפני שמופיע שגיאה זמנית,
ואז את רואה את זה כמו פעם. לא נורא, העיקר שיש לך... כשחוזר הקליטה זה מסתדר- את לוחצת- עבור לתצוגה רגילה.
בהצלחה...

SMN

משתמש מקצוען
פ

פשוט מאוד
להיכנס ב שלוש הנקודות בצד שמאל של הגיימיל
להיכנס לכלים נוספים
כלים עבור מפתחים
יפתח סוג של חלון מצד ימין ואז איפה שעושים רענן בחץ המתעגל בצד ימין למעלה
ללחוץ לחצן ימני בעכבר ולעשות ריקון המטמון
ויחזור לפיעלות רגילה בעזרת ה' ובסייעתא דישמיא
לא עזר?

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לי פתרון מושלם! אז ככה- בד"כ הבעיה קורית מאינטרנט איטי, לא נורא זה מה שעושים:
את נכנסת לגימייל ומיד למעטה בצד שמאל כתוב: טען תצוגת html בסיסי. לוחצת על זה מהר לפני שמופיע שגיאה זמנית,
ואז את רואה את זה כמו פעם. לא נורא, העיקר שיש לך... כשחוזר הקליטה זה מסתדר- את לוחצת- עבור לתצוגה רגילה.
בהצלחה...
לא עזר? חייב לעזור!

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
צריך להיזהר במחיקה- לא למחוק דברים נוספים על הדרך, כמו שקרה לי שמחקתי את כל הסטוריית הגלישה, נמחקו לי הסיסמאות שהיו במחשב ועימו המייל שהלך לטמיון :(
כנראה אתם מחקתם דרך ההגדרות, ומי שלא מבין בזה לא כדאי להתעסק שם...
אבל אם נכנסים רק לדף הבעייתי ומוחקים דרך האייקון של המנעול למעלה, לא יקרה כלום חוץ מזה שבמידה ויש חשבון בדף הנוכחי - צריך אח"כ להיכנס שוב עם שם וסיסמא (ואם זה כבר שמור אז זה עולה אוטומטי)

שושן חוחים

משתמש פעיל
כנראה אתם מחקתם דרך ההגדרות, ומי שלא מבין בזה לא כדאי להתעסק שם...
אבל אם נכנסים רק לדף הבעייתי ומוחקים דרך האייקון של המנעול למעלה, לא יקרה כלום חוץ מזה שבמידה ויש חשבון בדף הנוכחי - צריך אח"כ להיכנס שוב עם שם וסיסמא (ואם זה כבר שמור אז זה עולה אוטומטי)

לא עזר לי :(

לא עזר? חייב לעזור!
זה עזר, הגימייל בצורה הבסיסית שלו. תודה .באמת מאד מאד איטי אצלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה