אלי-אקספרס שאלות ותשובות בלבד

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

טלפוניסטית

משתמש חדש
כנראה שהמוכר שלח לעוד מישהו עם המס' מעקב כמו שכתב @הכלבויניק.
ממש לא להתייאש, להתעקש שהמוכר שלח לעוד מישהו עם אותו מס' מעקב ולבקש צילום של החב' עם הכתובת שנשלחה, וכן מה הכתובת של הנקודת שירות שהחב' נמסרה.
אני חושב שנשלח כאן בארץ עם HFD ופשוט לברר זאת מולם.
וכמובן אם לא הולך אם שילמתם בפייפאל ניתן אח"כ לפתוח מח' מולם.
מה זה אומר שבHFD הוא כותב לי על 2 המשלוחים האבודים כך- לא נמצאה התאמה בין מספר המשלוח ומספר הטלפון, נא לבדוק את הפרטים ולנסות שוב.
וברור לי שמספר הטלפון הוא זה שעדכנתי בהרשמה.

טלפוניסטית

משתמש חדש
אז מה- אם כתוב נמסר , זה אומר שעוד מישהו קיבל את המס' מעקב ופשוט הלך לאסוף את החבילה?
וכמו שפניני ציינה- בשום אתר לא מופיע לאן החבילה הגיעה.
1640814977866.png

rabin

מנהל קהילת אוטומציה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
מה זה אומר שבHFD הוא כותב לי על 2 המשלוחים האבודים כך- לא נמצאה התאמה בין מספר המשלוח ומספר הטלפון, נא לבדוק את הפרטים ולנסות שוב.
וברור לי שמספר הטלפון הוא זה שעדכנתי בהרשמה.
מכיון שמס' ההזמנה הוא לא אותו דבר כמו של אלי אקספרס.
אז מה- אם כתוב נמסר , זה אומר שעוד מישהו קיבל את המס' מעקב ופשוט הלך לאסוף את החבילה?
וכמו שפניני ציינה- בשום אתר לא מופיע לאן החבילה הגיעה.
צפה בקובץ המצורף 1033854
בדיוק.

Queenit

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
איפה רואים לפני ההזמנה כמה זמן ייקח למוכר לשלוח את המוצר?
אני מדגישה לשלוח ולא זמן מרגע שקיבלתי את המספר מעקב ועד לקבלה בפועל.
אני רואה שהרבה פעמים הם מטפלים במשלוח בסביבות 10 ימים! זה המון זמן... איך אפשר לבדוק את הנתון הזה?
תודה לעונים

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
איפה רואים לפני ההזמנה כמה זמן ייקח למוכר לשלוח את המוצר?
אני מדגישה לשלוח ולא זמן מרגע שקיבלתי את המספר מעקב ועד לקבלה בפועל.
אני רואה שהרבה פעמים הם מטפלים במשלוח בסביבות 10 ימים! זה המון זמן... איך אפשר לבדוק את הנתון הזה?
תודה לעונים
הכי טוב לשאול את המוכר לפני ההזמנה, אם זה דחוף.
כי לפעמים יש להם חגים וכדו', שגם החו"ד על המוכר שהוא שולח מהר, לא תמיד עוזרות...

זוהר26

משתמש חדש
אני רוצה להזמין בסכום גדול בבת אחת...עכשיו לעניין ה Combined Delivery שיש לאחרונה...זה בעייתי מבחינת מכס ומע"מ שלא יעבור את ה75$ רק כאשר סכום המוצרים שכתוב תחתם "Combined Delivery" הוא מעל 75$ בהזמנה אחת?איך זה עובד ?
תודה.

674

משתמש רשום
האם יש מישהו שמתעסק בהזמנות מחו"ל למוצרים ספציפים ?
אני למשל צריך נעלי רוקפורט אני יודע את הדגם, את המידה המדוייקת.

אני כמובן מוכן לשלם ע"ז עמלה ואני בטוח שאחרים כמוני גם מעוניינים בסיטואציות דומות של מוצר ברור ומדוייק וצריכים עזרה בלמצוא אותו ולהביא אותו, כמובן שכל האחריות והתשלום הישיר הוא יהיה דרך הקונה כך שאין שום סיכון בהתעסקות זו.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
אני רוצה להזמין בסכום גדול בבת אחת...עכשיו לעניין ה Combined Delivery שיש לאחרונה...זה בעייתי מבחינת מכס ומע"מ שלא יעבור את ה75$ רק כאשר סכום המוצרים שכתוב תחתם "Combined Delivery" הוא מעל 75$ בהזמנה אחת?איך זה עובד ?
תודה.
הטענה הרווחת, שהם לא מאחדים חבילות שיחד עוברות את הסכום הפטור ממע"מ.
ללא אחריות... אבל אף פעם לא קיבלתי חיוב מכס בגלל איחוד חבילות.

פישל.

משתמש פעיל
שלום שמעתי מחבר שהזמין אורגן וזה הגיע לארץ קופסא ריקה והוא לא יכל לתבוע אותו זה נכון?
אם המוכר שם אורגן אחר אפשר לתבוע? או שאין כלל אורגן אפשר לתבוע?

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה אני עושה אם מעולם לא קיבלתי עדכון על הגעת המוצר אלי?
וכתוב אישור התקבל... שלא היה ולא נברא אישור כזה!!
1641340156041.png

80108

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מה אני עושה אם מעולם לא קיבלתי עדכון על הגעת המוצר אלי?
וכתוב אישור התקבל... שלא היה ולא נברא אישור כזה!!
צפה בקובץ המצורף 1036930
אח"כ בדקתי באתר J-Net
וראיתי את המידע הבא, מה פישרו ומה זה 'התקבל במחסן', שכתוב בשורה העליונה? (זה העידכון האחרון)

1641340540529.png

חסידים של ה'

משתמש צעיר
האם יש מישהו שמתעסק בהזמנות מחו"ל למוצרים ספציפים ?
אני למשל צריך נעלי רוקפורט אני יודע את הדגם, את המידה המדוייקת.

אני כמובן מוכן לשלם ע"ז עמלה ואני בטוח שאחרים כמוני גם מעוניינים בסיטואציות דומות של מוצר ברור ומדוייק וצריכים עזרה בלמצוא אותו ולהביא אותו, כמובן שכל האחריות והתשלום הישיר הוא יהיה דרך הקונה כך שאין שום סיכון בהתעסקות זו.
אני יכול לעזור, בדיוק הגיע אלי הרוקפורט שהזמנתי 0527621243

טנק

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אני קוראת את הבעיות שיש עם משלוחים, אחרי שנפלתי גם עם חבילה שלא הגיע אלי מעולם, ברצוני לברר אצל המבינים אם כדאי לרכוש ברזים באליאקספרס ולקחת את הסיכון שזה עלול לא להגיע?

Z v

משתמש רשום
שאלה למנוסים...
הזמנתי 2 מוצרים מאלי שכל מוצר (ביחד עם המשלוח ) מגיע ליותר מ75$ .
עשיתי כמו שרבים כתבו פה, ובקשתי מהמוכר שיכתוב על המשלוח שעלה פחות מ70$ כדי שלא יתקע לי במכס ולא אצטרך לשלם ע"כ וכתב לי שזה בסדר ויכתוב שעלה בין 30-40$
כמו כן גם חילקתי ל2 הזמנות נפרדות תשלום והכל נפרד...
אחרי יומיים כבר אמר לי ששלח את הסחורה. ואח"כ רשם לי מספרי מעקב שאוכל לעקוב אחרי קבלת החבילה.
כשהכנסתי את מספר החבילה לאיתור חבילות באתר של הדואר רשם לי שיש חיוב במכס וכשכתבי למוכר שיש עיכוב במכס אמר לי שרק עכשיו שלח את החבילה. אחרי כמה ימים רשם לי בסטטוס של השלוח שיש כשל בחברת בתעופה ושהמשלוח הוחזר למוכר. היום המוכר אמר לי שישלח שוב את הסחורה אחרי שבוע שלם בערך שאני רודפת אחריו לדעת מה עם המשלוח שלי וכל פעם רשם משהו אחר...
בקיצור שואלת מה ניתן לעשות עכשיו?
1. האם ניתן לבטל את ההזמנה ולקבל את הכסף בחזרה?
2. האם ניתן לבדוק אולי כן הגיע חבילה אחת לארץ ואכן נמצאת במכס והמוכר לא יודע עליה?
מקווה שלא הארכתי יותר מידי....
ותודה רבה מראש לעונים!!!

אם פי 3

משתמש מקצוען
איך אני מחליפה את האתר לעברית?
זה הפך לי לצרפתית, אני מנסה ללחוץ על עברית למטה למטה באתר וזה לא מוחלף:
1641460557280.png

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
שאלה למנוסים...
הזמנתי 2 מוצרים מאלי שכל מוצר (ביחד עם המשלוח ) מגיע ליותר מ75$ .
עשיתי כמו שרבים כתבו פה, ובקשתי מהמוכר שיכתוב על המשלוח שעלה פחות מ70$ כדי שלא יתקע לי במכס ולא אצטרך לשלם ע"כ וכתב לי שזה בסדר ויכתוב שעלה בין 30-40$
כמו כן גם חילקתי ל2 הזמנות נפרדות תשלום והכל נפרד...
אחרי יומיים כבר אמר לי ששלח את הסחורה. ואח"כ רשם לי מספרי מעקב שאוכל לעקוב אחרי קבלת החבילה.
כשהכנסתי את מספר החבילה לאיתור חבילות באתר של הדואר רשם לי שיש חיוב במכס וכשכתבי למוכר שיש עיכוב במכס אמר לי שרק עכשיו שלח את החבילה. אחרי כמה ימים רשם לי בסטטוס של השלוח שיש כשל בחברת בתעופה ושהמשלוח הוחזר למוכר. היום המוכר אמר לי שישלח שוב את הסחורה אחרי שבוע שלם בערך שאני רודפת אחריו לדעת מה עם המשלוח שלי וכל פעם רשם משהו אחר...
בקיצור שואלת מה ניתן לעשות עכשיו?
1. האם ניתן לבטל את ההזמנה ולקבל את הכסף בחזרה?
2. האם ניתן לבדוק אולי כן הגיע חבילה אחת לארץ ואכן נמצאת במכס והמוכר לא יודע עליה?
מקווה שלא הארכתי יותר מידי....
ותודה רבה מראש לעונים!!!
1. אם יש לכם צילומסך (באנגלית) שהמוצר חזר למוכר, תפתחו סכסוך, ותעלו את זה כראיה. אם המוכר לא יציג ראיה הפוכה, ששלח שוב וכדו', אתם אמורים לקבל החזר כספי בקלות.

2. תנסו באתרי מעקב נוספים, כמו טראק17 וכדו'.
דואר ישראל לא ממש יעיל בחבילות שעדיין לא הגיעו לארץ, או שנשלחו ע"י חברת משלוחים אחרת.

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
איך אני מחליפה את האתר לעברית?
זה הפך לי לצרפתית, אני מנסה ללחוץ על עברית למטה למטה באתר וזה לא מוחלף:
צפה בקובץ המצורף 1037908
אפשר בסרגל למעלה
1641467216642.png

אם לא עוזר, בדקו כאן
כנסו מכאן לאלי-אקספרס בעברית

Z v

משתמש רשום
1. אם יש לכם צילומסך (באנגלית) שהמוצר חזר למוכר, תפתחו סכסוך, ותעלו את זה כראיה. אם המוכר לא יציג ראיה הפוכה, ששלח שוב וכדו', אתם אמורים לקבל החזר כספי בקלות.

2. תנסו באתרי מעקב נוספים, כמו טראק17 וכדו'.
דואר ישראל לא ממש יעיל בחבילות שעדיין לא הגיעו לארץ, או שנשלחו ע"י חברת משלוחים אחרת.
תודה רבה על התשובה.
איך אני פותחת סכסוך אם עד לא נגמר הזמן שהיה אמור להגיע אלי...

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
תודה רבה על התשובה.
איך אני פותחת סכסוך אם עד לא נגמר הזמן שהיה אמור להגיע אלי...
ההזמנות שלי > צפה בפרטי ההזמנה > סכסוכים פתוחים.

בהתחלה באמת לא ניתן לפתוח, אבל לא צריך לחכות שייגמר זמן ההגנה,
נסו לפתוח, ובחרו באפשרות ש"החבילה הוחזרה למוכר".

• תודה
Reactions: Z v

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה