שאלה עקרונית לגבי עריכה בפרימייר ובכלל

אביגרפי

משתמש רשום
לאחרונה הכרתי את הפרימייר.
מההתרשמות שלי, זו אכן תוכנה חזקה יציבה ומדויקת.
אבל לא נראה לי שהיא מסוגלת לייצר אפקטים 'מדהימים'.
בתוכנה כמו PINNACLE ישנם מעברים ואפקטים מוכנים מאד מרשימים.

אז, החכימו אותי בבקשה. האם בכ"ז ניתן לייצר דברים שלא עליתי עליהם בינתיים?
ואם לא, מה בכ"ז גורם למקצוענים לעבוד דווקא איתה.

תודה

RA221

משתמש רשום
תפריד. עריכה זה לא אפקטים. (בשביל זה יש את אפטר אפקטס או תוספים לפרמייר)
פרמייר היא תוכנת עריכה שמקבלת תוכן מקצועי, עם סביבת עבודה נוחה.
פרמייר עבדת כמעט עם כל הפורמטים המקצועיים הקיימים כוללAVCHD, P2 XDCAM, EX, XDCAM HD בלי קידוד מחדש.
רצועות אודיו ווידיאו ללא הגבלה, מולטי קאמרה - לניתוב בין מספר מצלמות, שליטה חופשית ונוחה באלמנטים (גודל, תזוזה, חיתוך, שקיפות) ע"י קייפרמים. ועוד המון דברים שחשובים בעבודת עריכה מאסיבית.
אגב, פרמייר היא לא התוכנה המקצועית ביותר. היא זאת שמשלבת בין המקצועי לנוח בצורה המאוזנת ביותר.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ואוסיף עוד כל האפקטים שיש בפינקל אפשר להתקין אותם בפרימייר ונקראים הוליווד, וכן השאר, הכל זה תוספת (פלאגינים) וניתנים להוספה לפרימייר, אני ספציפית לא אוהב את פרימייר בגלל הממשק אבל מי שהתרגל אליה אז יש בה הכל, אני עובד בעיקר באוויד ליקוויד שזה בעצם הגירסה המקצועית של חברת פינקל שאוויד קנתה אותה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יג

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב עַד אָנָה יְהוָה תִּשְׁכָּחֵנִי נֶצַח עַד אָנָה תַּסְתִּיר אֶת פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי:ג עַד אָנָה אָשִׁית עֵצוֹת בְּנַפְשִׁי יָגוֹן בִּלְבָבִי יוֹמָם עַד אָנָה יָרוּם אֹיְבִי עָלָי:ד הַבִּיטָה עֲנֵנִי יְהוָה אֱלֹהָי הָאִירָה עֵינַי פֶּן אִישַׁן הַמָּוֶת:ה פֶּן יֹאמַר אֹיְבִי יְכָלְתִּיו צָרַי יָגִילוּ כִּי אֶמּוֹט:ו וַאֲנִי בְּחַסְדְּךָ בָטַחְתִּי יָגֵל לִבִּי בִּישׁוּעָתֶךָ אָשִׁירָה לַיהוָה כִּי גָמַל עָלָי:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה