בקשה שאלה על כללי הפורום

מצב
הנושא נעול.

שלמה ה

משתמש רשום
שלום וברכה אשמח אם מישהו יוכל לעשות לי סדר בכללי הפורום!(לא לצטט ליקישור של כללי הפורום את זה קראתי כבר)
האם קיימת אפשרות לבקש בכלל בפרוג שמישהו יעלה סרטונים (למשל בשביל חברה כמוני שאין להם מחשב כי אם בחדר מחשבים ושם לא ניתן לפתוח ולהוריד סרטים וקליפים אפי' את של פרוג אא''כ מישהו מועיל בטובו להעלות את זה לדרייב ואז אשר להוריד)
וכן בקשות שירים וכדו'
איך אפשר לבקש אם בכלל
תודה רבה!!
ואדרבא אוי תוכלו לדאוג שיפחו בחדרי מחשבים את אופציית הוידיאו?!

יהורם

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שלום וברכה אשמח אם מישהו יוכל לעשות לי סדר בכללי הפורום!(לא לצטט ליקישור של כללי הפורום את זה קראתי כבר)
האם קיימת אפשרות לבקש בכלל בפרוג שמישהו יעלה סרטונים (למשל בשביל חברה כמוני שאין להם מחשב כי אם בחדר מחשבים ושם לא ניתן לפתוח ולהוריד סרטים וקליפים אפי' את של פרוג אא''כ מישהו מועיל בטובו להעלות את זה לדרייב ואז אשר להוריד)
וכן בקשות שירים וכדו'
איך אפשר לבקש אם בכלל
תודה רבה!!
ואדרבא אוי תוכלו לדאוג שיפחו בחדרי מחשבים את אופציית הוידיאו?!
בקשות שירים מותרות.

מרשמלו

מנהלת איש את רעהו מנהלת פורום נשים
מנהל
מנוי פרימיום
בקשות שירים מותרות.
בקשות שירים רק בפורום היעודי לכך:

האם קיימת אפשרות לבקש בכלל בפרוג שמישהו יעלה סרטונים
מאושר רק בקהילות המקצועיות ובפרוגמדיה

התותח מאמזון

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

שלמה ה

משתמש רשום
תכלס אני רוצה חומר לצפיה בשביל המשפחה לניטל אונטערן כבר ראינו איזה עוד דברים יש?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  27  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה