כללי שאלה לפרוג בקשר לנופש הזוגי..

שרוליק

משתמש צעיר
כן, הנופש הזה די קורץ לי... אפילו מתאים בול. אבל השאלה אם אני זוכה גם בהגרלה הזאת, וגם אזכה על הכרזה בנופש.. אקבל 2 סופ"ש..:)... (בצחוק כמובן..)

כעת באמת, עד איזה תאריך משתתפים בהגרלה של קניה מוקדמת, עד הכנס ממש? או יש תאריך קודם.. אני פשוט ממתין לתשובה של גיסי בשביל קניה משותפת של כרטיס זוגי..;)

P360

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נראה לי שזה מגובל בזמן, עד שלושה ימים לפני האירוע ...
אבל עוד מעט יבואו הממונים ויתנו פסק דין ..

tzipi

משתמש רשום
מה אני עושה שקניתי עם חברה כרטיס זוגי, נסע שתינו ונשאיר את הילדים עם הבעלים, או מה? איך זה הולך כשקונים כרטיס זוגי?

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קודם תזכו...
ואח"כ תשאלו שאלות.
מצחקים...:D

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י tzipi;412942:
מה אני עושה שקניתי עם חברה כרטיס זוגי, נסע שתינו ונשאיר את הילדים עם הבעלים, או מה? איך זה הולך כשקונים כרטיס זוגי?

לא, תשלחו אותם ותשארנה אתן עם הילדים...:)

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
יש לי שאלה נוספת, רכשתי כרטיס זוגי אבל הייתי רוצה משולש.

יש לי אפשרות לרכוש כרטיס שלישי הלאה בהנחה?

אברוּמי

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י שרוליק;412933:
כן, הנופש הזה די קורץ לי... אפילו מתאים בול. אבל השאלה אם אני זוכה גם בהגרלה הזאת, וגם אזכה על הכרזה בנופש.. אקבל 2 סופ"ש..:)...

כעת באמת, עד איזה תאריך משתתפים בהגרלה של קניה מוקדמת, עד הכנס ממש? או יש תאריך קודם.. אני פשוט ממתין לתשובה של גיסי בשביל קניה משותפת של כרטיס זוגי..;)

נכתב ע"י tzipi;412942:

טוב לראות שלא פסו אנשים אופטימיים מקרב הארץ

:)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה