סוכרת סוג 1 שאלה לסוכרתיים: מה עושים בהיפו?

ש.הופנר

משתמש צעיר
למה דבש? מה הוא חטא;)?...
יש מלא דברים להיפו זה נראה שהוא בקש פיתרון שעוזר אבל גם טעים....מניסיון הכי טוב שתייה בתכלס בהיפו אין כח להסתכל על דבש ודומיו אפילו לא על ג'לי וסוכריות רק לנוח!!! או לחלופין לטרוף כל מה שמזדמן לידך והתוצאות בהתאם...
(מניסיון כואב אני עכשיו בהיפו...:(...)
אבל בעיקרון סוכרתי שיש לו הרבה היפויים כדאי שיתיעץ עם רופא ולנסות לשנות מינונים....

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
על דבש ודומיו אפילו לא על ג'לי וסוכריות רק לנוח!!! או לחלופין לטרוף כל מה שמזדמן לידך והתוצאות בהתאם...
אם טורפים כל מה שנמצא בסביבה ומלא בסוכר, עלולים להגיע להיפר... זה לוקח זמן אבל עלול לקרות.
ואם לא אוכלים משהו מתוק כשיש היפו עלולים לאבד הכרה, מהר מאוד.
זו סכנת חיים!
(תיזהר אתה כותב בפורום פתוח ועלול להטעות אנשים ולהכניסם למצב של סכנה!)

• תודה
Reactions: sem

ש.הופנר

משתמש צעיר
אם טורפים כל מה שנמצא בסביבה ומלא בסוכר, עלולים להגיע להיפר... זה לוקח זמן אבל עלול לקרות.
ואם לא אוכלים משהו מתוק כשיש היפו עלולים לאבד הכרה, מהר מאוד.
זו סכנת חיים!
(תיזהר אתה כותב בפורום פתוח ועלול להטעות אנשים ולהכניסם למצב של סכנה!)
אני ממש לא אמרתי שזה מה שצריך לעשות!
כתבתי מה קורה אם אני מתעוררת בלילה ויש לי היפו ..אני אוכלת בלי לשים לב לכמויות
(מי שיודע מה זה היפו מבין על מה אני מדברת...) ...ולכן חשוב שיהיה כמות מסודרת ושאני לא יצטרך להתחיל לחשב ולמדוד
בסופו של דבר כשמישהו נמצא בהיפו (מקווה שאף אחד לא מכיר את ההרגשה) הדבר היחיד שמענין אותו זה שכבר יעלה לו...
וכתבתי שאני אישית לוקחת שתייה וגומרת עם הסיפור... ואין לי כח להתחיל לקחת שלוש כפות דבש...

משנ'ס

משתמש פעיל
תודה לכל המגיבים
אני יסביר למה התכוונתי בשאלה,
ברור שאם מגיעים לעילפון אז יש מזרק כתום,
וברור שצריך לאזן את הסוכר באופן שלא מגיע להיפו
וברור שאם מגיעים להיפו אז אוכלים מה שיש וכו',
השאלה שלי הייתה על ירידה דרסטית או שלא שמו לב לירידה (קורה המון בהריון למשל..) ועכשיו מחפשים לעלות את הסוכר
וכן מה לעשות שקורה שמתחיל לרדת ממאמץ עודף הזרקה בטעות וכו' וכו' ואז צריך לחשוב בצורה פרקטית מה לקחת איתך כדי לתקן, וברור שזה לא פרקטי להסתובב עם כיכר לחם לכל מקום...... או אפילו בקבוק מיץ שיהיה לידך תמיד,
לכן רציתי לשמוע רעיונות

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קחי איתך בתיק שוקולד. פצצת סוכר אבל הגודל קטן ולא מכביד כמו בקבוק מיץ למשל

• תודה
Reactions: ST!

:)&&:)&&:)

משתמש פעיל
אני הבנתי שנפילה רצינית כן מצריכה פינוי לבדיקות.
אבל את יודעת יותר ממני... המון נחת ובריאות תמיד!

פעם ראיתי בעיר העתיקה בי-ם חולה סוכר שעבר היפו, הוא היה ממש מסכן בחור כבד שמיעה עם צמיד של סוכר על היד
הוא לא הסכים להתפנות וממש השתולל
צוות של מג"ב שהיה שם השכיבו אותו בכוחו ודרכו עליו, נתנו לו מכה בראש והעלו אותו לנט"ן.
הוא היה ממש אומלל
לא היתה לי מצלמה זמינה להסריט את המקרה. זה ממש מנוגד לחוק
אבל כששאלתי את בעלי למה ככה בכח הוא אמר קודם כל זה לא חוקי מצד שני הם פוחדים שהוא לא מודע לעצמו ועלול להזיק לעצמו ולכן רוצים לפנות אותו בכח... שבועיים אח"כ סבלתי מסיוטים ולא הצלחתי להירדם. ניסיתי לחשוב איך יכולנו לעזור לו יותר - בעלי ניגש אליו וניסה לשוחח איתו אבל הוא לא הבין והיה מבוהל ונפחד
אם הוא סוכרתי וכבד שמיעה והשתולל, אז יכול להיות שיש לו עוד כמה אתגרים בחיים
זה לא הגיוני

• תודה

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם הוא סוכרתי וכבד שמיעה והשתולל, אז יכול להיות שיש לו עוד כמה אתגרים בחיים
זה לא הגיוני
מה לא הגיוני?
הוא לא רצה שיפנו אותו כנראה הוא מכיר את עצמו ויודע שהוא בסדר עכשיו.
זה היה נראה נורא.
בעלי התקשר למשפחה שיבואו אליו אבל השוטרים הבריונים שהיו שם כבר העמיסו אותו כמו שק ת"א.

ש.הופנר

משתמש צעיר
תודה לכל המגיבים
השאלה שלי הייתה על ירידה דרסטית או שלא שמו לב לירידה (קורה המון בהריון למשל..) ועכשיו מחפשים לעלות את הסוכר
וכן מה לעשות שקורה שמתחיל לרדת ממאמץ עודף הזרקה בטעות וכו' וכו' ואז צריך לחשוב בצורה פרקטית מה לקחת איתך כדי לתקן, וברור שזה לא פרקטי להסתובב עם כיכר לחם לכל מקום...... או אפילו בקבוק מיץ שיהיה לידך תמיד,
לכן רציתי לשמוע רעיונות
מה לא פרקטי בבקבוק מיץ? בתור אחת עם סכרת אני חיבת ללכת לכל מקום עם משהו מתוק...וברור שאני לא מדברת על לחם דבש ותמרים:sne:....
מענין למה לא חשבו לעשות כמו המשאבת אינסולין משאבה עם חומר שמעלה סוכר תחשבו כמה זה היה מקל על סוכרתיים...(ואם ימציאו כזה דבר אל תשכחו שאני המצאתי ;) ) אה ויש לי עוד רעיון שיחברו את זה עם הלופ...בקיצור רעיונות לא חסר לי;)

איילה דין

משתמש צעיר
תודה לכל המגיבים
לכן רציתי לשמוע רעיונות
ביסקויט פתיבר מעלה לאורך זמן.
שתיה מעלה מהר אבל גם יורד יחסית מהר .

משתמש פעיל
מה לא הגיוני?
הוא לא רצה שיפנו אותו כנראה הוא מכיר את עצמו ויודע שהוא בסדר עכשיו.
זה היה נראה נורא.
בעלי התקשר למשפחה שיבואו אליו אבל השוטרים הבריונים שהיו שם כבר העמיסו אותו כמו שק ת"א.
כי בהיפו לא משתוללים
מקסימום רצים לחפש שתיה מתוקה
ואני מכיר גם את הערכים של 27 ו30

• וואו!

רנננה 10

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כי בהיפו לא משתוללים
כל בן אדם מגיב אחרת... ולפעמים אותו אדם מגיב אחרת בכל אחת מהפעמים....
מכירה הרבה שבהיפו ממש משתגעים...(והם הבני אדם הכי נורמלים)
אולי הוא גם נבהל מכל הארוע בנוסף.... נשמע סיפור ממש מזעזע!

ואני מכירה משהו מקרוב שקרה לה משהו דומה אבל היא כבר באמת התעלפה....

.B.B

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
כי בהיפו לא משתוללים
אולי הוא השתולל מבהלה?
בחור כבד שמיעה שמתנפלים עליו ומעמיסים אותו עם מכות(!! בעיני ראיתי!) לאמבולנס, פלא שמשתולל?!

ואגב פעם הייתי בקידישיק בירושלים ואיזו אישה פתאום התחילה להשתולל שם רצה מצד לצד ופתאום חטפה לי מהיד שקית עם רוגעלאך, קרעה אותה ואכלה באטרף. נבהלתי נורא ולקח לי דקה שלמה לקלוט שיש לה נפילת סוכר וכנראה לא היה לה משהו מתוק או שהיא נבהלה ושכחה להוציא ורק חטפה את הדבר המתוק הראשון שראתה, שהיה ביד שלי.

משתמש פעיל
אולי הוא השתולל מבהלה?
בחור כבד שמיעה שמתנפלים עליו ומעמיסים אותו עם מכות(!! בעיני ראיתי!) לאמבולנס, פלא שמשתולל?!

ואגב פעם הייתי בקידישיק בירושלים ואיזו אישה פתאום התחילה להשתולל שם רצה מצד לצד ופתאום חטפה לי מהיד שקית עם רוגעלאך, קרעה אותה ואכלה באטרף. נבהלתי נורא ולקח לי דקה שלמה לקלוט שיש לה נפילת סוכר וכנראה לא היה לה משהו מתוק או שהיא נבהלה ושכחה להוציא ורק חטפה את הדבר המתוק הראשון שראתה, שהיה ביד שלי.
טוב
רק שתדעו שרובם לא מתנהגים ככה
שלא יתחילו עכשיו לעשות שכולם מתנהגים ככה, ומכאן הדרך לדמיונות קטנה...

בראש מילה

משתמש סופר מקצוען
מענין למה לא חשבו לעשות כמו המשאבת אינסולין משאבה עם חומר שמעלה סוכר תחשבו כמה זה היה מקל על סוכרתיים...(ואם ימציאו כזה דבר אל תשכחו שאני המצאתי ;) ) אה ויש לי עוד רעיון שיחברו את זה עם הלופ...בקיצור רעיונות לא חסר לי;)
חשבו, עד כמה שזכור לי יש כבר דבר כזה בשלבי ניסוי כאלה או אחרים.

אם אני בבית - אז מיץ או שוקו או קורנפלקס (ספציפית אצלי חופן של קורנפלקס מקפיץ את הסוכר יותר מהר מכל שתיה).
בחוץ - אני אוהבת לקחת קוביות סוכר. קטנות, נוחות לנשיאה בכל תיק, ואפשר למדוד איתן כמות מדויקת.
ומצטרפת להמלצה לעצור את הבזל במשאבה, למי שרלוונטי.

נשמת כל חי

משתמש רשום
גלוקוג'ל!!!!זה הדבר הכי חשוב שיהיה לסכרתי תמיד בהישג יד
אפשר להתקשר לחברה ולהזמין משלוח עד הבית
אני הייתי לפני לידה עם היפויים מטורפים כל חצי שעה (הייתי עם ה640...היום עם ה780 ופתחתי עיניים....)
ברגע שעברתי לגלוקוג'ל,חצי מהסיוט כבר נפתר...כי זה מעלה מהר מאד אולי לא הכי טעים
אבל זה גם לא כמות גדולה והרבה פחות דוחה מאשר הבקבוקונים הנוזליים שמעלים סוכר
לפעמים כשאין לי גלוקוג'ל,גם אפשר לשים קצת קפה ווד כמה כפות סוכר וחלב זה גם מעלה מהר

נשמת כל חי

משתמש רשום
טוב
רק שתדעו שרובם לא מתנהגים ככה
שלא יתחילו עכשיו לעשות שכולם מתנהגים ככה, ומכאן הדרך לדמיונות קטנה...
בכזה דבר לא נתקלתי!!מה הקשר להתחיל להשתולל?זה נשמע גרוע...
אני עם סוכרת ואכן בהיפו רוצים לטרוף את מה שרק אפשר אבל מכאן ועד להשתולל.........ועוד בחנות....

ש.הופנר

משתמש צעיר
בכזה דבר לא נתקלתי!!מה הקשר להתחיל להשתולל?זה נשמע גרוע...
אני עם סוכרת ואכן בהיפו רוצים לטרוף את מה שרק אפשר אבל מכאן ועד להשתולל.........ועוד בחנות....
כל אחד מגיב אחרת!!!
מכירה כאלה שמתחילים לדבר בלי קשר, מכירה כאלה שמתחילים לבכות(כן ממש כמו שיכורים)
אל תשכחו שאנחנו מדברים על מצב שהוא לא בשליטה שלנו! וחוץ מזה זה גם קשור לרמת היפו יכול להיות שהוא כבר היה במצב של עירפול הכרה (אני התחלתי את הסכרת במצב של עירפול הכרה כמובן לכיוון ההפוך כמעט 1000!!! וכולם היו בטוחים שהשתגעתי או משהו בסגנון.....כולל הרופאה בקופ"ח...אפילו אני כמעט האמנתי להם...אבל ברגע שהגעתי לבית חולים התמוטטתי וכאן כבר אף אחד לא חשב ככה....)

נשמת כל חי

משתמש רשום
כל אחד מגיב אחרת!!!
מכירה כאלה שמתחילים לדבר בלי קשר, מכירה כאלה שמתחילים לבכות(כן ממש כמו שיכורים)
אל תשכחו שאנחנו מדברים על מצב שהוא לא בשליטה שלנו! וחוץ מזה זה גם קשור לרמת היפו יכול להיות שהוא כבר היה במצב של עירפול הכרה (אני התחלתי את הסכרת במצב של עירפול הכרה כמובן לכיוון ההפוך כמעט 1000!!! וכולם היו בטוחים שהשתגעתי או משהו בסגנון.....כולל הרופאה בקופ"ח...אפילו אני כמעט האמנתי להם...אבל ברגע שהגעתי לבית חולים התמוטטתי וכאן כבר אף אחד לא חשב ככה....)
באמת זה משפיע על מצב ההכרה,גם אני בהתחלה התמוטטתי כמה פעמים והייתי מאושפזת....
אכן ממש לא נעים להיות בין אנשים כשזה קורה ,גם לא כשזה היפו עוד בשליטה
כי יש את הפחד שעוד רגע קורסים....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה