כללי שאלה לגבי אתר FREETIK

סטודיו השראה

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
רציתי לשאול על אתר FREETIK האם ניתן להוריד בחינם וקטורים או שהוא עולה כסף?

אשמח לתשובה,
תודה מראש.

שרה100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
מתכוון freepic?

אם כן אפשר להוריד חינם אבל לשימוש פרטי. או לתת קרדיט

סטודיו השראה

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
תודה על התשובה..
האמת שכן התכוונתי ל- FREETIK . האם בכל מקרה מישהו מכיר את האתר הזה ויודע מידע לגביו?
ולגבי אתר FREEPIC מה הכוונה לשימוש פרטי? אסור לי להשתמש במה שאני מורידה משם לעיצובים שאני עושה ללקוחות?

אשמח לתגובות,
תודה מראש

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רוני ב;n5021529:
ת
ולגבי אתר FREEPIC מה הכוונה לשימוש פרטי? אסור לי להשתמש במה שאני מורידה משם לעיצובים שאני עושה ללקוחות?

אשמח לתגובות,
תודה מראש

בפריפיק יש אפשרות לעשות מנוי ואז ברב הדברים אפשר להשתמש לכל שימוש בלי לתת קרדיט.
אני עשיתי לחודש אחד שהייתי צריכה דברים עלה 9.99$, אם עושים שנתי יוצא יותר זול, אבל צריך לדעת שגם אם עושים לחודש אחד הם ימשיכו לגבות כל חודש אא"כ מבטלים את האפשרות לתשלומים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה