כללי שאלה| כתיבה בצרפתית

esti1

משתמש צעיר
איפה אני יכולה להגדיר כתיבה בצרפיתית?
עם כל הצ'ופצ'יקים למיניהם....

תודה מראש!

pessi&chani

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קודם כל הצ'ופצ'יקים האלו נקראים "אגפונטים",
ולשאלתך, השאלה באיזה תוכנה, אם את מיבאת טקסט מוורד (שמישהו צרפתי הקליד לך וממילא תסמכי עליו שהוא יודע להקליד בוורד עם האגפונטים) עם האגפונטים הם נשארים כך גם באינדיזיין בכל פונט שתבחרי, ובנוסף יש לך אותם אחד אחד, בחלון Type-Glyphs ,בהצלחה!

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
בחלון הגליף יש את הצ'ופצ'יקים הרצויים,
מותאמים לסוג פונט שבחרת.

בהצלחה!

esti1

משתמש צעיר
תודה למגיבים!

אני עובדת עם קורל.
איפה הגליף הזה נמצא?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני יודע שבמקום גליף אני מתקין את השפה הצרפתית בלמחשב תוך 2 דקות, דרך לוח הבקרה אפשרויות איזור ושפה של המקלדת.

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תעשי בדיוק מה שפופקו אמר וכשאת מביאה את הטקסט לקורל תשימי לב שאת עומדת על השפה הצרפתית בסרגל (FR), ואז את משתמשת במקלדת רגיל, ז"א שימי לב שמיקום האתיות קצת שונה מאנגלית , וכל שורת המספרים יש את כל הגרשיים למיניהם.

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
את האגפונטים מוסיפים בלחיצה על Alt Gr ועל האות המבוקשת

esti1

משתמש צעיר
תודה רבה לכולם!!!

שיניתי את השפה של המחשב כמו שאמרתם, והסתדרתי מצוין...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה