כללי שאלה באינדיזיין בעימוד עברית+אנגלית

• פותח הנושא stsh
  • פורסם בתאריך

stsh

משתמש פעיל
בידי רשימת אינדקס, חלק מהשמות בעברית וחלק באנגלית, כאשר בסוף השורה יש הפניה'כמה הפניות למס' עמוד. האינדקס מעוצב בשני טורים.
אני לא מצליחה להסתדר עם העברית והאנגלית - נסיתי טאבים, סגנונות תו/פסקה וכו',
עדיין יש קפיצות של סימני פיסוק ומספרים.
אולי תחכימו אותי?:confused:
תודה מראש

יעל מור

פרסום שמגביה עסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
עימוד ספרים
1.את יוצרת סגנון פסקה עברית
2.יוצרת סגנון תו לאנגלית ובתוך סגנון הפסקה
3. נכנסת לתוך סגנון פסקה שיצרת ובוחרת לפי צילום המסך המצורף ב- GREP style
4. בוחרת את סגנון התו שיצרת ב- Apple style וכותבת את הקוד [\u\l]+ ראי צילום מסך משום מה הקוד נכתב כאן הפוך
5. בהצלחה!!

קבצים מצורפים

• Screen Shot 2015-05-31 at 11.57.32 PM.png
    KB 137.9 · צפיות: 5

stsh

משתמש פעיל
רינת, תודה על ההסבר, מקווה שאצליח.
יש לי שאלה נוספת -
כיצד יוצרים את הקווקוים הקטנים בין הערך למספר? (כמו בספר טלפונים)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י stsh;1638651:
רינת, תודה על ההסבר, מקווה שאצליח.
יש לי שאלה נוספת -
כיצד יוצרים את הקווקוים הקטנים בין הערך למספר? (כמו בספר טלפונים)

ע"י הוספת נקודה ב-Leader בהגדרות הטאב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה