כללי שאלה באילוסטריטור

evart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום
אני מנסה לדגום צבע מתמונה כדי ליצור גראדיאן ומשום מה אניני מצליחה , הפלוס של הדוגם נעלם כאשר אני נודדת איתו לכיוון חלון הגראדיאן ,הוא הוסף צבע על הדרך ולא את הצבע שנדגם... מה אני עושה לא בסדר ? ניסית גם להעתיק צבע ע"י מש טול אבל גם זה לא עובד?
בקיצור מה עושים???
תודה

יהושוע

משתמש רשום
עיצוב גרפי
דוגמים צבע בדוגם, סוחבים את הצבע לחלון הSWACHES ומשם סוחבים את הצבע לחלון הGRADIENT, בהצלחה

evart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י יהושוע;1122934:
דוגמים צבע בדוגם, סוחבים את הצבע לחלון הSWACHES ומשם סוחבים את הצבע לחלון הGRADIENT, בהצלחה

זה מה שאני עושה אך זה לא עובד..
:(אולי יש הגדרה שתוקעת לי את זה האם מישהו יודע?

evart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אף אחד מכל המקצוענים לא נמצא?

moshiko00

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דאבל קליק על כלי הדוגם, אולי לא מסומן שם לדגום צבע?

לדגום לגרדיאנט לוחצים על אחד המרובעים הקטנים של הגרדיאנט ועם שיפט וכלי הדוגם דוגמים צבע מתמונה. מתאר לעצמי שזה לא חדש או שלא הבנתי את הבעיה.

evart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י moshiko00;1123199:
דאבל קליק על כלי הדוגם, אולי לא מסומן שם לדגום צבע?

לדגום לגרדיאנט לוחצים על אחד המרובעים הקטנים של הגרדיאנט ועם שיפט וכלי הדוגם דוגמים צבע מתמונה. מתאר לעצמי שזה לא חדש או שלא הבנתי את הבעיה.

לא עובד אצלי משום מה.. פשוט במעבר הופך את הצבע לאפור..

evart

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אולי צילום מסך יעזור לכם לעזור לי

קבצים מצורפים

• צילום מסך.jpg
    KB 426.6 · צפיות: 10

ישראלה

ללמוד תוכנות בכייף :)
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
לסמן V בשורה הראשונה של ה-Apperance

דגימה מתמונה בדרך כלל נעשית בלחיצת דוגם + שיפט

אין אפשרות לדגום מעבר מתמונה, אפשר לדגום מצבעי המעבר
פתחו את חלון המעברים, בחרו בית אחד מבתי הצבע
וכעת בדגימה + שיפט לחצו על התמונה
וכך לבתים נוספים מהמעבר.
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה