כללי רשיון חוקי לווינדוס 10

5656

משתמש רשום
יש דרך לקנות דרך אייבי בגרושים ממש, מצורף קישור הסבר https://www.autocam.co.il/office2019/ (בתחילת הדף הנושא הוא אופיס בגרושים ובסוף יש סרטון על ווינדוס), קניתי דרך זה אופיס ואני מרוצה מאוד, זה מקורי לגמרי ולחברה אין מה לעשות עם זה, (איך זה יתכן הסבר כאן - https://www.geektime.co.il/buying-microsoft-spotify-subscriptions-off-ebay/

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
מופעל באמצעות רישיון דיגיטלי המקושר לחשבון וינדוס מייקרוסופט שלך
שיש לך רישיון מלא. כנראה שבמחשב זה כבר היה מותקן ווינדוס 10 בעבר לפני שאתה התקנת אותו.
זו הסיבה שהכל עובד אצלך יופי טופי.
בנוסף, שאתה מחובר לחשבון מיקרוסופט שלך והרישיון שמור שם למקרה של התקנה מחדש וחוסר זיהוי של המחשב כבעל רישיון.
או לחילופין, היה לך רישיון במחשב אחר וכעת קיבלת אותו למחשב זה בגלל שהתחברת לחשבון.

מוטי A

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שיש לך רישיון מלא. כנראה שבמחשב זה כבר היה מותקן ווינדוס 10 בעבר לפני שאתה התקנת אותו.
זו הסיבה שהכל עובד אצלך יופי טופי.
בנוסף, שאתה מחובר לחשבון מיקרוסופט שלך והרישיון שמור שם למקרה של התקנה מחדש וחוסר זיהוי של המחשב כבעל רישיון.
או לחילופין, היה לך רישיון במחשב אחר וכעת קיבלת אותו למחשב זה בגלל שהתחברת לחשבון.
מוזר מאוד! כי זה מחשב חדש לגמרי שקיבלתי ללא מערכת הפעלה.
לגבי אפשרות של רישיון במחשב אחר, אמנם יש לי מחשב אחר - אבל עם וינדוס 8 שהיה מותקן במחשב כשקניתי.

a Computer

טכנאי מחשבים
D I G I T A L
מחשב חדש לגמרי שקיבלתי ללא מערכת הפעלה
אולי המחשב הזה כולל כבר רישון?
אבל עם וינדוס 8 שהיה מותקן במחשב כשקניתי
מעולם לא שידרגת לווינדוס 10 וחזרת בך?

בכל מקרה, זה הפירוש של מה שרשום לך ב"הפעלה".
אין לי מושג מה ההיסטוריה של המחשבים שלך, אבל מיקרוסופט הפסיקו לחלק רישיונות חינם.
או שיש לך רישיון בדרך זו או אחרת, או שהיית מקבל דרישה כל הזמן לבצע הפעלה.

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא ממש הבנתי את הענין של קוד מובנה, אבל אם יש קוד מובנה זאת אומרת שיש רישיון!
ועוד, מאי קשיא להו למייקרוסופט לחסום אותך אם אין לך רישיון?
לענ"ד אין כאן שאלה בכלל
אם אתה באמת
נשארו עדיין כמה אנשים ישרים...
אז אני חושב שמצד היושר תברר לפני שאתה מחליט

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מוזר מאוד! כי זה מחשב חדש לגמרי שקיבלתי ללא מערכת הפעלה.
לגבי אפשרות של רישיון במחשב אחר, אמנם יש לי מחשב אחר - אבל עם וינדוס 8 שהיה מותקן במחשב כשקניתי.
יתכן מאוד שהיה לך רשיון פרו שזה אומר גם ל10
(לגבי אופיס אתה גם לא משתמש ברשיון?)

מוטי A

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יתכן מאוד שהיה לך רשיון פרו שזה אומר גם ל10
(לגבי אופיס אתה גם לא משתמש ברשיון?)
מעולם לא היה לי רישיון לווינדוס, מלבד מחשב אחר שקניתי עם ווינדוס 8 מותקן.
לגבי אופיס, יש לי רישיון.

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
השאלה איך זה עובד... כי אני שמותקן לי אופיס ברישיון, אם אני לא מחובר תקופה לרשת (משהו כמו חודש) אני מוגבל לצפיה בלבד.
מוזר מאוד
זה עובד רגיל רק שכול פעם קופץ חלון שצריך רשיון
איזה רשיון יש לך
אתה פתוח שזה לא פריצה

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
איך אפשר לרכוש מערכת הפעלה עם רשיון חוקי במחיר הזול ביותר?
המחיר במיקרוסופט עומד על 800-850 ש"ח.
ואם כבר תוכלו להחכים אותי בסוגי הרשיונות הקיימים
ומהו רשיון שדרוג.
אצלנו אפשר לקנות רשיון חוקי מאומת מיקרוסופט (לא איביי וכו') במחיר מוזל
tod5585 בגימייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  31  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה