רפלקסולוגיה במקום ניתוח כפתורים

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
מישהו יודע עד כמה זה יעיל?
התחלנו טיפול לילד בן שנתיים אצל רפלקסולוגית, תוך כמה זמן אמורים לראות שיפור בדיבור?

נחמד להיות בשמחה

משתמש מקצוען
ניתוח כפתורים הוא ניתוח הכי פשוט שיש בעולםםם, למחרת ב6 בבוקר כבר רצתה לגן...
אנחנו עשינו עכשיו לבת שלנו ששמעה 70 אחוז וזה היה נורא כל הזמן לדבר אליה בקול וגם היא דברה בקול- מיד לאחר הניתוח התחילה לשמוע ולדבר נורמלי, כמובן שעוש צריכים ב, שמיעה.
לקחנו לניתוח מנתחת תותחית, יצא לנו 1000 ש"ח.

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אצלנו ב"ה נמנע ניתוח כפתורים ע"י רפלקסולוגיה
(עשינו בדיקת שמיעה לפני ואחרי)

פרסום בפוקוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אנחנו עשינו טיפול רפסולוגיה אצל שתי ילדים, בהתמדה, ולא ראינו שיפור
הלכנו על ניתוח לאחר שהשקענו זמן וכסף בטיפול רפלקסולוגי.

nechmad

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כמה הייתה הירידה בשמיעה לפני הטיפול?
תוך כמה זמן מתחילת הטיפול ראיתם תוצאות?
האמת שאני לא ממש זוכרת כמה ירידה בשמיעה היתה - זה היה לפני 4 שנים בערך, אני חושבת שעשינו משהו כמו 12-15 טיפולים

.pres

משתמש מקצוען
טיפול רפלקסולוגי קלאסי לרוב ייבש את הנוזלים אך לא יפתור את הבעיה. כלומר, כל פעם יצטברו נוזלים מחדש.
(לרוב, מדובר בתעלת ניקוז צרה).

רינה פליישמן (ותלמידותיה) מטפלות דרך רפלקסולוגיה בהרחבת תעלת הניקוז.

טיפלתי בשיטתה בשני ילדים- הבעיה חלפה ולא שבה. ברוך ה'.
(לאחר טיפולים חוזרים ונשנים בייבוש הנוזלים- רפלקסולוגיה, נרות הופי, תרופה וכדו').

SARAM618

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני הייתי מטופלת של רינה פליישמן לפני יותר מ20 שנה על נוזלים באוזניים
אני זוכרת מעולה את הטיפול ואת הפליאה של הרופא שצעק על אמא שלי מה את עושה את תעשי את הבת שלך חרשת. (ספויילר אני שומעת מעולה)
ובדיוק בימים אלו אני מסיימת טיפול אצלה עם הבת שלי שראינו שהיא לא שומעת וגם מדברת בשקט מאוד (יש שני תופעות לוואי שיכולות להיות כשלא שומעים או שהילד צועק או שהילד מדבר בלחש אצל הבת שלי זה היה דיבור שלא שמענו אותה).
אני יכולה להגיד שהתמדנו עם הרפלקסולוגיה ולא זלזלנו ותוך שבועיים ראינו שהיא כבר לא לוחשת
וגם הגננת טוענת שהיא רואה שיפור מאוד משמעותי.
אני מאוד מאוד ממליצה!!!

(יש לי 4 חברות לעבודה שהלכו על נוזלים ועשו בדיקות שמיעה והבחנה של רופא לפני ואחרי והנוזלים נגמרו סופית)

MJ

משתמש רשום
לאחי לא עזר הרפלקסולוגיה
וגם הניתוח לא עזר:(

MRF

משתמש מקצוען
אנחנו ניסינו רפלקסולוגית מצוינת עבר לשבועיים וחזר חזרה
אייר פופר לא עזר
מייבשים למיניהם לא עזר
בגיל 3.5 עשינו ניתוח וקיבלנו ילדה חדשה
הזמן הוא משמעותי אם אתם מנסים תעשו את זה מהר ואם לא עוזר תעברו לכפתורים

reish

משתמש מקצוען
רפלקסולוגיה עוזרת לעתים, לרוב לא לאורך זמן.
בעיני יש כמה בעיות עם זה:
1. ההורים מאמינים לפעמים לרפלקסולוגית שאומרת שהשמיעה השתפרה, ואפילו נוקבת ברמת הדציבלים המדויקת לדעתה...(הזוי, כן?) ואז לא ממשיכים את מעקב השמיעה ואא"ג.
2. הורים שנשארים במעקב שמיעה ואא"ג, ואכן רואים שיפור בשמיעה, אבל לאחר תקופה הנוזלים חזרו (כי הטיפול הרפלקסולוגי נותן פתרון זמני - למרות שהרפלקסולוגית טוענת אחרת) - ואז הירידה בשמיעה מתפספסת, כי ההורים בטוחים שהשיפור הוא קבוע ואיך צורך לבדוק יותר.

ההמלצה המקצועית היא לתת צ'אנס לטיפולים אלטרנטיביים - לתקופה קצרה.
ולהישאר במעקב אא"ג ובדיקות שמיעה בתדירות גבוהה למשך תקופה ארוכה, כולל מספר חודשים לאחר בדיקת שמיעה תקינה ובעיקר בחורף.

אולי מעניין אותך גם...