רעיונות למתנות לכלה בתקופת האירוסים

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום,
אני צריכה רעיונות לכלה בתכופת האירוסים, לא לאחרי החתונה,
לדוג' לוח ספירת הגומר ודברים בסגנון הזה
אשמח לרעיונות מקוריים,
תודה מראש לעונים

טרוצער

משתמש סופר מקצוען
ראיתי פעם מישהי שלקחה מגש עגול, שמה באמצע חופה עם חתן וכלה, ומסביב במעגלים 100 מרשמלו (כל אחד עטוף בצלופן) ורשמה על כל אחד תאריך, וכל יום צריך לאכול מרשמלו- משהו כזה, לא זוכרת במדויק..

זה אני :)

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אם אין מידי הרבה ימים עד לחתונה:
לקחת כוס זכוכית, למלאות בסוכריות כמספר הימים שנותרו , ולכתוב :
"כשהכל יגמר - הכוס תישבר " ...

לבטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יצא לי לראות לוח מהמם - חודש לחתונה
ספירלה - כריכה מעוצבת עם תמונה של הזוג.
+5 עמודים, כל דף יש 7 משבצות עם התאריכים (כמספר הימים בשבוע)
מצורף תמונות חתוכות לגודל המשבצת כמספר הימים שיש
וכך כל יום מדביקים מדבקה של תמונה אחת עד החתונה.......

רחלי טל

משתמש מקצוען
פאזל שמרכיבים מתמונה של זוג- כל יום צריך להדביק חתיכה ולכתוב משהו על שלימות , התמונה השלימה וכו'

שרה arch

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לכלם,
אני ותר צריכה לרעיונות מסוג אחר לא של לוח ספירת הגומר
לדוג' (שאותה חברה עשתה לי כשהייתי מאורשת)
היא לקחת תמונה של הזוג ומסביב הדביקה מלא גזירות מעיתונים שקשורים לחתונה ומסגרה לתמונה

אז אני לא רוצה לעשות לה אותו דבר אבל משהו ברעיון
ללוח ספירת הגומר יש עוד קצת זמן...

גרפיקה100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש רעיון שחברה עשתה לי
משהו ממש מתוק!
כשארזתי ארגזים לפני החתונה, בכל ארגז היא דחפה לי פתק חמוד עם תמונה של אחד מהזכרונות שלנו ביחד ומשפט מתוק וכמובן הוסיפה איזה חלבה שאני מאוד אוהבת או ממתק קטן אחר...
וזה היה הפתעה...
שנה אחרי שהתחתנתי גליתי עוד פתק...
זה היה ממש חמוד...
מציעה לכל חברה לעשות זאת...

עוד רעיון,
אחותי עשתה פאזל ולכל חתיכה כתבה ניב או פתגם ומאחורה אחרי שמוציאים כל יום אחד בסוף מגלים תמונה של בניין שנבנה
או תמונה של בית המקדש...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה