עזרה רעיון ל"שאוור"

תמר לב

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יכולה לעשות משחק רביעיות,
כשכל רבעיה בנושא אחר שקשור לכלה/ לחתונה,
כמו: נושא: תאריכים, כותבים 4 תאריכים, כמו יום הולדת שלה, יום הולדת של החתן, תאריך של החתונה וכו'.
נושא נוסף, למה חברות באות לחתונה?: לשמח / לאכול/ לחפש חתן וכו'
את ההוראות איך משחקים רביעיות אני מניחה שאת מכירה.

משחק נוסף,
מכינים שאלות על הכלה/חתן וכו' כשלכל שאלה יש 3 אופציות "מבלבלות" לתשובה,
כל אחת מקבלת שיפוד או משהו להניח אליו בסדר מסוים את הממתקים, ויש 3 סוגי ממתקים לבחירה, בהתאם לתשובה לוקחים ממתק,
כמו: מי שחושבת תשובה א' לוקחת ממתק מסוים וכו',
גם הכלה משתתפת במשחק ובסיום המשחק מי שהמתכונת שלה זהה ביותר למתכונת של הכלה מקבלת מדליה/ תואר החברה שמכירה אותה הכי-- או כל רעיון שעולה בדעתך:)
אפשר לשחק את הנ"ל גם בגומיות שמלבישים על האצבע, רק אז אני חושבת, שא"א ממש ליצור מתכונת כי קשה לוודא שהגומיות בסדר זהה.

בהצלחה:)

רבקה מימון

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יכולה לעשות משחק רביעיות,
כשכל רבעיה בנושא אחר שקשור לכלה/ לחתונה,
כמו: נושא: תאריכים, כותבים 4 תאריכים, כמו יום הולדת שלה, יום הולדת של החתן, תאריך של החתונה וכו'.
נושא נוסף, למה חברות באות לחתונה?: לשמח / לאכול/ לחפש חתן וכו'
את ההוראות איך משחקים רביעיות אני מניחה שאת מכירה.

משחק נוסף,
מכינים שאלות על הכלה/חתן וכו' כשלכל שאלה יש 3 אופציות "מבלבלות" לתשובה,
כל אחת מקבלת שיפוד או משהו להניח אליו בסדר מסוים את הממתקים, ויש 3 סוגי ממתקים לבחירה, בהתאם לתשובה לוקחים ממתק,
כמו: מי שחושבת תשובה א' לוקחת ממתק מסוים וכו',
גם הכלה משתתפת במשחק ובסיום המשחק מי שהמתכונת שלה זהה ביותר למתכונת של הכלה מקבלת מדליה/ תואר החברה שמכירה אותה הכי-- או כל רעיון שעולה בדעתך:)
אפשר לשחק את הנ"ל גם בגומיות שמלבישים על האצבע, רק אז אני חושבת, שא"א ממש ליצור מתכונת כי קשה לוודא שהגומיות בסדר זהה.

בהצלחה:)

רעיונות יפים תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה