רעיון לשידרוג כסאות

שרי רוטמן

משתמש רשום
..

קבצים מצורפים

• 1.jpg
    1.jpg
    KB 408.5 · צפיות: 14
  • 2.jpg
    2.jpg
    KB 577.1 · צפיות: 17

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
רעיון מדהים!
חבל לך, תרשמי על זה פטנט. נראה לי ספריות ופאניות ירוצו על זה.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הברקה!!!
התלהבתי לגמרי

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אהבתי!

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י מוריה100;2166947:
מהמם, אהבתי גם את הוילון מהמצעים....

הוצאת לי את המילים מהפה :)

רעיון גזעי.
ביצוע מושלם.

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י bracha;2167423:
הוצאת לי את המילים מהפה :)

התכוונת מהמקלדת...:)

נכתב ע"י מה הענינים;2166414:
רעיון מדהים!
חבל לך, תרשמי על זה פטנט. נראה לי ספריות ופאניות ירוצו על זה.

אכן רעיון מוצלח מאוד!
אך כפאנית- אומר את דעתי- לא שייך שכל פעם שהפאנית תגמור עם המסרק היא ת-ש-ח-י-ל את זה לכיס שבדיוק הסתבך לה הבד עם השיניים של המסרק.
ואת המספריים תדחוף פנימה ובטעות זה ינעץ אי שם....
הפאניות- הן עם מזן מהיר וזריז ידים, שצריכות קופסא (או שולחן...) בשביל לזרוק פנימה את הכלים, ולא לתחוב בסדר אופייני. אחרת לא נעמוד בקצב הגזירה-סירוק-עיצוב-פליק-ציפ-וסיכה......

אבל לכשעצמו- הרעיון "קנה" אותי....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה