עזרה רעיון לשבע ברכות

Noa rom

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
חמוד, תודה !!
אבל בא לי איזה ביטוי בא א כמו אי אפשר רק שיהיה אפשר גם לבטא את זה בעריכה

Noa rom

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

אולי זה מה שהיה..
תודה אני אסתכל שם

האש שלי- ברסלב.
עריכה ותוכנית עם הסטיקרים, שירים של ברסלב וכו'

אבל אין לי פה א א

מה אתם אומרים על איש ואישה זכו שכינה בינהם איך אני יכולה להשתמש בזה לעריכה?
זה בכלל נשמע טוב?

משתמש משודרג

משתמש מקצוען
מקפיצה,
יש למישהו רעיון לזוג בנושא שחור לבן?
אצלינו היה פעם נושא כזה,
זכור לי שמישהו הביא: משחת נעליים ומשחת שיניים וכתב על זה משהו... הסוף היה משהו כמו: ושלא תתבלבלו ותשתמשו עם משחת הנעליים לשיניים וההפך...

אפשר גם- בירה שחורה ובירה לבנה,

מליון!

משתמש פעיל
אצלינו היה פעם נושא כזה,
זכור לי שמישהו הביא: משחת נעליים ומשחת שיניים וכתב על זה משהו... הסוף היה משהו כמו: ושלא תתבלבלו ותשתמשו עם משחת הנעליים לשיניים וההפך...

אפשר גם- בירה שחורה ובירה לבנה,
אהבתי, אבל מה אפשר לכתוב?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה