רסיסים 2

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המון (!!) זמן לא העליתי תמונה כי לצערי לא יוצא לי לצלם...
מקווה שבקרוב יתאפשר לי לחזור לתחום.

לפני כמה שנים העליתי לכאן תמונה דומה, אבל נראה לי שהגרסה הזאת הרבה יותר טובה.

כל תגובה תתקבל בברכה :)

קבצים מצורפים

• DSC03350(3)-12 resized.jpg
    KB 163.1 · צפיות: 6

*לאה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אמנותי מאוד, נראה ציור...
אוהבת את הסגנון.

כדרלעמר

משתמש פעיל
צילום מקצועי
יופי של תמונה!

אם אני זוכר נכון התמונה מלפני כמה שנים היתה עם כל הסירה ומשום מה אני חושב שהיא הייתה טובה יותר. אולי תעלה אותה ותתן לנו לשפוט?

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י איציק'ל;804156:
שנייייייייםם!!!!
לא מדויק. שנה וחודשיים עבור מאז התמונה הקודמת שהעליתי לכאן :)

נכתב ע"י כדרלעמר;804252:
יופי של תמונה!

אם אני זוכר נכון התמונה מלפני כמה שנים היתה עם כל הסירה ומשום מה אני חושב שהיא הייתה טובה יותר. אולי תעלה אותה ותתן לנו לשפוט?
תודה :)
זאת הגרסה הקודמת: רסיסים!
(גם אתה תסכים שהנוכחית טובה יותר...)

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יוהוווווווווווווווווווווו
תמונה מדהימה. לתפוס כזאת תמונה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה