דרוש מידע רמקולים שקועים בתקרה | מערכת סאונד ביתי

יוסף ל

משתמש פעיל
גם אני כרגע לפני גבס רמקולים וכו', מאוד חשוב לי שיהיה שמיעה איכותית עם בס וכו'
רציתי לעשות מערכת נסתרת ועדכנית, אבל בעלי האוזניים המוזיקליות טוענים לי בתוקף אל תגע בזה, זה לא נותן איכות ובוודאי לא בהתאם למחיר..
במחיר של 5000 ומעלה (השקועים מגיעים להרבה יותר) אפשר לקבל מערכות מוזיקליות באיכות פסיכית פי כמה רמות יותר מהשקועים.
הטרנד היום זה מקרני קול, שהם גם נראים יפה (סטריפ ארוך וצר) ואם מתכננים לזה מקום בארון ספרים זה יכול להפוך גם לרהיט.

מעניין לשמוע מבעלי נסיון וכאלה שחשוב להם איכות שמיעה האם נכון הדבר שהשקועים אינם איכותיים.
ומה צריך בשביל להפעיל מקרן קול?
יש מעלה בשקועים מפוזרים, שיש לך חוית שמיעה מפוזרת בכל הבית. ולא מקום אחד שצריך להפעילו חזק בשביל לשמוע בכל מקום.

גור ניק

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לכן כתבתי מקרן קול, זה נקרא שהוא מפזר את המוזיקה

גור ניק

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אאתה יכול לתת טיפה יותר פרטים?
איפה הוא עומד, האם זה מכיל חלק אחד או גם בס? יש עוד חלקים?

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הוא עומד מעל הארון מטבח שלי, סלון ומטבח מחוברים בחדר אחד גדול, ללא בס, חלק אחד,
יחסית דגם פשוט אבל אני מאוד נהנה ממנו,
זה,
אבל יש לו באג מאוד מעצבן וזה מומלץ לבדוק לפני קניית מקרן קול,
שכל פעם אני צריך להדליק מחדש את הבלוטוס בשלט והוא לא פועל אוטומטית כל הזמן

ezn111

משתמש חדש
גם אנחנו מחפשים רמקולים שקועים רק יש לנו בעיה - אין לנו פלאפון חכם, האם יש אפשרות אחרת להפעיל את הרמקולים הללו?
כמו כן האם יש אפשרות לחבר אותם לערוצי המוסיקה שיש ברדיו, וכן ל USB וכדו'?
שאלה נוספת - האם יש אפשרות להפעיל רק חלק מהרמקולים וכך לשלוט על עוצמת הקול ופיזורו בחלל הדירה?

Panda

משתמש מקצוען
מי שמחפש איכות ושמיעת המקור, רמקולים השקועים זה לא הפתרון בשבילו

נערך לאחרונה ב:

Panda

משתמש מקצוען
לא נכון,

ולדעתך מה כן טוב?
זה נכון במאה אחוז.
אני אומר את זה בתור אודיופיל, וזה גם דעת כל אנשי מקצוע.

כדי להגיע לאיכות שמיעת המקור הקרוב ביותר צריך לדמות את המערכת למצב בו הזמר עומד מולך שזה המצב הטבעי.

רמקולים רצפתיים איכותיים (איכות =! עוצמה) + מזין מקור איכותי (לא BT ולא MP3) הם הכי קרוב שאפשר להגיע

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני קיבלתי הצעת מחיר בסביבות 4-5

למה מה קרה?

משתמש פעיל
אני עשיתי המון בירורים וממש לא המליצו לי על מערכת שקועה בגלל שהיה לי חשוב האיכות
במערכת שקועה יש פלוס אחד והוא ששומעים בכל הבית באותו ווליום ולא צריך לשמוע במקום אחד חזק ובמקום אחר חלש, אממה זה לא סופר איכותי (אא"כ קונים בנורא יקר)
במקרן קול, למי שיודע יש 6/8 רמקולים קטנים, כל אחד אחראי על קול אחר וככה הכל ביחד יוצר איכות שמיעה מוצלחת.
לאחרונה jbl הוציאו מקרן קול שהוא גם יכול להתנתק, ולדעתי מי שרוצה את המערכת רק לסלון-מטבח זה יכול להיות מוצר מצוין

אברהם בלוך

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה נכון במאה אחוז.

כדי להגיע לאיכות שמיעת המקור הקרוב ביותר צריך לדמות את המערכת למצב בו הזמר עומד מולך שזה המצב הטבעי.

רמקולים רצפתיים איכותיים (איכות =! עוצמה) + מזין מקור איכותי (לא BT ולא MP3) הם הכי קרוב שאפשר להגיע
אם כך אז אתה צודק,
התנצלותי

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
שלום וברכה!
האם מישהו יכול לקדם אותנו במידע על מערכת רמקולים שקועה בתקרה, לשימוש ביתי רגיל?
מתקין / חנות / משהו אחר?
שיהיה איכותי ואמין במחיר טוב.
נכון לעכשיו הכי זול שקיבלנו היה 10,000 ש"ח!
תודה לעונים.
יש לי בשבילכם רעיון שונה אבל במחיר זול בהרבה
תמונת קנבס אמנותית - כשבתוכה מעוצבים רמקולים מקצועיים (2.1), עובד על בלוטוס', אפשר לחבר עד 2 תמונות, ווליום גבוה ומקצועי מאוד.
את התמונה תוכלו לעצב לבד או לבחור מגלריה קיימת
הרמקולים לא נראים מבחוץ והצליל נהדר
ואפשר להתחבר אליה מכל מכשיר עם בלוטוס כמו נגן, פלאפון, מחשב נייד וכו'
אם מעניין אתכם אפשר לפנות למייל:
info#artofsound.co.il

עדי(נה) ל.

משתמש צעיר
זה נכון במאה אחוז.

נכון, רמקולים שקועים לא מספקים חווית שמיעה 'נכונה', וודאי שלא מקרן קול,
לא חייבים דווקא רמקולים רצפתיים, יש גם מדפיים טובים, ובכל מקרה עלויות של מערכת טובה שמשחזרת את הסאונד מההקלטה במדויק ומדמה מצב טבעי כאילו התזמורת מנגנת מולך מסתכמת בהרבה כסף וכוללת בבסיס ממיר ,מגבר ורמקולים,(יש גם רמקולים אקטיביים שזה נושא בפני עצמו), כמה שיותר טוב ככה גם יותר יקר,(אגב זה יכול להגיע לסכומים מפחידים מאוד למשוגעים הכבדים לדבר) וזה מתחיל בכלל באיכות ההקלטה ואח"כ באיכות הקובץ ועוד תורה שלמה, ועוד לא דברנו על אקוסטיקה פסיבית/אקטיבית וכו' וכו'

Panda

משתמש מקצוען
נכון, רמקולים שקועים לא מספקים חווית שמיעה 'נכונה', וודאי שלא מקרן קול,
לא חייבים דווקא רמקולים רצפתיים, יש גם מדפיים טובים, ובכל מקרה עלויות של מערכת טובה שמשחזרת את הסאונד מההקלטה במדויק ומדמה מצב טבעי כאילו התזמורת מנגנת מולך מסתכמת בהרבה כסף וכוללת בבסיס ממיר ,מגבר ורמקולים,(יש גם רמקולים אקטיביים שזה נושא בפני עצמו), כמה שיותר טוב ככה גם יותר יקר,(אגב זה יכול להגיע לסכומים מפחידים מאוד למשוגעים הכבדים לדבר) וזה מתחיל בכלל באיכות ההקלטה ואח"כ באיכות הקובץ ועוד תורה שלמה, ועוד לא דברנו על אקוסטיקה פסיבית/אקטיבית וכו' וכו'
אכן כך אין לדבר סוף ככל שההתמכרות לצליל עמוק יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה