רכישת מדפסת HP

א.פלד

משתמש רשום
אני מעוניינת לקנות מדפסת משולבת של HP
לצורך הדפסות ביתיות,
האם יש לכם דגם מוצלח מאוד להמליץ עליו
אשמח מאוד לשמוע
תודה רבה!!!!!!!!!!!!

חנון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י אנונימית;1217532:
hp Deskjet 4615 - אני מרוצה מאד
ומכירה עוד שכולם מרוצים ממנה
מומלצת בחום
יש לה גם דיו מאד חסכני
גם צבעוני או רק ש"ל?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני משתמש בדגם 4500. זול. ועובד ברוך השם מצוין.
(הערה: אני משתמש בדיו מקורי. לפני זה השתמשתי עם חיקויים, כי המוכרים בחנות תמיד טוענים שזה לא משנה. אבל כבר הלכו לי שתי מדפסות, וכעת אני לא עושה משחקים)

טונר

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
6500 , כמו ה-4500 רק עם מזין מסמכים מלמעלה וזה מאד חשוב לסריקה מרובת עמודים או לשליחת פקס של הרבה דפים. דיו רק מקורי.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לי יש 8600, קצת יקרה בקניה אבל מאד מאד חסכונית ואמינה.

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גם לי יש את ה4500. בכלל לא ממליצה, שותה דיו בכמויות. עדיף לשלם יותר על מדפסת ולא לשלם אח"כ הרבה יותר על דיו. הבנתי שאם לוקחים עם 4 ראשי דיו נפרדים מחליפים רק את ה'ראש' שנגמר - זה נכון?

אסתר10

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תמונות של המדפסות המדוברות...
(זאפ)
בבקשה:

קבצים מצורפים

• מדפסת 4500.png
    KB 138.6 · צפיות: 12
  • 6500.png
    KB 118.7 · צפיות: 10
  • מדפסת.png
    KB 67.3 · צפיות: 12

מתרגמת

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם את לא צריכה צבעוני, אני ממליצה על M1212nf - זה משתמש בטונר ולא דיו, וחוסך המון כסף בהדפסה. עולה יותר (נראה לי בסביבות ה600-700 ש"ח) בהתחלה אבל השתלם. אני מאד מרוצה (היה לי קודם 4580 ובהחלט שותה דיו).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה