רישיון ווינדוס 10 עומד לפוג

רעואל

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
האם לקנות באיביי רשיון זה לא חוקי ?
והאם צריך להמתין למשלוח או הם פשוט שולחים את המס' של הרשיון ?
היה על זה הרבה דיונים בעבר, נכבד את @תודה רבה! להביא קישור.
ובדרך כלל הם שולחים מפתח רישיון עם קישור להורדה.

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נגמר באיביי כמות הרשיונות ?
יש למישהו פתרון?
פתרון זמני:
בתקופה שהאופיס פשוט ננהל - עשיתי טריק חמוד...
כיוונתי את התאריך במחשב לתאריך לפני שנה, ו... הופ! הכל הסתדר....
זה מה שעשיתי בזמנו...
אבל כמו שכותב @תודה רבה!
רעיון יפה מאוד, אבל חבל לעבוד קשה אם אפשר לסדר את זה בשתי שניות...

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
באיביי לא ייגמרו הרשיונות אף פעם, אבל למה לקנות אם אפשר לפרוץ? ביל גייטס אמר בעצמו שלא מפריע לו שכל הישראלים פורצים כי אנחנו לא נחשבים שוק בשבילו...
קובץ פריצה העלה @aeb בתגובה מעלי, אני אישית מעדיף (למחשבים עם אינטרנט) להשתמש בקובץ המצורף.
נ.ב. יש לציין שהקובץ שאני העלתי פורץ גם את אופיס (במידה והוא volume ולא retial)

קבצים מצורפים

• - Digiboy_Activate-Online_v12.zip
    KB 16 · צפיות: 115

joujou

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אין על רישיון דיגיטלי חד פעמי לעולם, בודאי עדיף על KMS
הDigiboy לא מתקין כלום על המחשב וגם לא מזוהה כוירוס (ותקן אותי אם אני טועה, הפריצה שלך כן). הקובץ שלי הוא גם קוד פתוח ופורץ אופיס. החיסרון היחיד שלו זה שהוא צריך חיבור לאינטרנט ולפי מה שאני יודע (לא מכיר את הכלי שלך ספציפית) בשביל רישיון דיגיטלי גם צריך אינטרנט.

נערך לאחרונה ב:

רעואל

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
באיביי לא ייגמרו הרשיונות אף פעם, אבל למה לקנות אם אפשר לפרוץ? ביל גייטס אמר בעצמו שלא מפריע לו שכל הישראלים פורצים כי אנחנו לא נחשבים שוק בשבילו...
קובץ פריצה העלה @aeb בתגובה מעלי, אני אישית מעדיף (למחשבים עם אינטרנט) להשתמש בקובץ המצורף.
נ.ב. יש לציין שהקובץ שאני העלתי פורץ גם את אופיס (במידה והוא volume ולא retial)
רק בפעם הראשונה צריך אינטרנט?
או שגם אח"כ זה ייחסם אם לא יהיה חיבור סדיר לאינטרנט?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
קחו כלי פריצה: לחלץ, ולהפעיל את Digital_License_Activation.cmd
הורדתי חילצתי, ניסיתי להפעיל אבל הוא נתקע זה מה שהוא כותב

C:\Users\USER\Desktop\??תיקיה חדשה (3)\Digital License\Digital_License_Activation.cmd

==== ERROR ====

Disallowed special characters detected in file path name.
Make sure file path name do not have following special characters,
` ~ @ % & ( ) [ ] { } + = ; ' ,

Press any key to exit...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  24  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה