רישיון ווינדוס 10 עומד לפוג

אספרסו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מישהו יודע מה פשר ההדעה הזו שמופיעה לי על המסך כסימן מים?
מה אני אמורה לעשות?
תודה.

1603026092692.png

יהודי נוסף

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי

בנצי20

משתמש פעיל
נגמר הרישיון לוונידוס, כנראה היה פרוץ
הייתי אומר הפוך, מפתח אמיתי עלול לפוג (וכל שכן מפתח מאיביי שנחסמים כל שני וחמישי), מנגד פריצה איכותית כמו ששלחתי כאן לא נחסמת ולא פגה כלל.
אגב מפתח באיבי עולה 10 שקל או פחות, אין סיבה לשלם 50, ובעיקרון אין סיבה לשלם בכלל , מייקרוסופט לא רואה מזה שקל, כך שאני לא רואה סיבה לפרנס איזה סיני או טייוואני.

chava malka

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מה לעשות אם שלושת הקישורים שהבאת בנצי20
[ווינדוס, אופיס, אנטי וירוס]
חסומים בנטפרי.....
יש פתרון?????
זקוקה לזה באופן מיידי!
תודה:)

אספרסו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה לעשות אם שלושת הקישורים שהבאת בנצי20
[ווינדוס, אופיס, אנטי וירוס]
חסומים בנטפרי.....
יש פתרון?????
זקוקה לזה באופן מיידי!
תודה:)
תנסי עכשיו שוב,
אתמול שלחתי פניה לנטפרי והם פתחו את זה.

אספרסו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אז תבחרי 2, ואז תבחרי מוצר (אני ממליץ על אחד - אנדפוינט), 64 ביט, בסיום ההורדה של הקובץ לתיקיה שבה מופעל הסקריפט הוא יסגר, תפעילי אותו שוב ותבחרי 1
תודה על התשובות המפורטות וסליחה על ריבוי השאלות.
זה פשוט לא מצליח לי, אולי זה בגלל שיש לי כרגע על המחשב אנטי וירוס eset שפג לו התוקף,
אני אמורה קודם להסיר את ההתקנה שלו ואז להפעיל?

בנצי20

משתמש פעיל
תודה על התשובות המפורטות וסליחה על ריבוי השאלות.
זה פשוט לא מצליח לי, אולי זה בגלל שיש לי כרגע על המחשב אנטי וירוס eset שפג לו התוקף,
אני אמורה קודם להסיר את ההתקנה שלו ואז להפעיל?
תלוי איזה גירסה, ככל הנראה צריך להסיר, מצורף סקריפט מעולה שעושה הכל בצורה אוטומטית - מפעיל מחדש את המחשב במצב בטוח (רקע שחור, לא להיבהל ), מפעיל הסרה (שורות רצות ) ומפעיל בחזרה במצב רגיל, לא לגעת עד שהוא חוזר בחזרה למצב רגיל, רק להכניס את הסיסמה בכל הפעלה מחדש).

קבצים מצורפים

• ESET_Auto_Uninstaller_v1.zip
    KB 423.4 · צפיות: 14

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה