דרוש מידע ריטלין

אלי גרין

משתמש חדש
האם יש למישהו מידע לגבי תחליף מומלץ לריטלין כדורים לבני,בן ה-6 יש צורך בנטילת כדור ריטלין והוא לא מסוגל לבלוע בשו"א

אלי גרין

משתמש חדש
אולי את יכולה לברר מולה האם זה יעיל כי באתר אני רואה שלרסק את הקפסולה זה לאבד את כל היעילות של הכדור

.Marble

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בני לקח ריטלין LA במשך כשנתיים
זה קפסולה שניתן לפתוח וישנם כדורים פצפונים ששפכנו לו לכפית של מעדן וזה יעיל לגמרי
רק צריך לברר עם הרופא שלכם אם הכדור הזה מתאים לבנך כי הוא משפיע כ-8 שעות והוא עובד בשחרור מושהה
בהצלחה!

אלי גרין

משתמש חדש
זה קפסולה שניתן לפתוח וישנם כדורים פצפונים ששפכנו לו לכפית של מעדן וזה יעיל לגמרי
רק צריך לברר עם הרופא שלכם אם הכדור הזה מתאים לבנך כי הוא משפיע כ-8 שעות והוא עובד בשחמה הגיל של בנך?

אופססס ;)

משתמש מקצוען
הבן שלי בן 6 וחצי לוקח LA.
בגלל שה10 הרגיל לא היה לו מוצלח הוא היה ממש עצבני.
זה יותר טוב ואנחנו פותחים לו במעדן.
הוא בדרך כלל לא גומר מעדן שלם אז אני מפזרת לו מעל המעדן החום את הכדור בלי לערבב ונותנת לו את השכבה למעלה. הכדורים לבנים וככה אני רואה שהוא לקח הכל.
בהצלחה ולנשום עמוק....

חשבתי כתבתי

משתמש פעיל
לגבי כדור ריטלין 10מ"ג
אפשר להמיס את הכדור בתוך מים בכפית ח.פ. נמס בדקה וישירות לפה יש להיזהר שלא יישפך,
עדיף להמיס בשתיה מתוקה (לפחות בהתחלה) כי זה מאוד מר- מנסיון של תלמידים בכיתה,
יש ילדים שעטפנו בטופי וכך בלעואו שחצינו את הכדור לשניים ,
הריטלין LA נמצא בתוך קפסולה שבד"כ קל יותר לבלוע, וגם אותו אני שופכת לכף עם שתיה מתוקה לילדים שמתקשים בבליעה .

לגבי היעילות היא עוזרת -מנסיון בשטח, יכול להיות שמבחינה רפואית פחות ממולץ.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
כי זה מאוד מר- מנסיון של תלמידים בכיתה,
, וגם אותו אני שופכת לכף עם שתיה מתוקה לילדים שמתקשים בבליעה .
לא הבנתי,
אתה נותן לתלמידים בכיתה את הריטלין?

אופססס ;)

משתמש מקצוען
כן, בכיתת חנ"מ
יש לך מקור שכתוב שזה מותר?
הבן שלי בגן שפה. הגננת רצתה לשת"פ אבל המפקחת אמרה לה שזה בעייתי וצריך טופס לחתימה עם אישור רופא ועוד כל מיני...
תכלס אנחנו משתגעים בבית... הוא עושה הצגות ברגע שההסעה צריכה להגיע או יורק את כל המעדן

אני ADHD גאה

משתמש צעיר
אולי תנסו לעבור לאטנט או ויואנס או פוקלין
זה אבקה בפנים
ממש עדיף לא לפתוח את הריטלין 10
מנסיון

רחשי הלב

משתמש מקצוען
קופץ על האשכול:
הרופא המטפל בחופשה עד יום רביעי וממש נתקענו בלי אטנט 20 מ"ג.
יש למישהו 10 כדורים מיותרים בבני ברק? יודעים על ארגון שאפשר לבקש מהם?
סופר דחוף.

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
רק צריך לברר עם הרופא שלכם אם הכדור הזה מתאים לבנך כי הוא משפיע כ-8 שעות והוא עובד בשחרור מושהה
בהצלחה!
מצטרף כך גם אנו עושים עם הבן.
הריטלין LA נמצא בתוך קפסולה שבד"כ קל יותר לבלוע, וגם אותו אני שופכת לכף עם שתיה מתוקה לילדים שמתקשים בבליעה .
לא הבנתי,
אתה נותן לתלמידים בכיתה את הריטלין?

מצ"ב מאתר כל זכות

מתן טיפול תרופתי במוסד החינוך(הליך)​

הקדמה:​

כדי להעניק טיפול תרופתי במוסד חינוכי, על הוריו להעביר יפוי כוח והמלצה של הרופא המטפל

אסור לדרוש או להמליץ לתת תרופה לתלמיד או להתנות את המשך לימודיו או את השתתפותו בפעולות המוסד החינוכי או מטעמו בקבלת טיפול תרופתי כלשהו

למידע נוסף ראו חוזר מנכ"ל תשעב/1(ב), ב' באלול התשע"א מיום 01.09.2011

טפסים​

בריאותם הגופנית והנפשית של התלמידים משפיעה על יכולתם לתפקד מבחינה לימודית, התנהגותית וחברתית. לעתים נדרשים התלמידים לקבל טיפול במוסד החינוכי, הן להשלמת הרצף הטיפולי והן במצבי חירום או מצוקה.
  • כדי שניתן להעניק לתלמיד טיפול תרופתי במוסד החינוכי, על הורי התלמיד להעביר שני מסמכים לבית הספר:
  1. מסמך מהרופא ומסמך
  2. ייפוי כוח מההורים לצוות החינוכי.

אוכלוסיית יעד ותנאים מקדימים​

• תלמידים שמצבם הבריאותי מחייב מתן טיפול תרופתי במוסד החינוכי במהלך שעות הלימודים או במהלך פעילות מטעמו.

שלבי ההליך​

• על הורי התלמיד הנזקק למתן טיפול תרופתי במוסד החינוכי לפנות לרופא המטפל כדי שימלא טופס בקשת רופא למתן טיפול תרופתי במסגרת המוסד החינוכי. בטופס זה יתואר מצבו הבריאותי ומאפייניו הייחודיים של התלמיד. במסגרת המסמך על הרופא המטפל לפרט את הנושאים הבאים:
    • הצורך במתן התרופה.
    • שם התרופה.
    • מינון התרופה.
    • אופן מתן התרופה.
  • לאחר קבלת המסמך מהרופא המטפל על ההורים להגישו למוסד החינוכי, בצירוף טופס בקשת הורים למתן טיפול תרופתי במסגרת המוסד החינוכי, המהווה ייפוי כוח לצוות החינוכי לפעול בהתאם להנחיות המפורטות במסמך מהרופא המטפל.
  • ייפוי הכוח צריך להיות מותאם לחלוטין להנחיות המפורטות במסמך מהרופא המטפל.

חשוב לדעת​

• בהיעדר המסמכים הדרושים (מסמך מהרופא המטפל ומסמך ייפוי כוח מההורים לצוות המוסד החינוכי), לא יוכל צוות המוסד החינוכי לאפשר את מתן הטיפול הנדרש.
  • באחריות ההורים להודיע למוסד החינוכי על כל שינוי שחל במצב בריאותו של ילדם או בהנחיות הרפואיות ולהמציא למוסד החינוכי אישורים מעודכנים במקרה של שינוי.
  • חל איסור לדרוש או להמליץ לתת תרופה לתלמיד או להתנות את המשך לימודיו או את השתתפותו בפעולות המוסד החינוכי או מטעמו בקבלת טיפול תרופתי כלשהו.

חוזר מנכ"ל - מקווה שזה מעודכן

מרים 123456

משתמש רשום
בני לוקח רטלין 10 מ"ג והרופא אמר לי שאפשר לרסק את זה, הוא לוקח את זה בלי בעיה בתוך מיץ ענבים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

אשליה אופטית • אתגר 48

לוח מודעות

למעלה